Rangers vs Motherwell - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskУ домашніх маркерах Рейнджерс – 8.8 кутових за матч, але ТМ 10.5 проходить у 4 з 5; очікуйте схожий тотал проти оборонного Мотервелла, що робить ТМ 10.5 за 1.80 цінною ставкою.
Рейнджерс забивають 1.11 голу в першому таймі вдома і забивали в першій половині в 5 з останніх 6 матчів; Мотервелл пропускають 0.33 гола на виїзді, тому ІТБ 0.5 Рейнджерс у 1-му таймі за 1.40 – високоймовірно.
Мотервелл отримали червону картку в 1 з 3 виїзних маркерів і мають у середньому 1.78 жовтих за гру; середня по лізі – 4.0 загальних карток, тому ТБ 4.5 карток за 1.67 дає цінність з огляду на ризик дисциплінарних покарань.
В очних зустрічах було всього 2 голи за 2 гри, але Рейнджерс домінували за xG вдома (4.04) і забили лише раз; регресія свідчить про більше голів цього разу, але будьте обережні через низьку реалізацію.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
AI Аналіз
Як ми передбачаємоРейнджерс комфортно на 2-му місці з 69 очками, на 15 більше ніж у 4-го Мотервелла. Сезон завершено на 87%, ніхто не бореться за виживання, але єврокубкові місця на кону. Рейнджерс б'ються за автоматичну кваліфікацію до Європи, а Мотервелл намагається зачепитися за топ-4. Обидві команди повністю сфокусовані на лізі, але Рейнджерс мають невелику перевагу в мотивації, щоб утримати позицію. Мотервелл, з іншого боку, нестабільний на виїзді й буде відчайдушно намагатися повернутися після серії невдач. Календар вільний, без кубкових відволікань, тому очікуємо оптимальні склади.
Рейнджерс – на серії з 7 матчів без поразок у всіх турнірах (5 перемог, 2 нічиї, 0 поразок), але їхні результати перебільшені через перевиконання очікувань. Вони забивають у середньому 2.9 голи при лише 2.38 xG за останні 10 матчів – відхилення +0.52, яке кричить про регресію. Вдома вони виграли 5 з останніх 6, але рахунки 4-2 проти Данді Юнайтед і Гартс маскують проблеми в захисті – пропускали по 2 голи. Мотервелл, навпаки, програв 5 з останніх 7 загалом, включаючи три поспіль виїзні поразки. Їхні виїзні цифри xG адекватні (1.38 xG за, 2.04 xG проти), але вони були розбиті топ-командами. Розгром 0-5 у Сент-Міррен – аномалія через червону картку суперника. Чекайте, що Мотервелл важко стримуватиме атаки Рейнджерс.
Обидві команди мають повні склади. У Рейнджерс немає травм, усі 18 ключових гравців здорові. Денні Рель може виставити найсильніший склад, скоріш за все 4-2-3-1 з високим пресингом. У Мотервелла також повністю здорова група з 20 ключових гравців. Єнс Аскоу, ймовірно, обере оборонну схему 4-4-2 або 5-3-2, щоб стримувати тиск. Відсутність втрат означає, що тактичні плани не будуть порушені. Це дає Рейнджерс явну перевагу в якості, особливо вдома.
Класичне протистояння володіння м'ячем проти низького блоку. Рейнджерс мають у середньому 54.5% володіння вдома і створюють моменти через навіси та кутові (5.77 кутових за матч). Мотервелл теж багато володіє м'ячем (53.2% на виїзді), але в захисті сідають глибоко, пропускаючи високий xG (2.36 за гру на виїзді). Обидві команди люблять кутові, що може призвести до великої кількості кутових. Проте дисципліна Мотервелла під питанням: у середньому 1 червона картка за 3 виїзні матчі. Рейнджерс домінуватимуть на території, але компактна форма Мотервелла може їх засмутити. Головне питання: чи регресує перевиконання Рейнджерс, що призведе до більш закритої гри.
Домашні маркерні матчі Рейнджерс проти суперників подібної сили показують чіткий патерн: домінування з високим xG, але іноді марна реалізація. Проти Данді Юнайтед (4-2) – 7 великих моментів і 3.89 xG, але пропустили 2 голи через помилки в захисті. Проти Мотервелла (1-0) – домінували з 4.04 xG і 7 великими моментами, але забили лише раз. Гіберніан (1-0) – 1.84 xG, але знову один гол. Фалкірк (0-0) – шок: 2.13 xG і 4 великих моменти, нуль голів. Рома (0-2) показала, що дисциплінований захист може їх нейтралізувати. Патерн: Рейнджерс створюють багато, але реалізують менше 50%. У середньому 3.86 загального xG, 6.87 великих моментів і 11.80 ударів у площину за матч – вони атакують об'ємно, але не реалістично. Виїзні маркери Мотервелла обмежені 3 матчами, але патерн чіткий: вони пропускають високий xG (в середньому 2.36) і створюють мало (1.36 xG за). Проти Гартс програли 3-1, незважаючи на xG 2.04-1.70 (завищений через пенальті). Селтік розбив їх 3-1 (xG 0.64-2.12). На початку сезону в Рейнджерс програли 1-0, але створили 3 великих моменти. Мала вибірка (n=3) з однією червоною карткою робить цифри нестабільними. В обох наборах маркерів загальний xG коливається близько 3.5-3.9, що натякає на логічність ТБ 2.5. Однак ефективність реалізації погана у випадку Рейнджерс, особливо проти оборонних команд. Перетин патернів: Рейнджерс домінують за xG, але забивають менше очікуваного; Мотервелл пропускають великі моменти, але можуть тримати рахунок близьким. Це вказує на гру з багатьма моментами, але потенційним рахунком 2-1 або 3-1.
