Rayo Vallecano vs Espanyol - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskРайо Вальєкано вдома в маркерних матчах: 5 з 7 ігор мали Тотал менше 2.5 голів, з середнім xG 2.60 – бекайте Тотал менше в їх домашніх матчах проти оборонних суперників.
Еспаньйол на виїзді в середньому має 5.26 жовтих карток за матч, значно вище базової лінії ЛаЛіги 4.6 – ціліть на ринки Жовті картки більше, коли вони грають на виїзді.
Голи в першому таймі рідкісні: Райо в середньому 0.70 голів за і 0.78 проти в 1Т, Еспаньйол 0.39 за і 0.86 проти – розглядайте Тотал менше 0.5 або 1.5 в ринках голів першого тайму.
H2H з грудня 2025 був перемогою Еспаньйола 1-0 з низьким xG (0.25 для Райо) і багатьма картками (12 загалом) – історичні дані підтримують низькорезультативні, гарячі зустрічі між цими командами.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоОбидві команди застрягли в середній частині таблиці з малою мотивацією. Райо Вальєкано на 15-му місці з 35 очками, Еспаньйол на 12-му з 38 – лише 3 очки різниці з 7 матчами до кінця. Ніхто не в глибокій боротьбі за виліт, але обом потрібні очки для безпеки. Ключова різниця: у Райо жорсткий графік попереду. Вони грають з Реал Сосьєдад у ЛаЛізі всього через 2.8 дні після цього матчу, а потім матчі Ліги конференцій. Це створює ВИСОКИЙ ризик ротації – ключові гравці будуть відпочивати або обмежено грати. Еспаньйол, навпаки, має 4 дні до наступного матчу з Леванте. Вони можуть виставити повноцінний склад без відволікань. Перевага в мотивації у Еспаньйола, але обом командам не вистачає відчайдушного тиску. Очікуйте обережну, низькоінтенсивну гру, де уникнення поразки важливіше за перемогу.
Форма Райо Вальєкано – це мішанина. За останні 7 матчів вони в середньому мають 1.49 xG, але забивають лише 1.3 голи – невелике недовиконання. Вдома вони кращі: 1.64 xG і 1.6 голи в середньому, але результати типу 3-0 проти АЕК Афіни приховують пенальті (NPxG 1.55). Вони вицарапали перемоги проти Ельче (1-0, xG 1.39-0.44) і зіграли внічию з Леванте (1-1, xG 1.88-1.20). Команда створює моменти, але не має клінкового завершення. Форма Еспаньйола гірша, особливо на виїзді. За останні 7 виїзних матчів вони в середньому мають 0.92 xG, але забивають 1.3 голи – перевиконання на 0.38, чіткий ризик регресії. Вони зіграли 0-0 з Бетісом (xG 1.38-0.20) і 2-2 з Ельче (xG 0.77-2.00 з червоною карткою). Поразки від Барселони (4-1) і Мальорки (2-1) показують діряву оборону. Обидві команди борються за стабільність, з оборонними налаштуваннями, що ведуть до низькорезультативних ігор.
Склад Райо Вальєкано розгромлений. 11 гравців недоступні, включаючи КЛЮЧОВОГО півзахисника Альваро Гарсія (сумнівний), КЛЮЧОВОГО захисника Флоріана Лежена (відсутній) і КЛЮЧОВОГО нападника Ренді Нтеку (відсутній). Це три основних стартери геть. Ризик ротації ВИСОКИЙ через майбутній єврокубковий матч – очікуйте ослаблений, латаний склад. У Еспаньйола менше проблем: 5 недоступних, з КЛЮЧОВИМ захисником Клеменсом Ріделем відсутнім і КЛЮЧОВИМ півзахисником Хаві Пуадо сумнівним. Їх ризик ротації НИЗЬКИЙ, тому вони можуть виставити майже повноцінний склад. Вплив: оборонний стиль Райо стає ще обережнішим з дублерами. Їм не вистачатиме креативності та ударної сили. Еспаньйол, з більш цілісним складом, може ефективно виконувати свій план з низьким блоком. Ця диспропорція на користь стабільності Еспаньйола над розладом у Райо.
Це класична оборонна сутичка. Райо Вальєкано вдома в середньому має 56.9% володіння м'ячем – вони намагаються контролювати гру, але мають стиль 'оборонний, багато кутових'. Еспаньйол на виїзді в середньому має 42.5% володіння, використовуючи стиль 'низький блок, оборонний, багато кутових, багато карток'. Тактична настройка означає, що обидві команди пріоритизують не пропускати. Райо домінуватиме у володінні, але боротиметься зламати компактну оборону Еспаньйола. Еспаньйол сяде глибоко, поглинатиме тиск і шукатиме контри або стандарти. З пошкодженим атакувальним ланцюгом Райо та дисциплінованим захистом Еспаньйола, чіткі моменти будуть рідкісними. Темп матчу буде повільним, з частими перервами на фоли та кутові. Цей стильовий кліч прямо вказує на низьку результативність, потенційно багато кутових від атак Райо та фізичну битву з картками.
