RC Lens vs Toulouse - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskЛанс виграв 13 з останніх 15 домашніх матчів, з 10 з них мали ТБ 2.5 голи – ставте на Перемогу господарів та ТБ 2.5 для стабільних повернень.
Тулуза в середньому лише 0.95 xG за в виїзних маркерних матчах, з недовиконанням у забитих голи – Обидві заб'ють - Ні на 1.95 є сильною ставкою.
Арбітр Жеремі Піньяр в середньому показує 4.27 жовтих карток за матч, вище середнього по лізі 3.9 – Картки понад 4.5 на 1.91 пропонує валуй з огляду на кількість фолів команд.
Голи в першому таймі низькі для Ланса вдома (0.72 в середньому), але завищені для Тулузи на виїзді через викиди; Нічия в першому таймі на 2.40 – ризикована, але можлива ставка на малому ринку.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоЛанс на другому місці з 59 очками, б'ються за Лігу Чемпіонів – кожне очко на вагу золота. Тулуза на 10-му з 37 очками, застрягла в посередності таблиці без реальних цілей. У Ланса реванш у Кубку Франції проти Тулузи всього за чотири дні, що несе середній ризик ротації: ключові гравці на кшталт Едуара чи Товена можуть відпочивати, щоб уникнути втоми. Розклад Тулузи легший, але їхня мотивація мінімальна – це вільний удар без тиску. Різниця в 22 очки кричить про мотиваційну перевагу Ланса, але відволікання кубком може зробити їх трохи необережними на старті. Тулуза може сісти в автобус і сподіватися на нічию, але їхня виїзна форма свідчить, що вони не будуть сильно боротися. Лансу потрібна ця перемога, щоб триматися вгорі, тоді як Тулуза вже на пляжі. Ставте на господарів, які покажуть намір.
Ланс трохи перевищують свій xG – загалом 2.2 голи з 1.96 xG, але вдома це справедливо з 2.3 голами з 2.13 xG. Їхня перемога 5-1 над Анже прийшла з 3.39 xG та 6 великих моментів – це розгром. 3-0 проти Меца було домінуючим з 2.75 xG та 5 великих моментів. Але поразка 2-3 від Монако показала діри: 1.79 xG за, 1.70 проти, і вони пропустили 4 великі моменти. Тулуза сильно недовиконує загалом – 0.8 голів з 1.23 xG, розбіжність -0.43, що кричить про регресію. На виїзді вони перевищують з 1.4 голами з 1.08 xG, але це спотворено дивними результатами, як 4-3 у Меца, де вони мали 1.60 xG. Їхня поразка 0-4 від Лілля показала лише 0.96 xG за та 1.84 проти – їх переграють. Домашня форма Ланса міцна з перемогами, тоді як виїзні ігри Тулузи нестабільні і часто закінчуються поразками.
Ланс не має ключового нападника Ремі Лабо Ласкарі – без нього атака втрачає завершувача, що змушує покладатися на Едуара та Товена, які солідні, але не результативні. Захисник Самсон Байду під сумнівом, послаблюючи лінію оборони, яка вже пропускала в 7 з 15 домашніх матчів. Ризик ротації середній через матч кубка за 4 дні – очікуйте деякої зміни складу, але гравці глибини на кшталт Удола чи Сангаре можуть виручити. Тулуза без ключового захисника Марка Маккензі та півзахисника Нікласа Шмідта – їхня оборона стає вразливішою, а організація півзахисту страждає. З лише 2 ключовими гравцями, яких немає, їх склад відносно цілий, але відсутності болять саме там, де Ланс може скористатися: стандарти та атаки через центр. Травми Ланса впливовіші, але їхня домашня сила має це покрити.
Обидві команди мають оборонний стиль та багато кутових – це тактичне зіткнення, де володіння буде однобічним. Ланс в середньому мають 54% володіння вдома, Тулуза 40.8% на виїзді, тому Ланс контролюватиме м'яч, тоді як Тулуза поставить автобус. Стиль Ланса з багатьма кутами означає 5.59 кутів за домашній матч – стандарти можуть бути вирішальними проти дірявої виїзної оборони Тулузи, яка пропускає в середньому 4.82 кути. Низький блок Тулузи може роздратовувати Ланс на старті, але Ланс створюють 3.10 великих моментів за домашню гру і можуть прорватися через фланги чи контратаки. Очікуйте повільний темп спочатку, з Ланс, що зондують, і Тулузою, яка обороняється глибоко – голи ймовірно зі стандартів або тиску у другому таймі, коли Тулуза втомиться. Цей матч сприяє здатності Ланс витягувати перемоги вдома.
