Remo vs Palmeiras - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskПалмейрас на виїзді в середньому мали 1.0 xG, але забили 1.7 голів — перевищення на 0.7, яке нестійке. Очікуйте менше голів у майбутньому. Ставте ТМ 2.5 за 1.85.
Рефері Рафаель Кляйн показує в середньому 5.64 жовтих за матч проти середнього по лізі 4.7 — збільшення на 20%. У напруженій боротьбі за виживання проти чемпіонської гонки ТБ 4.5 карток за 1.83 — цінність.
Домашні матчі Ремо мають у середньому 10.8 кутових, гостьові Палмейрас — 13.6 — обидва значно вище лінії 10.5. Букмекер пропонує 1.80 за ТБ 10.5; реальна ймовірність близько 65%.
Перші тайми активні: Ремо вдома в середньому 1.52 голів у 1Т, Палмейрас на виїзді 1.71. Ринок 1Т ТБ 1.5 не котирується напряму, але мається на увазі коефіцієнтами на матч. Якщо доступно, беріть 1Т ТБ 1.5.
Маркерні матчі
Коефіцієнти
Corners 2-Way
Double chance
Match goals
Cards in match
1st half
Asian handicap
Winner
Draw no bet
Both teams to score
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоРемо на 19-му місці, лише 11 очок за 14 матчів. Кожна домашня гра — битва за виживання — вони не мають права втрачати очки проти лідера чемпіонату. Наступний матч з Баїєю в кубку другорядний; їхній фокус повністю на цій грі в лізі. Палмейрас комфортно на вершині з відривом у 4 очки, але через 3 дні у них матч Копа до Бразил, а через 4 дні — гра в Лібертадорес. Глибина складу хороша, але Абель Феррейра, ймовірно, трохи покрутить склад — особливо через відсутність ключових захисників Артура Габріеля і Пікереса. Розрив у мотивації очевидний: Ремо у відчаї, Палмейрас дивляться на календар. Цей емоційний перевага часто призводить до більш закритого, обережного першого тайму.
Недавня домашня форма Ремо непереконлива: поразка 0-1 від Крузейро (xG 0.76-0.25, де вони нічого не створили), нічия 1-1 з Васко (xG 0.71-1.25), ганебна перемога 4-1 над Баїєю (xG 1.56-1.56) і поразка 0-2 від Флуміненсе (xG 0.85-2.22). Вони не є результативною командою вдома — лише 2 з 6 домашніх матчів пробили ТБ 2.5. Палмейрас на виїзді значно перевершують свій xG: забивають 1.7 голів за гру при всього 1.0 xG. Це нестійко. Їхні останні гостьові перемоги включають вицарапані 1-0 і щасливі 2-1. Регрес неминучий, і проти низького блоку, який поглинає тиск, їм може бути важко створювати моменти високої якості.
Ремо втратили ключового нападника Габріеля Таліарі та ключового захисника Савіо — дві великі втрати, які послаблюють і без того обмежену атаку та оборонну стійкість. Палмейрас без ключового захисника Артура Габріеля, а Пікерес під питанням, тому лінія захисту трохи ослаблена. Але глибина складу величезна — вони все ще виставляють Густаво Гомеса і Муріло в центрі захисту. Більша проблема — це відсутність креативу в Ремо без Таліарі: вони покладаються на стандарти та контратаки, але їхній найкращий вихід відсутній.
Обидві команди орієнтовані на захист, з великою кількістю кутових. Ремо володіють м'ячем у середньому 40.5%, Палмейрас — 45.2% — ніхто не домінує. Це створює тактичну битву: Палмейрас матимуть більше м'яча, але зіткнуться з глибоким блоком. Ремо шукатимуть стандарти та контратаки. Історично Палмейрас важко зламували команди, які сідають в автобус — їхній xG за удар низький у таких матчах. Кутових має бути багато: Палмейрас пропускають у середньому 8.72 кутових на виїзді, тоді як Ремо подають 4.69 вдома, що дає суму близько 13. Рефері Рафаель Кляйн показує в середньому 5.64 жовтих за матч — значно вище середнього по лізі 4.7 — тому картки ймовірні.
