Philadelphia Union vs Nashville SC - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
high riskДомашнє домінування Philly на кутових екстремальне: в сер. 8.97 за, 2.00 проти в 6 домашніх маркерах. Ставте на ТБ 9.5 (1.91) — сильна цінність.
У виїзних маркерах Nashville 0.22 великих моментів проти за матч — елітний захист. У поєднанні з поганою реалізацією Philly (5 голів у 10 матчах), Обидві не заб'ють за 2.00 варта підтримки.
Обидва матчі H2H закінчилися ТМ2.5, а останні 4 з 5 домашніх матчів Philly також зайшли ТМ. ТМ2.5 за 1.85 дає невелику перевагу з оцінкою ймовірності 55%.
У всіх виїзних матчах Nashville перші тайми були 0-0. Розгляньте ТМ0.5 у першому таймі, якщо будуть коефіцієнти, але мала вибірка (3 матчі) знижує впевненість.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоPhiladelphia Union займають останнє місце в MLS з 5 очками після 10 матчів, відстаючи на 17 очок від третього Nashville. Відчай — ось слово. Кожне очко для них на вагу золота, щоб уникнути дерев'яної ложки. Попереду жорсткий календар: виїзд до New England, Orlando, Columbus, потім Inter Miami. Цей домашній матч проти топ-суперника — їхній найкращий шанс зачепитися за щось. Nashville, тим часом, летять високо з 22 очками, але мають матч CONCACAF Champions Cup серед тижня проти Tigres UANL. Це величезна континентальна гра. Тренер Б.Дж. Каллаген може покрутити склад, щоб зберегти свіжість. Різниця в мотивації реальна: Philly бореться за виживання, Nashville має важливіші справи. Натовп Philly на Subaru Park буде заведений, але команда виграла лише раз за весь сезон. Триматчева переможна серія Nashville може перерватися через ротацію. Перевага тут — голод Philly проти потенційного відволікання Nashville.
Philadelphia Union виглядають жахливо. Одна перемога в 10, сім поразок, різниця м'ячів -8. Вдома ще гірше: 0 перемог, 4 поразки, 1 нічия в останніх 5. Але копнемо в xG: вдома вони в середньому створюють 1.58 xG за матч, пропускають 1.95. Нічия 0-0 з DC United була винятком — створили 1.34 xG, але не змогли забити. Поразка 1-2 від Chicago Fire? Chicago перевершив їх за xG 2.22-0.84. Philly в цілому недобирають (середній xG 1.25 проти 0.9 забитих), але вдома приблизно справедливо (1.58 проти 1.56). Nashville мають серію 7-1-1, забиваючи 2.1 голи за гру з 1.42 xG. Це перебір +0.68 — регресія неминуча. Їхня виїзна форма: 3 перемоги, 1 поразка, 1 нічия в останніх 5. Але виїзний xG всього 1.01 за матч, а пропускають лише 0.50 xG на виїзді. Вони обіграли Atlanta 2-0, маючи 0.62 xG та 6 великих моментів проти — це нестійко. Домашнє створення xG Philly проти виїзних оборонних показників Nashville натякають на малорезультативну гру.
Philadelphia втратили трьох ключових стартерів: Japhet Sery Larsen (захисник), Olivier Mbaizo (захисник) та Quinn Sullivan (півзахисник). Це весь правий фланг вирваний. Їхня лінія захисту пропускала 2+ голи в 4 з 5 домашніх матчів, а без цих двох вона ще слабша. Крім того, ще шестеро гравців ротації вибули. Їм доведеться грати імпровізованим складом. Nashville мають п'ять ключових втрат: Edvard Tagseth, Randall Leal, Sam Surridge (всі стартери), а також Tyler Boyd та захисник Lukas MacNaughton під питанням. Surridge — їхній головний профіль бомбардира — велика втрата. Але в них все ще є Hany Mukhtar, Cristian Espinoza та глибокий склад. Компроміс: захист Philly ослаблений, атака Nashville втрачає вістря. Але оборона Nashville залишається надійною з Palacios та Woledzi. Ризик ротації для Nashville невисокий через Champions League серед тижня, але можуть відпочити один-два. Глибина складу Philly жахлива — у них немає якісної лавки. Це на користь глибшого складу Nashville навіть з втратами.