Для RC Lens вдома: Проти Монако, програли 2-3 з 1.79 xG за та 1.70 проти, створили 2 великі моменти, але пропустили 4 – результативно, але діряво. Проти Стад Ренн, виграли 3-1 з 1.16 xG за та 1.50 проти, червона картка на 56-й хвилині спотворила це, але вони скористалися. Проти Страсбурга, виграли 1-0 з 1.92 xG за та 0.46 проти, домінували з 3 великими моментами, але лише один гол – неефективне закінчення. Проти Лор'яна, виграли 3-0 з 2.09 xG за та 1.82 проти, 6 великих моментів та ефективність – їх найкраща гра. Патерн: Ланс в середньому мають 1.82 xG за та 1.36 проти вдома, створюють моменти, але голи варіюються; вони виграли 3 з 4 маркерних матчів, з кутовими в середньому 5.59 за. Для Тулузи на виїзді: У ПСЖ, програли 1-3 з 0.16 xG за та 1.95 проти, переграли з 0 великих моментів. У Меца, виграли 4-3 з 1.57 xG за та 1.60 проти, хаотично з 2 великими моментами кожні. У Стад Ренн, програли 0-1 з 0.55 xG за та 0.89 проти, не могли створити. У Ле-Гавра, програли 1-2 з 2.36 xG за та 1.16 проти, недовиконали з 4 великими моментами. У Анже, програли 0-1 з 0.51 xG за та 1.03 проти. У Бреста, виграли 2-0 з 0.37 xG за та 1.00 проти, пощастило. У Париж ФК, виграли 3-0 з 2.54 xG за та 0.46 проти, рідкісний гарний день. У Марселя, нічия 2-2 з 0.70 xG за та 1.80 проти. У Лор'яна, нічия 1-1 з 1.32 xG за та 1.36 проти. У Монако, програли 0-1 з 0.68 xG за та 3.08 проти. Патерн: Тулуза на виїзді в середньому має 0.95 xG за та 1.41 проти, створює мало моментів і часто програє – вони вразливі на виїзді з лише 3 перемогами в 10 маркерних матчах.
Лише дві зустрічі за останні 12 місяців: 2026-01-02, Ланс виграв 3-0 на виїзді з 1.62 xG проти 0.66, домінував з 6 великими моментами та червоною карткою для Тулузи на 23-й хвилині – розгром. 2025-05-10, нічия 1-1 з 0.79 xG проти 1.14, більш рівно з 1 великим моментом кожні, але Ланс мали 60% володіння. Ланс має історичну перевагу з 7 перемогами в 10 матчах за весь час. Остання форма показує, що Ланс можуть задавити Тулузу, особливо з високим володінням та створенням моментів. Мала вибірка з 2 матчів обмежує впевненість, але тренд ясний: Ланс вищі.
Малі ринки: Кутові в середньому 8.35 для Ланса вдома, 8.07 для Тулузи на виїзді – загалом 8.2, нижче лінії букмекера 9.5. Картки: арбітр Жеремі Піньяр в середньому показує 4.27 жовтих за матч, вище середнього по лізі 3.9, тому понад 4.5 ймовірно. Голи в 1Т: Ланс забивають 0.72 голи в першому таймі вдома, Тулуза 1.59 на виїзді, але xG Тулузи в 1Т лише 0.48, що вказує на завищення через викиди. Кутові в 1Т: Ланс 2.76, Тулуза 1.90, загалом 4.66 – перші тайми схильні бути тихішими. Великі моменти в 1Т: Ланс 1.48, Тулуза 0.60 – Ланс починають сильно. Фоли: Ланс роблять 11.97 фолів за домашній матч, Тулуза 14.35 на виїзді – високі показники фолів підтримують ставки на карти.
Коефіцієнти букмекерів: Перемога господарів 1.60, справедлива ймовірність 57.9% (справедливі коефіцієнти 1.73). Моя оцінка: Перемога господарів 65% – EV = (0.65*1.60)-1 = 0.04, позитивна цінність. ТБ 2.5 на 1.67: з маркерів, середній загальний xG 2.77, і серія Ланса вдома ТБ 2.5 складає 4 з 10/15 матчів понад – оцінена ймовірність 60%, справедливі коефіцієнти 1.67, EV нейтральний. Обидві заб'ють - Ні на 1.95: у Ланса чисті аркуші в 8/15 домашніх матчах, Тулуза забиває 0.8 голів за гру – оцінена ймовірність 55%, справедливі коефіцієнти 1.82, EV = (0.55*1.95)-1 = 0.0725, валуй. Кутові Менше 9.5 на 1.67: середнє 8.2, ймовірність 60%, справедливі коефіцієнти 1.67, EV нейтральний. Картки Понад 4.5 на 1.91: арбітр та фоли команд підтримують – оцінка 55%, справедливі коефіцієнти 1.82, EV = (0.55*1.91)-1 = 0.0505, валуй.
Home Win
Коефіцієнт
1.60
Чому ця ставка
Lens have won 13 of last 15 home matches, including 10 with Over 2.5 goals, and face a demotivated Toulouse side. H2H recent 3-0 win and marker data showing Lens' xG dominance at home support this. Back at 1.60 for value.
Lens have kept clean sheets in 8 of 15 home matches, and Toulouse average only 0.8 goals per game overall. Marker data shows Toulouse away xG for is 0.95, indicating low scoring threat.
Домашня форма Ланса підтримує перемоги з голами – покриває рахунки типу 2-0, 3-0, 3-1 тощо. З маркерів, 3 з 4 домашніх перемог мали ТБ 2.5, і остання особиста зустріч 3-0 відповідає. Широке покриття рахунків з високою ймовірністю.
Якщо 0:0 на перерві
Тотал понад 1.5 у другому таймі