RC Strasbourg vs 1. FSV Mainz 05 - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
high riskСтрасбург вдома створює 4.39 великих шансів за маркерний матч, але реалізує лише 1.48 xG — ставка на ТМ для командного тоталу Страсбурга або низькі матчові тотали підтримується.
Майнц на виїзді пропускає в середньому 3.34 великих шансу, що вказує на діряву оборону — розгляньте ТБ на шанси суперника або Обидві заб'ють — Так у високоризикових сценаріях.
Особисті зустрічі: Майнц зберігав сухі в обох матчах проти Страсбурга (перемога 2-0 та нічия 0-0) — ставте на Обидві заб'ють — Ні або на суху перемогу Майнца.
Патерни першого тайму: Страсбург забиває 0.78 голів у першому таймі вдома, тоді як Майнц пропускає 0.42 — валуй на те, що Страсбург заб'є першим або голи в першому таймі за специфічних умов.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоСтрасбург відстає 2-0 після першого матчу — їм потрібно виграти як мінімум з двома голами, щоб пройти далі в Європі. Домашня перевага на Стад де ла Мену додає тиску, але їхній майбутній матч Кубка Франції через три дні створює невеликий ризик ротації. Майнц має комфортне лідерство і може дозволити собі сидіти глибоко та контратакувати; їхній розклад Бундесліги включає Баварію через шість днів, тому консервативна гра ймовірна. Мотиваційна перевага очевидна: Страсбургу потрібні голи відчайдушно, а Майнцу потрібно лише уникнути великої поразки. Ця різниця сформує матч — Страсбург атакуватиме з самого початку, Майнц захищатиметься і шукатиме розриви. Очікуйте, що Страсбург виставить сильну команду, попри занепокоєння ротацією, але Майнц може обертати ключових гравців, щоб зберегти енергію для внутрішніх обов'язків.
Остання форма Страсбурга різна, але солідна вдома. Вони перемогли Ніццу 3-1 з 2.86 xG та 4 великими шансами — домінуючий показник. Однак вони зіграли внічию 0-0 з Париж ФК, попри 1.14 xG та 3 великі шанси, що показує неефективність перед ворітами. На виїзді вони програли 2-0 Майнцу з 1.00 xG, недовиконавши. Вдома їх середній xG — 1.63 з 1.5 забитих голів — справедлива розбіжність, але вони створюють шанси нестабільно. Форма Майнца: вони перемогли Страсбург 2-0 з 1.52 xG, але програли 0-1 Фрайбургу з 0.63 xG. На виїзді вони виграли 2-1 у Гоффенгайма з 2.19 xG, але була поразка 0-4 у Фрайбурга, спотворена червоною карткою. Їх розбіжність xG загалом справедлива (1.46 xG проти 1.4 голів), але на виїзді вони пропускають можливості. Домашні перемоги Страсбурга залежать від створення великих шансів, тоді як результати Майнца на виїзді залежать від контрнападів і стандартних положень.
Страсбург без ключового захисника Калеба Вайлі та нападника Хоакіна Панічеллі — їхня відсутність послаблює захисну стабільність і глибину атаки. Бен Чілвелл на лівому фланзі захисту має покривати більше простору, і атака покладається на Хуліо Енсісо та Маршал Годо, але без Панічеллі фініш викликає занепокоєння. Майнц постраждав більше: без Джей-сун Лі та Максима Лейча страждає креативність півзахисту та організація захисту. Данієль Бац заміняє травмованого воротаря Робіна Центнера, що є пониженням у воротах. Обидві команди мають середній ризик ротації через майбутні матчі, але травми змушують робити тактичні коригування. Склад Страсбурга включає Гелу Дуе та Ендрю Омобаміделе у захисті, що може боротися зі швидкими контрнападами. Формація Майнца 5-3-2 з Філіпом Тітцем та Нельсоном Вайпером у нападі не має гри Лі. Ці відсутності знижують якість у завершальній третині, на користь малогольового матчу.
