Rio Ave vs AVS - Futebol SAD - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskРіо Аве вдома в середньому має xG 2.03 у маркерах, але недограє з 0.8 забитих голів, мінус 0.49; ставте на Ріо Аве менше 1.5 голів.
AVS на виїзді в останніх 5 маркер-матчах має лише xG 0.55 і не забивав у 4 з них; сильний аргумент за індивідуальний тотал AVS менше 0.5 голів.
Патерни першого тайму показують Ріо Аве з 0.67 голів та xG 1.33 проти AVS з 0.33 голів та xG 0.15; ставте на Ріо Аве лідирувати після першого тайму з коефіцієнтами близько 5.00.
Загальна кількість кутів в середньому 11.33 з маркерів, з Ріо Аве вдома 6.89 та AVS на виїзді 1.28; очікуйте більше 10.5 кутів за валуйними коефіцієнтами.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоРіо Аве сидить на 11-му місці з 33 очками, спокійно в середині таблиці Ліги Португалії без загрози вильоту. У них попереду важкі матчі зі Спортінгом СР та ФК Порту, тож ця домашня гра з аутсайдером — ідеальний шанс підсилити статистику. Але може закрастися самовпевненість. AVS — дно турніру з 12 очками, відставання від рятівної зони 21 пункт, і виліт виглядає неминучим. За весь сезон вони виграли лише один раз, і мотивація може бути низькою, попри відчай. Однак зі Спортінгом та Порту на горизонті, це рідкий випадок, коли можна виграти — це додає поспіху. Ключова напруга: AVS потрібне диво, але вони жахливі на виїзді, тоді як Ріо Аве майже нічого не грає і може не виявити інтенсивності. Очікуйте, що Ріо Аве домінуватиме у володінні, але оборонна схема AVS може їх роздратувати, що призведе до брудної, низькоенергетичної гри.
Форма Ріо Аве останнім часом маскує проблеми. Вони виграли чотири з останніх семи, але їхній xG каже інше: в середньому xG 1.07 проти забитих голів 0.9, недограють на -0.17. Вдома ще гірше — в середньому xG 1.29 проти голів 0.8, мінус 0.49, що просто кричить про корекцію. Подивіться на матчі: перемогли КФ Естрела 2-1 з xG 2.64, але програли ФК Алверка 1-2 з рівним xG (1.47-1.45). Вони створюють моменти, але не забивають. AVS, з іншого боку, повний розклад. Останні сім: 0 перемог, 4 нічиї, 3 поразки, з середнім xG 0.61 проти голів 0.5. На виїзді в середньому xG 0.86 проти голів 0.44, мінус 0.42. Їхня нічия 0-0 на виїзді з ФК Алверка мала xG 0.92, але голів не було — типова безпорадність. Обидві команди не можуть реалізувати моменти, що вказує на низькорезультативну боротьбу.
Обидві команди повністю готові, без ключових відсутностей, але підтверджені стартові склади відсутні, що знижує впевненість для ринків на гравців. Тренер Ріо Аве Сотіріс Сілайдопулос та AVS Жуан Енрікеш мають усіх гравців готовими, тож оборонні побудови мають зберегтися. Оскільки обидва боки оборонні та орієнтовані на кути, повний склад означає міцну оборону та загрози на стандартах. Однак без даних про склади не можна оцінити потенційні ротації або тактичні зміни. Вплив: базові стилі мають зберегтися, але будь-які несподівані вибори можуть змінити динаміку. У матчі, де пріоритет — оборона, це сприяє низькорезультативним результатам, але відсутність підтвердження складів додає невизначеності.
Це класичний оборонний поєдинок. Ріо Аве грає оборонним, орієнтованим на кути стилем із середнім володінням 50.2%, тоді як AVS використовує низький блок та оборонний підхід із лише 38.8% володіння. Обидва віддають пріоритет організації замість флешу, тож очікуйте тактичної битви з обмеженими моментами у відкритій грі. Сутичка означає, що Ріо Аве домінуватиме м'ячем, але AVS сяде глибоко, змушуючи до дальніх ударів або стандартів. Маркер-матчі Ріо Аве показують, що вони можуть генерувати високий xG вдома (в середньому 2.03), але маркер-матчі AVS на виїзді виявляють, що вони пропускають 1.71 xG, створюючи лише 0.55. Ця невідповідність свідчить, що Ріо Аве контролюватиме, але намагатиметься прорвати низький блок, що призведе до роздратованих атак і малих голів. Кути можуть бути високими через стилі обох команд, але голів буде обмаль.