Лише дві зустрічі за останні 12 місяців, обидві малопродуктивні. У грудні 2025 на полі Рейнджерс господарі виграли 1-0 з величезною перевагою за xG (4.04-1.07), але забили лише один. Мотервелл мав 3 великі моменти, але не реалізував. У лютому 2026 в Мотервелла була нічия 1-1 (xG 1.64-1.56) з червоною карткою господарів. В обох матчах був ТМ 2.5, і лише в одному – ОЗ. Загальний xG склав 3.84, що збігається з маркерними середніми. Обидва тренери (Рель і Аскоу) залишаються, тому тактична наступність натякає на ще одну закриту гру. Однак Рейнджерс домінували вдома в першій очній зустрічі, і цей патерн може повторитися.
Виокремлюються патерни перших таймів: Рейнджерс вдома мають у середньому 2.44 загальних голи в першому таймі (1.43 xG) і 4.87 кутових. Мотервелл на виїзді – лише 0.66 голів у першому таймі (0.78 xG) і 4.00 кутових. Це свідчить, що Рейнджерс можуть швидко розпочати. Кутові: Рейнджерс вдома – 8.9, Мотервелл на виїзді – 7.44, але лінія ТМ/ТБ 10.5 (ТБ за 1.91, ТМ за 1.80). ТМ 10.5 виглядає привабливо через стабільність: у 5 маркерах Рейнджерс вдома в середньому 8.8 кутових, Мотервелл на виїзді – 7.44. Очікуваний тотал ~8-9. ТМ 10.5 за 1.80 має цінність. Жовті картки: Рейнджерс вдома – у середньому 3.5 загальних, Мотервелл на виїзді – 4.22, середня по лізі – 4.0. Картки ТБ 4.5 за 1.67 виглядають правдоподібно через проблеми з дисципліною Мотервелла (червона в маркерах на виїзді). Але вибірка мала. Фоли: Рейнджерс вдома – 26.27, Мотервелл на виїзді – 21.78. Велика кількість фолів може призвести до карток.
Ринок сильно змістився у бік ТБ 2.5 (вкоротився на 34% з 2.38 до 1.57) і віддалився від ТМ 2.5 (зріс на 51% з 1.57 до 2.38). Перемога господарів вкоротилася до 1.46, що означає 63.4% імовірності. Моя оцінка: перемога Рейнджерс – 65%, нічия – 20%, виїзд – 15%. Отже, домашня перемога має невелику цінність. Для тоталу голів букмекерська імовірність ТБ 2.5 становить 63.7% (1.57). Моя оцінка за маркерами: загальний xG ~3.8, але з урахуванням регресії перевиконання Рейнджерс я бачу 58% шансів на ТБ 2.5. Справедливі коефіцієнти – 1.72, отже ринок переоцінює ТБ. Це означає, що ТМ 2.5 за 2.38 має цінність, якщо моя оцінка 42% правильна (справедливі коефіцієнти 2.38). Однак ринок часто гострий, і рух свідчить про серйозні гроші на ТБ. Я схиляюся до ТБ 2.5, враховуючи обсяг даних, але визнаю ризик регресії. ОЗ Так за 1.67 означає 59.9%, моя оцінка 62% (Рейнджерс пропускають вдома у 60% матчів, Мотервелл забивають на виїзді у 80%), тому невелика цінність. ОЗ Ні за 2.10 означає 47.6%, можливо, завищено. Рекомендую ОЗ Так як основний малий ринок.
Corners 2-Way - Under 10.5
Коефіцієнт
1.80
Чому ця ставка
У домашніх маркерах Рейнджерс у середньому 8.8 кутових (мін 6, макс 11). Мотервелл на виїзді – у середньому 7.44 (мін 5, макс: із матчів: 4+6=10, 3+2=5, 1+5=6, тобто середнє 7.0). В очній зустрічі на Айброкс було всього 6 кутових (5-1). ТМ 10.5 проходить у 4 з 5 домашніх маркерів і в 2 з 3 виїзних. Очікуваний тотал ~8-9. ТМ 10.5 за 1.80 має цінність.
Рейнджерс забивають у середньому 1.11 голу в першому таймі вдома, і в 5 з 6 домашніх матчів вони забивали хоча б один у першій половині (виняток – 0-0 з Фалкірком). Захист Мотервелла в першому таймі на виїзді пропускає 0.33 гола. За коефіцієнта 1.40 це високоймовірна ставка. Моя оцінка: 75% шансів (справедливі кеф 1.33).
Обидві ноги сумісні; рахунки на кшталт 2-1, 3-1, 2-2 поширені. ОЗ Так + ТБ 2.5 трапляються в 5 з останніх 7 домашніх матчів Рейнджерс. Очікувана ймовірність: 50% (справедливі кеф 2.00). З букмекерськими кеф 2.62 EV = 0.31. Сильна цінність. Покриває рахунки: 1-2, 2-1, 2-2, 3-1 тощо.
Якщо 0:0 після першого тайму
ТБ 1.5 голів у другому таймі