Це зіткнення захисних, багатих на кути команд з контрастуючими профілями володіння м'ячем. Страсбург має в середньому 56.8% володіння вдома, домінуючи з м'ячем, тоді як Майнц на виїзді має в середньому 38.9%, сидячи в низькому блоку. Обидва пріоритизують захисну організацію — Страсбург позначений як захисний та багатий на кути, Майнц — низький блок і захисний. З огляду на те, що Майнц, швидше за все, захищатиметься глибоко, Страсбург вдаватиметься до навісів та стандартних положень, щоб прорватися. Темп буде повільним, оскільки Майнц поглинає тиск і б'є на розривах, мінімізуючи плавність гри в відкритому просторі. Голи очікуються від мертвих м'ячів або індивідуальних помилок, а не підтримуваних атак. Битва за кути ключова: маркери Страсбурга вдома мають середній загальний 8.5 кутів, маркери Майнца на виїзді 7.3, тому стандартні положення можуть вирішити матч. Таке тактичне налаштування кричить про обережну, малогольову гру з періодами володіння Страсбургом, але небагатьма чистими шансами.
Маркери Страсбурга вдома: проти Олімпік Ліона (перемога 3-1, xG 2.15-0.34, 6 великих шансів, кути 4-2) — вони розібрали хорошу команду з високим тиском та ефективністю. Проти Лор'яна (нічия 0-0, xG 0.69-0.53, 4 великі шанси, кути 11-3) — створювали шанси, але не закінчували, підкреслюючи марнотратство. Проти Стад Бресту (поразка 1-2, xG 0.80-1.05, 2 великі шанси, кути 5-0) — програли, незважаючи на домінування в кутах, показуючи захисні прогалини. Проти Крістал Пелес (перемога 2-1, xG 2.37-2.82, 5 великих шансів, кути 4-5) — стрілянина з атаками обох команд. Патерн: Страсбург створює достатньо великих шансів (в середньому 4.39), але реалізує лише 1.48 xG — неефективність перед ворітами є послідовною. Маркери Майнца на виїзді: проти Хоффенгайма (перемога 2-1, xG 2.19-1.16, 4 великі шанси, кути 3-7) — ефективні контрнапади, незважаючи на менше володіння м'ячем. Проти Баєр Леверкузена (нічия 1-1, xG 0.74-1.28, 2 великі шанси, кути 2-6) — поставили автобус і забили на розриві. Проти Уніона Берліна (нічия 2-2, xG 1.01-3.35, 3 великі шанси, кути 1-2) — пропускали більше ударів, але забили випадково. Проти Фрайбурга (поразка 0-4, xG 0.11-4.60, аномалія червоної картки) — спотворено раннім видаленням. Проти Айнтрахта Франкфурта (поразка 0-1, xG 0.16-1.21, 0 великих шансів, кути 3-4) — беззуба атака. Патерн: Майнц пропускає високий xG (1.89 проти) та великі шанси (3.34 проти) на виїзді, але забиває на розривах (1.12 xG за). Перекриття: Обидві команди беруть участь у матчах з помірними загальними показниками — домашні ігри Страсбурга мають середній загальний xG 2.44, виїзні Майнца 3.01, але дірява оборона Майнца проти неефективної атаки Страсбурга вказує на недовиконання.
Лише дві особисті зустрічі за останні 12 місяців. Квітень 2026: Майнц переміг 2-0 вдома — xG 1.52-1.00, великі шанси 1-1, Страсбург мав 66% володіння м'ячем, але лише 2 удари в площину воріт, що показує домінування без результату. Серпень 2025: нічия 0-0 — обмежені дані, але Страсбург мав 5 ударів у площину воріт проти 3 у Майнца, що вказує на патову ситуацію. Неперервність: той самий тренер для обох команд, але склади змінилися — 8 гравців інші для Страсбурга та 6 для Майнца. Історично Майнц зберігав сухі в обох матчах, і Страсбург ще не забив їм. Ця перевага на користь захисного налаштування Майнца, особливо в кубковому матчі, де вони лідирують за сумою. Остання перемога 2-0 дає Майнцу психологічну перевагу, але Страсбург вдома буде іншим випробуванням.