Обидві команди описують як оборонні та такі, що багато подають кутові. Це рідкісне поєднання. Philadelphia, незважаючи на слабкість, домінують на кутових вдома — в середньому 8.97 кутових за матч, пропускаючи лише 2.00. Вони, швидше за все, створять багато моментів зі стандартів. Nashville на виїзді в середньому 4.33 кутових за і 5.11 проти — вони не багато подають, але й не багато пропускають. Зіткнення стилів: Philly тиснутимуть на кутові, Nashville намагатимуться тримати гру закритою. Володіння м'ячем збалансоване (Philly 52.2%, Nashville 46.1% на виїзді). Але чи грає Philly низьким блоком вдома? Насправді вони мають 52% володіння, тож не низький блок. Вони атакують через фланги та навіси, що веде до кутових. Оборона Nashville дисциплінована — вони допускають мало великих моментів на виїзді (0.22 за маркерами). Це елітний рівень. Голи? Атака Philly слабка (всього 5 голів за сезон), захист Nashville скупий. Очікуйте малопродуктивну, тактичну битву, де Philly виграють за кутовими, але матимуть проблеми з голами.
Домашні маркери Philadelphia (6 матчів, послаблений фільтр): Їхні показники кутових вражають. Проти DC United: 13-1 кутові, нічия 0-0. Вони домінували у володінні (62%) та завдали 18 ударів, але жодного в площину. Проти Chicago Fire: 6-2 кутові, поразка 1-2, але пропустили 2.22 xG. Проти San Jose: 11-1 кутові, поразка 0-1, але 20 фолів. Проти New York City FC: 5-4 кутові, поразка 1-2, але створили 2.07 xG, включаючи пенальті. Проти CF Montréal: поразка 2-4, даних за кутовими немає, але дві червоні картки. Проти New York City FC (2025): 8-3 кутові, поразка 0-1. Тенденція зрозуміла: Philly домінують на кутових вдома (середнє 8.97 за, 2.00 проти), але не можуть забити. Вони пропускають близько 2 великих моментів за гру та мають в середньому 4.24 жовтих карток загалом. Також отримують червоні (2 в 6 матчах). Виїзні маркери Nashville (3 матчі, фільтр сили): Їхній виїзний захист скелястий. xG проти: 0.50, великі моменти проти: 0.22. Проти Atlanta: 6-5 кутові, виграш 2-0 з xG 0.62. Проти Columbus: 3-6 кутові, виграш 1-0 з xG 0.22. Проти FC Dallas: 3-4 кутові, нічия 0-0. Вони компактні, їх важко зламати. Показники кутових помірні (середнє 4.33 за, 5.11 проти). В середньому 4.22 жовтих карток за виїзний матч. Спільне: домінування Philly на кутових проти оборонної стійкості Nashville. Philly, ймовірно, отримають 8-12 кутових, але голів буде мало. Не чекайте на результативну гру.
Лише дві зустрічі за останні 12 місяців, обидві виграв Nashville. У вересні 2025 Nashville виграв 3-1 на виїзді в Philly з xG 2.11-0.55. Philly мали 59% володіння, але створили лише 0.55 xG та 5 великих моментів проти. У липні 2025 Nashville виграв 1-0 вдома (MLS), xG 2.48-1.20, з червоною карткою Nashville (63 хв). Philly насправді мали більше володіння (50%), але лише 1.20 xG. Тенденція: Nashville домінує за xG, обмежує моменти Philly. Обидва матчі мали по 7 кутових (3-4 кожен). Жовтих карток було багато: 9 в першому (5-4) і 5 в другому (4-1). H2H натякає на ще одну перемогу Nashville, але з низькою результативністю. Philly не забивали в цих двох матчах. Втім, наступність тренерів є в обох команд. Малий розмір вибірки знижує впевненість, але тенденція зрозуміла.
