Remo vs Cruzeiro - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskУсі домашні маркери Ремо закінчувалися з ОЗ (3/3) і мали в середньому 2.45 загального xG, що свідчить про високу ймовірність голів обох команд, незважаючи на оборонні стилі. Ставте ОЗ Так за 1.75.
Виїзні маркери Крузейро в середньому мають 3.0 голів загалом та 10.28 кутових загалом, зі стабільними показниками кутових (стандартне відхилення 1.1). У поєднанні з кутовим стилем Ремо, тотал кутових більше 10.5 за 1.83 має цінність.
Арбітр Вілтон Сампайо в середньому показує 5.10 жовтих карток за матч (вище середнього по лізі 4.8). Обидві команди роблять понад 12 фолів за гру, тому тотал менше 4.5 карток за 2.10 – це ціннісний фейд; тотал більше більш імовірний.
Голи в першому таймі часті у виїзних матчах Крузейро (в середньому 1.89 загалом), але домашні перші тайми Ремо низькі (1.11). Зіткнення вказує на повільніший старт; лайв-ставка на тотал менше 0.5 після першого тайму може розглядатися, якщо коефіцієнти достатньо високі.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоОбидві команди застрягли в нижній четвірці і відчайдушно потребують очок. Ремо на 19-му місці з 8 очками після 12 ігор – вони вже програли 6 разів і мають найгіршу оборону в лізі. Кожен домашній матч – мусить бути переможним. Їхній графік найближчих матчів жорстокий: Ботафого, Палмейрас, потім кубок – очки потрібні зараз. Крузейро трохи кращі на 16-му місці з 13 очками, але через три дні на них чекає грандіозне протистояння КОНМЕБОЛ Лібертадорес з Бока Хуніорс. Це може спокусити тренера Артура Жорже ротувати склад, особливо з трьома ключовими гравцями, які вже травмовані. Однак Крузейро виграли два останні матчі в лізі і мають інерцію. Мотиваційна перевага на боці Ремо – вони вдома, без відволікань серед тижня, і борються за виживання.
Ремо в цілому грають погано: 1 перемога в 7 матчах, але та перемога була приголомшливою 4-1 над Байєю вдома. Після цього вони програли 4-2 Брагантіно (незважаючи на перевагу по xG 1.54-0.45) і зіграли внічию 1-1 з Васко. Вдома Ремо важко перемогти: 1 перемога, 3 нічиї, 1 поразка в 5 матчах, але цифри xG викликають занепокоєння – вони перевищують очікування (1.2 xG забито проти 1.6 голів за гру), що кричить про регресію. Крузейро підходять до цього матчу з двома перемогами поспіль, обігравши Греміо 2-0 і Брагантіно 2-1. Обидві перемоги були комфортними з точки зору xG (1.85-0.48 та 2.03-0.59). Але на виїзді Крузейро були катастрофою: 0 перемог у 5 матчах, програвши 4-1 Сан-Паулу, 2-1 Атлетіко Паранаенсе та 2-0 Фламенго. Вони пропускають в середньому 2.2 голи за виїзну гру. Єдине виїзне очко було здобуто в нічиїй 2-2 з Мірассол, де вони були гіршими по xG (2.42-1.56). Оборонна стійкість – не їхня риса на виїзді.
У Крузейро відсутні три абсолютні стовпи: воротар Кассіо (ключовий), центральний захисник Фабрісіо Бруно (ключовий) та атакувальний півзахисник Матеус Перейра (ключовий). Це хребет команди – той, хто рятує удари, фізичний захисник і креативний двигун. За їхньої відсутності грає резервний воротар Отавіо Коста, і захист виглядає хитким без організації Фабрісіо Бруно. Матеус Енріке та Лукас Ромеро мають витягувати півзахист без бачення Перейри. У Ремо також ключова відсутність: лівий захисник Савіо (захисник, ключовий) травмований. Його заміна Майк Сілва менш надійний. Решта складу Ремо в основному доступна, але їм не вистачає якості. Глибина складу Крузейро на папері сильніша, але три відсутні гравці – величезні діри. Ризик ротації: у Крузейро матч Лібертадорес через 3 дні, тому вони можуть дати відпочинок деяким гравцям, але тренер не натякав на серйозні зміни. У Ремо кубковий матч через 4 дні, але проти команди нижчого дивізіону, тому вони вийдуть у найсильнішому складі тут.
Це тактична битва двох команд, орієнтованих на захист, але обидві діряві. Ремо в середньому володіють м'ячем 41% і покладаються на контратаки та стандарти. Вони багато подають кутові (в середньому 4.56 кутових за домашню гру) і часто порушують правила. Крузейро також грають оборонно на виїзді (47% володіння), але більш прямолінійно. Сутичка: обидві команди хочуть сісти в автобус і бити на контратаках, що часто призводить до брудної боротьби в центрі поля з невеликою кількістю чистих моментів. Однак відсутність у Крузейро креативних гравців може притупити їхню атаку, тоді як перевиконання Ремо вдома може піти на спад. Ключова статистика: домашні матчі Ремо мали в середньому 2.45 загального xG, але реальні голи були 1.67 за гру. Виїзні матчі Крузейро мали в середньому 2.97 загального xG, з 3.0 реальних голів. Дані вказують на гру з низькою та середньою результативністю, але оборонні втрати та погана форма Крузейро на виїзді можуть схилити чашу терезів у бік голів.