Для Ріо Аве вдома чотири маркер-матчі показують мінливість. Проти КФ Естрела виграли 2-1 з xG 2.64 і 6 великих моментів — домінували, але пропустили. Проти ФК Ароука програли 0-3 лише з xG 0.50, оборонний колапс. Перемога 3-1 над Каса Пія мала xG 2.97, а нічия 1-1 з Санта-Клара — xG 2.10. В середньому xG: 2.03 за, 1.42 проти, всього 3.45. Патерн: Ріо Аве може забивати, але дірява оборона, з великими моментами з обох боків. Для AVS на виїзді п'ять матчів похмурі. У Гіл Вісенте програли 0-3 з xG 0.40; у ФК Алверка нічия 0-0 з xG 0.41; у Фамалікан програли 1-3 з xG 0.49; у Віторія СК програли 0-4 з xG 1.17; і перемога 1-0 у Віторія СК без детальних статистик. В середньому: xG за 0.55, проти 1.71, всього 2.26. Патерн: AVS на виїзді майже нічого не створює і регулярно пропускає. Накладення: домашня атака Ріо Аве зустрічає виїзну оборону AVS — ймовірно, одностороння справа з тиском Ріо Аве, але AVS не зможе відповісти, що призведе до обмежених загальних голів.
Лише дві зустрічі за останні 12 місяців. У грудні 2025 року Ріо Аве виграли 2-1 на виїзді з xG 2.37 до 1.63, домінуючи у володінні (65%) та кутах (11-3). У липні 2025 року нічия 1-1 вдома, але детальних статистик немає. Середній загальний xG становить 4.00, що свідчить про високорезультативні минулі зустрічі, але вибірка замала, щоб довіряти. З поточною формою — Ріо Аве недограє, а AVS бореться — цей історичний патерн навряд чи повториться. Обидві команди мають тих самих тренерів, тож тактична знайомість є, але проблеми AVS на виїзді мають переважити будь-який оптимізм від H2H.
Дані малих ринків з маркерів: загальні xG становлять 3.45 для сценаріїв Ріо Аве вдома проти 2.26 для AVS на виїзді, але низький виїзний xG AVS (0.55) знижує показник. Кути: Ріо Аве в середньому 6.89 вдома, AVS 1.28 на виїзді, всього 11.33 — стабільно високо. Жовті картки: в середньому всього 3.89, нижче базової лінії ліги 5.1. Патерни першого тайму: Ріо Аве забиває 0.67 голів з xG 1.33 у перших таймах, AVS 0.33 гола з xG 0.15; всього голів у першому таймі 1.11, xG 2.04. Це вказує, що Ріо Аве починає сильно, AVS слабо, на користь раннього тиску Ріо Аве, але небагатьох загальних голів.
Букмекери пропонують перемогу господарів за 1.66, нічию 3.75, перемогу гостей 4.75. Справедливі ймовірності: господарі 55.8% (справедливі коефіцієнти 1.79), нічия 24.7% (4.05), гості 19.5% (5.13). Тотал більше 2.5 за 1.80, менше за 2.00, з рухом коефіцієнтів, що показує скорочення більше з 2.00 до 1.80. Моя оцінка для менше 2.5: на основі загальних xG з маркерів (3.45 і 2.26), але низький виїзний xG та недограш AVS, ймовірність 55% = справедливі коефіцієнти 1.82, букмекер пропонує 2.00 — EV 0.10, валуй. Для Обидві заб'ють Ні: AVS на виїзді часто не забиває, ймовірність 60% = справедливі коефіцієнти 1.67, букмекер 1.95 — EV 0.17, валуй. Перемога господарів має негативний EV з моєю оцінкою 50% проти справедливих 1.79.
BTTS No
Коефіцієнт
1.95
Чому ця ставка
AVS на виїзді не забиває в 4 з останніх 5 маркер-матчів, з середнім xG лише 0.55. Чисті аркуші Ріо Аве вдома рідкісні, але атака AVS практично відсутня. Ймовірність 60% проти букмекерських коефіцієнтів 1.95.
Ріо Аве недограє вдома з xG 1.29 проти голів 0.8, AVS на виїзді в середньому 0.55 xG та має серію з 4 матчів без голів. Загальні xG з маркерів 3.45 і 2.26, але низька продуктивність AVS тягне вниз. Букмекер пропонує 2.00 проти моїх справедливих 1.82.
Покриває рахунки типу 1-0, 2-0, 0-0, 0-1 — широко та реалістично, на основі проблем AVS із забиванням та недограшу Ріо Аве.
Якщо 0-0 після першого тайму
Менше 2.5