Малі ринки: Кутові — Philly вдома в сер. 8.97 за, Nashville на виїзді в сер. 5.11 проти. Загальна кількість кутових за матч у домашніх маркерах Philly: 10.97. У виїзних маркерах Nashville: 9.44. Тотал більше 9.5 за 1.91 виглядає добре. Жовті картки — Philly вдома в сер. 4.24 загалом, Nashville на виїзді в сер. 4.22, в середньому у рефері 4.13. Тотал менше 4.5 за 1.83 — тісний, але враховуючи стабільність, Менше може бути невеликою цінністю, якщо матч буде дисциплінованим. Фоли — Philly вдома в сер. 27.07, Nashville на виїзді в сер. 18.00. Це велика різниця, але ринку немає. Удари в площину — Philly вдома в сер. 7.44, Nashville на виїзді в сер. 8.00. Домашні маркери Philly показують діапазон 4-14 SoT. Перші тайми: Philly вдома в сер. 1.66 голів у першому таймі, але Nashville на виїзді в сер. 0.00 (в 3 матчах всі перші тайми були 0-0). Це сильна тенденція: виїзні перші тайми Nashville стерильні. Тотал менше 0.5 голу в першому таймі десь близько 2.50? Не прямий ринок, але можна припустити. Кутові в 1-му таймі: Philly вдома в сер. 4.06, Nashville на виїзді в сер. 4.56 — обидва помірні. Дані вказують на повільний старт.
Коефіцієнти букмекерів: перемога Philadelphia вдома 2.32, перемога гостей 2.85, нічия 3.50. Після видалення маржі справедливі ймовірності: Дома 40.4%, Нічия 26.8%, Гості 32.9%. Мої оцінки: Дома 30%, Нічия 30%, Гості 40%. Отже, перемога гостей має невелику цінність (оцінка 40% проти 32.9% справедливої). Але враховуючи мотивацію та ротацію складу, я схиляюся до того, що Philly візьмуть очки. Тотал менше 2.5 за 1.85, більше 2.5 за 1.95. Очікувані голи: Philly вдома xG 1.58, Nashville на виїзді xG проти 0.50, тож загалом близько 2.08, але атака Nashville перебирає. Оцінка ймовірності ТМ2.5: 55% (справедливі коеф. 1.82), отже 1.85 дає невелику цінність. Обидві заб'ють Так за 1.75 (імплайд 57%), Ні за 2.00 (50%). Оцінка Обидві заб'ють Так: 40% — цінності немає. Кутові більше 9.5 за 1.91 (імплайд 52%). Оцінка більше 9.5: 65% враховуючи домінування Philly на кутових. Це сильна цінність. Картки менше 4.5 за 1.83: оцінка 55%, але даних мало. Загалом, кутові виглядають найкращою цінністю.
Corners Over 9.5
Коефіцієнт
1.91
Чому ця ставка
Домашні маркери Philly мають в середньому 10.97 кутових за матч. Вони домінують на кутових вдома: 8.97 за, 2.00 проти. Навіть у матчах, які вони програють, кутових багато. Nashville на виїзді в середньому 9.44 кутових. Лінія 9.5 за 1.91. Домінування Philly на кутових — відома тенденція; очікуйте легко 10+ кутових. Оцінка ймовірності 65%, справедливі коеф. 1.54, букмекер 1.91 — сильна цінність.
Обидві не заб'ють за 2.00. Philly забили лише 5 голів у 10 матчах, а в 7 не змогли забити. Nashville на виїзді зберігали ворота сухими в 2 з останніх 5 виїздів. H2H: обидва матчі Обидві не заб'ють. Домашні рахунки Philly: 0-0, 1-2, 0-1, 1-2, 2-4 — лише один раз обидві забили в останніх 5 дома. Оцінка Обидві не заб'ють: 60%, справедливі коеф. 1.67, букмекер 2.00 — сильна цінність.
Всі три ноги мають спільний простір рахунків: 1-0, 0-0, 0-1, 1-1 (Обидві не заб'ють виключає 1-1, тому прийнятні рахунки: 0-0, 1-0, 0-1, 2-0, 0-2). Це досить широко. Домашній ТМ2.5 Philly (4/5), виїзний ТМ2.5 Nashville (3/3) та Обидві не заб'ють в H2H (2/2) узгоджуються. Кутові більше 9.5 підтримуються величезною перевагою Philly на кутових. Три сильні тенденції сходяться.