Розберемо домашні маркери Райо спочатку. проти Ельче 1-0: xG 1.39-0.44, лише 2 великих моменти у кожного, червона картка для Ельче на 39-й хвилині – вицарапана перемога. проти Леванте 1-1: xG 1.88-1.20, 4-1 великих моменти, але червона картка для Райо на 53-й хвилині спотворила гру. проти Реал Ов'єдо 3-0: xG 2.51-0.99, але NPxG 1.75 через пенальті – гра була тіснішою. проти Осасуни 1-3: xG 0.77-1.22, Райо програв попри 67% володіння. проти Мальорки 2-1: xG 2.37-0.72, ще одна перемога з пенальті. проти Валенсії 1-1: xG 1.57-0.63, рівний матч. проти Алавеса 1-0: xG 1.18-0.84, вузька перемога. Патерн: у 5 з 7 матчів загальна кількість голів була менше 2.5. Райо створює помірний xG (середнє 1.71), але матчі низькоінтенсивні. Тепер виїзні маркери Еспаньйола. проти Мальорки 1-2: xG 1.30-2.25, червона картка на 54-й хвилині. проти Ельче 2-2: xG 0.77-2.00, червона картка на 90-й хвилині. проти Валенсії 2-3: xG 1.41-2.29, високорезультативний, але Еспаньйол пропускав багато. проти Леванте 1-1: xG 1.36-1.11, збалансовано. проти Алавеса 1-2: xG 1.06-1.22, поразка. Патерн: 3 з 5 матчів мали тотал більше 2.5, але два були з червоними картками. Без аномалій, виїзні ігри Еспаньйола в середньому мають 2.94 xG загалом, але вони часто пропускають високий xG (1.79 проти). Перетин: обидві команди мають матчі, спотворені червоними картками. У нормальних умовах, домашні ігри Райо схильні до низької результативності, тоді як виїзні ігри Еспаньйола можуть бути дірявими. Для цього матчу, нездатність Райо забивати багато проти глибокої оборони поєднується з вразливістю Еспаньйола – але оборона Еспаньйола може втриматися, якщо атака Райо ослаблена.
Лише одна зустріч за останні 12 місяців: 2025-12-07, Еспаньйол виграв 1-0 вдома. Райо мав жалюгідний xG 0.25 проти 1.33 у Еспаньйола, з голом Еспаньйола з пенальті. Райо отримав 8 жовтих карток і червону, Еспаньйол 4 жовті та червону – гарячий, безладний матч. Контекст: Райо грав на виїзді, і червона картка (хвилина 64) ймовірно вплинула на потік гри. Це H2H свідчить, що Еспаньйол може вигравати тісні ігри, але вибірка замала для твердих висновків. Обидва тренери залишилися, але зміни в складі (4 для Райо, 3 для Еспаньйола) означають обмежену безперервність.
Дані по дрібним ринкам з маркерів: загальний xG 2.60 для Райо вдома, 2.94 для Еспаньйола на виїзді, але NPxG нижчий – 2.31 і 2.53 відповідно – пенальті роздувають тотали. Кутові: Райо в середньому має 11.75 загальних кутових вдома, Еспаньйол 7.03 на виїзді, тому кутових у матчі може бути багато. Жовті картки: Еспаньйол в середньому має 5.26 загальних карток на виїзді, вище базової лінії ліги 4.6, що вказує на стиль з багатьма картками. Патерни першого тайму: голи низькі – Райо 0.70 за, 0.78 проти; Еспаньйол 0.39 за, 0.86 проти. Загальний xG у 1Т: 1.33 для Райо, 1.09 для Еспаньйола. Кутові в 1Т: Райо 3.73 за, Еспаньйол 2.01 за. Це підтримує повільний старт з небагатьма ранніми голами.
Коефіцієнти букмекерів: перемога господарів 2.10, нічия 3.25, перемога гостей 3.75. Справедливі ймовірності після видалення маржі: господарі 45.3% (справедливі коефіцієнти 2.21), нічия 29.3% (справедливі коефіцієнти 3.41), гості 25.4% (справедливі коефіцієнти 3.94). Моя оцінка на основі аналізу: господарі 35% (справедливі коефіцієнти 2.86), нічия 40% (справедливі коефіцієнти 2.50), гості 25% (справедливі коефіцієнти 4.00). Для перемоги господарів, букмекер пропонує 2.10 проти справедливих 2.86 – немає валую (EV негативний). Для нічиї, букмекер пропонує 3.25 проти справедливих 2.50 – валуйна ставка з EV ~0.30. Для тоталів, Тотал менше 2.5 за 1.73: я оцінюю 65% ймовірність, справедливі коефіцієнти 1.54, букмекер пропонує 1.73 – чіткий валуй з EV ~0.12. Рухи коефіцієнтів показують, що Тотал менше 2.5 скоротився з 2.10 до 1.73 (-18%), що вказує на згоду ринку з низькою результативністю.
Total Under 2.5
Коефіцієнт
1.73
Чому ця ставка
Бекайте Тотал менше 2.5 за 1.73. Домашні маркери Райо показують 5 з 7 матчів з тоталом менше 2.5 голів, загальний xG Еспаньйола на виїзді роздут пенальті, і обидві команди мають оборонні стилі з низькою результативністю. Моя оцінка: 65% ймовірність = справедливі коефіцієнти 1.54, букмекер пропонує 1.73 – чіткий валуй.
Жовті картки більше 4.5 за 2.20. Еспаньйол в середньому має 5.26 загальних карток на виїзді, вище середнього по лізі 4.6, і H2H Райо мав 12 карток. Очікується оборонна битва з фолами.
Тотал менше 2.5 за 1.73 і Обидві заб'ють Ні за 1.91 комбінуються в коефіцієнт 3.30. Покриває рахунки 1-0, 0-1, 0-0 – три правдоподібні результати в оборонному матчі. Дані показують низьку частоту Обидві заб'ють у Райо вдома (7/15), і Еспаньйол на виїзді може зберегти сухий рахунок.
Якщо 0-0 на перерві
Тотал менше 1.5 голів у другому таймі