Ремо вдома: проти Крузейро (0-1, xG 0.76-0.25, кутові 5, картки 4), Васко (1-1, xG 0.71-1.25, кутові 9, картки 2), Баїя (4-1, xG 1.56-1.56, кутові 14, картки 4), Флуміненсе (0-2, xG 0.85-2.22, кутові 10, картки 3), Інтернасьйонал (1-1, xG 1.40-1.17, кутові 19, картки 6), Мірасол (2-2, xG 1.48-1.76, кутові 8, картки 4). Закономірність: Ремо рідко домінують — вони покладаються на стандарти та контратаки. У 4 з 6 матчів вони пропустили 2+ великих моменти. Лише 2 матчі пробили ТБ 2.5, а в 4 був ТМ 2.5. Кутові нестабільні, але загальна кількість в середньому 10.8. Палмейрас на виїзді: у Брагантіно (1-0, xG 0.46-1.04, кутові 13, картки 3), Корінтіанс (0-0, xG 0.67-0.55, кутові 9, картки 3, червона), Васко (1-2 поразка, xG 0.71-1.50, кутові 14, картки 4), Інтернасьйонал (3-1, xG 0.91-2.15, кутові 20, картки 2), Корінтіанс (1-0, xG 1.34-1.60, кутові 8, картки 5, червона), Атлетіко Мінейро (2-2, xG 1.01-0.53, кутові 12, картки 6), Атлетіко Мінейро (3-0, xG 2.35-1.91, кутові 16, картки 3), Греміо (2-3, xG 2.14-2.82, кутові 8, картки 6), Сантос (0-1, xG 1.48-1.25, кутові 13, картки 2), Мірасол (1-2, xG 1.12-1.25, кутові 16, картки 5). Матчі Палмейрас на виїзді в середньому мають 12.9 кутових, причому 7 з 10 були більше 10.5. Голи змішані: 6 з 10 пробили ТБ 2.5, але 4 з 10 був ТМ. Важливо: Палмейрас були гіршими за xG у 5 з останніх 6 гостьових матчів — їм щастить отримувати результати. Закономірність: Палмейрас пропускають багато кутових (8.7 за матч) і подають мало (4.9). Проти команди, яка також виграє кутові (Ремо вдома в середньому 4.7), загальна кількість має бути високою. Але голи не гарантовані — перевищення Палмейрас, ймовірно, регресує.
Не знайдено жодних зустрічей між цими командами за останні 12 місяців.
Закономірності першого тайму: Ремо вдома в середньому 1.52 загальних голів у 1Т, Палмейрас на виїзді 1.71. Обидві команди схильні починати швидко — у 5 з 6 домашніх матчів Ремо в 1Т був хоча б гол, і в 7 з 10 гостьових матчів Палмейрас у 1Т був хоча б гол. Тому 1Т ТБ 1.5 — сильний кандидат. Загальна кількість кутових: Ремо вдома подають 4.69, пропускають 5.69; Палмейрас на виїзді подають 4.89, пропускають 8.72. Середня сума — 13.6, але лінія 10.5 — це дає цінність на ТБ. Картки: рефері в середньому показує 5.64 жовтих, значно вище середнього по лізі 4.7. Обидві команди в середньому отримують близько 3.7 карток за матч, тому ТБ 4.5 за 1.83 привабливо.
Справедливі ймовірності без маржі: Дома 21.6%, Нічия 26.7%, Гості 51.7%. Букмекерські коефіцієнти: Перемога гостей 1.81 (зросла з 1.57), ТМ 2.5 1.85, ТБ 2.5 1.95. Зростання коефіцієнта на Палмейрас свідчить про гроші на господарів, але ймовірність все ще на користь Палмейрас. ТМ 2.5 має імплайд ймовірність 54% — моя оцінка 58% з огляду на захисні стилі та регрес xG Палмейрас. Це дає EV = (0.58*1.85)-1 = +0.073, маржа 7.3%. Кутові ТБ 10.5 за 1.80 мають імплайд 55.6%, але середня сума 13.6 свідчить про набагато вищу реальну ймовірність — близько 65%, що дає EV +0.17.
Yellow Cards Over 4.5
Коефіцієнт
1.83
Чому ця ставка
Рефері Рафаель Кляйн показує в середньому 5.64 жовтих за матч — значно вище середнього по лізі 4.7. Обидві команди в середньому отримують близько 3.7 карток за матч. У щільній, оборонній битві з картковим рефері 5+ жовтих ймовірні. Історично, 6 з 10 гостьових матчів Палмейрас і 3 з 6 домашніх матчів Ремо пробили ТБ 4.5. Комбінований показник ~57%.
Основний вибір. Домашні матчі Ремо пробили ТМ 2.5 у 4 з 6. Палмейрас на виїзді мали ТМ у 4 з 10, але їхнє перевищення xG нестійке. Обидві команди грають у захисний, низькоблоковий футбол. Тактична битва та мотивація (Ремо обережні, Палмейрас можуть покрутити склад) вказують на небагато голів. Моя оцінка: 58% ймовірність проти букмекерських імплайд 54% — чітка цінність.
Ці результати мають спільний простір рахунків: 0-0, 1-0, 0-1, 2-0, 0-2. У референтних матчах 5 з 16 (31%) мали одночасно ТМ 2.5 і ОЗ - Ні. Справедливі коефіцієнти ~3.23, букмекерський комбо має цінність. Оборонні стилі та мотивація вказують на низькорезультативну односторонню гру. Атака Ремо ослаблена, Палмейрас можуть не забити багато. Покриває 0-0, 1-0, 0-1, 2-0, 0-2.
Якщо 1:0 або 0:1 до перерви
ТМ 2.5 за матч