Домашні маркерні матчі Ремо проти подібних суперників: 1-1 з Васко – рівна гра, Ремо створили 2 великі моменти, Васко 1. xG 0.71-1.25. Кутові 3-6, спокійний матч. 1-1 з Інтернасьоналом – більш відкрита гра, xG 1.40-1.17, кутові 7-12, великі моменти 3-1. 2-2 з Мірассол – шалений матч, xG 1.48-1.76, удари 18-8, кутові 4-4. Паттерн: Ремо вдома проти рівних команд грають внічию з голами (всі три закінчилися нічиєю, але всі бачили ОЗ). Вони створюють моменти, але й пропускають. Загроза стандартів реальна. Виїзні маркерні матчі Крузейро: 2-2 у Мірассол – хаос, xG 1.56-2.42 на користь Мірассол, 5 великих моментів у Мірассол, кутові 0-9. 0-4 у Ботафого – переграні, але xG рівний (1.43-1.43), кутові 7-3. 0-3 у Сантоса – доміновані, xG 0.32-1.92, кутові 3-9. 1-0 у Греміо – рідкісна перемога, xG 0.62-1.47, кутові 6-5. Паттерн: Крузейро на виїзді зазвичай переграють та пропускають голи (3 з 4 матчів мали тотал більше 2.5). Вони рідко залишають ворота сухими (тільки 1 з 4 маркерних матчів). Перетин: домашні матчі Ремо всі закінчилися з ОЗ, і більшість мала тотал більше 2.5. Виїзні матчі Крузейро зазвичай результативні. Комбінуючи паттерни: цей матч кричить про голи, але вибірка мала і включає викиди, як нічия 2-2 з Мірассол через червону картку.
За останні 12 місяців немає особистих зустрічей. Це дві команди з різною історією, які зустрічаються вперше у вищому дивізіоні. Без даних H2H ми покладаємося виключно на поточну форму та маркерні матчі.
Паттерни перших таймів: Ремо вдома в середньому забивають 0.78 і пропускають 0.33, тому перші тайми часто напружені. Крузейро на виїзді в середньому забивають 1.00 і пропускають 0.89, тобто вони забивають і пропускають рано. Загальний середній показник голів у першому таймі – 1.89. Кутові в першому таймі в середньому 6.0 загалом, що багато. Картки в першому таймі в середньому 2.83 жовті – особливо актуально з арбітром Сампайо, який в середньому показує 5.10 жовтих за матч. Фоли також високі. Для всього матчу кутові в середньому 10.28-12.12, що підтримує тотал більше 10.5 кутових. Жовті картки в середньому 3.78 для матчів Ремо, 4.23 для виїзних матчів Крузейро, разом близько 4.4 – близько до лінії тоталу більше 4.5. Удари в площину в середньому високі (8.56 для домашніх матчів Ремо, 11.94 для виїзних матчів Крузейро). Стандарти будуть ключовими.
Букмекери роблять Крузейро невеликими фаворитами з коефіцієнтом 2.15 (43.8% ймовірності), Ремо 3.30 (28.5%), нічия 3.40 (27.7%). Нічия зросла на 6% за останній час, що свідчить про виведення грошей з цього результату. Тотал більше 2.5 оцінюється в 1.95, менше – 1.85. Тотал більше виріс на 5%, що свідчить про ставки на менше. Моя оцінка на основі маркерів: середній тотал голів з маркерів – 2.67 (Ремо вдома 2.45, Крузейро на виїзді 2.97, середнє 2.71). Отже, ймовірність тоталу більше 2.5 приблизно 54-55% (справедливі коефіцієнти 1.82-1.85). Букмекерський коефіцієнт 1.95 пропонує невеликий плюсовий EV (~6%). ОЗ Так з коефіцієнтом 1.75 означає 57% – моя оцінка з маркерів: Ремо 3/3 ОЗ, Крузейро 1/4 ОЗ, разом 4/7 = 57% – немає переваги. Картки більше 4.5 з коефіцієнтом 1.67 означає 60% – арбітр в середньому показує 5.10, ліга 4.8, але маркерні матчі в середньому мали 4.0 карток загалом? Перевіримо: домашні маркери Ремо: 2, 5, 3 = середнє 3.33 жовтих (плюс можливі червоні? Червоні відсутні). Виїзні маркери Крузейро: 5, 3, 4, 5? Насправді загальна кількість карток: Мірассол 2+3=5, Ботафого 2+1=3, Сантос 2+2=4, Греміо 3+2=5 – середнє 4.25. Комбіноване середнє ~3.8, але арбітр підвищує. Отже, тотал більше 4.5 може мати цінність.
Over 2.5 Goals
Коефіцієнт
1.95
Чому ця ставка
Основний - Тотал більше 2.5 за 1.95. Виїзні маркери Крузейро мають в середньому 3.0 голи за гру, всі домашні маркери Ремо закінчувалися з ОЗ. З відсутністю ключових захисників та воротаря у Крузейро очікуйте голи. Моя оцінка: 55% шансів, справедливі коефіцієнти 1.82, цінність при 1.95.
Малий ринок - Кутові тотал більше 10.5 за 1.83. Домашні маркери Ремо мали в середньому 12.12 загальних кутових, виїзні Крузейро – 10.28. Комбіноване середнє ~11.2. Стабільний показник у маркерах (стандартне відхилення 1.1). Очікується битва стандартів.
Покриває рахунки на зразок 2-1, 1-2, 2-2, 3-1, 1-3, 3-2+ (11+ результатів). Висока ймовірність перетину. Всі три ноги мають підтримку з даних маркерів та ключових відсутностей.
Якщо 0-0 після першого тайму
Тотал більше 1.5 у другому таймі