Аналіз маленьких ринків: Середні загальні xG — 2.44 для Страсбурга вдома та 3.01 для Майнца на виїзді, але NPxG нижче — 2.03 та 3.01, що вказує на пенальті-інфльований xG для Страсбурга. Кути: Страсбург в середньому має 6.17 кутів за та 2.33 проти вдома, Майнц має 2.23 за та 5.09 проти на виїзді — комбінований середній загальний близько 8-9 кутів за матч. Жовті картки: Страсбург вдома в середньому 0.78 за, 1.67 проти; Майнц на виїзді в середньому 1.70 за, 1.92 проти — загальна кількість карток у матчі близько 3-4, але арбітр має середнє 4.72, що пропонує потенціал для ТБ. Патерни першого тайму: Страсбург забиває 0.78 голів у першому таймі вдома, Майнц забиває 0.67 на виїзді — середній загальний голів у 1Т 1.00-1.09. Кути у 1Т: Страсбург 3.50 за, 1.83 проти; Майнц 0.42 за, 2.32 проти — очікуйте, що Страсбург домінуватиме у ранніх кутах. Великі шанси у 1Т: Страсбург 2.00 за, 0.33 проти; Майнц 1.06 за, 0.92 проти — шанси створюються рано.
Коефіцієнти букмекерів: Перемога господарів 1.85 (мається на увазі ймовірність 54.1%), нічия 3.60 (27.8%), перемога гостей 4.10 (24.4%). Справедливі ймовірності після видалення маржі: господарі 50.9% (справедливі коефіцієнти 1.97), нічия 26.2% (3.82), гості 23.0% (4.36). Перемога господарів трохи переоцінена ринком. Для тоталів: ТБ 2.5 за 1.85, ТМ 2.5 за 1.95. Моя оцінка: ймовірність ТМ 2.5 — 55% на основі захисних стилів, маркерів (середній загальний xG ~2.7) та низької результативності в особистих зустрічах — справедливі коефіцієнти 1.82, букмекер пропонує 1.95, очікувана вартість = (0.55*1.95)-1 = 0.0725. Обидві заб'ють — Так за 1.73 (мається на увазі 57.8%), Ні за 2.00 (50%). Оцінюю ймовірність Обидві заб'ють — Так 45% через захисний підхід Майнца та травми — справедливі коефіцієнти 2.22, тому Обидві заб'ють — Ні за 2.00 пропонує невеликий валуй. Кути ТБ 9.5 за 1.73, ТМ за 2.00. Середні кути ~8, тому ймовірність ТМ 9.5 — 60%, справедливі коефіцієнти 1.67, букмекер 2.00, очікувана вартість позитивна.
Total Under 2.5
Коефіцієнт
1.95
Чому ця ставка
Обидві команди захисні з низькими середніми xG (Страсбург вдома 1.48, Майнц на виїзді 1.12), маркери показують помірні тотали, а в особистих зустрічах низька результативність. Травми знижують якість атаки, і Майнц сяде глибоко, щоб захистити свою перевагу.
Страсбург вдома має середній загальний 8.5 кутів, Майнц на виїзді 7.3 — комбінований середній ~8. Лінія букмекера на 9.5 занадто висока; маркери показують послідовність у цьому діапазоні, з домінуванням Страсбурга, але невеликою кількістю кутів, що пропускає Майнц.
Покриває рахунки 0-0, 1-0, 0-1 — широко та реалістично, враховуючи захисні стилі та низьку результативність в історії. Обидва матчі узгоджуються з маркерними даними, що показують неефективність та сухі перемоги.