Rio Ave vs Gil Vicente - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskМатчі-маркери показують 4/5 (80%) для обох команд з тоталом менше 2.5 голів – чіткий патерн. Ставте на ТМ 2.5 за 1.85.
Історія очних зустрічей демонструє дві нічиї з однаковим рахунком 1-1 у першому таймі. Нічия за 3.50 пропонує цінність з оцінкою ймовірності 35%.
Виїзна форма Жил Вісенте слабка: лише 1 перемога в останніх 5 виїзних матчах, і вони недобирають за xG на 0.39 за гру – регресія можлива, але забивати все одно важко.
Обидві команди в середньому мають >9 кутових у своїх матчах-маркерах. Кутові ТБ 9.5 за 1.80 є надійною ставкою на малих ринках.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоОбидві команди відомі своєю захисною стійкістю та акцентом на кутові, тому цей матч Ліги Португалії може перетворитися на справжнє випробування. Ріу-Аве, що посідають 12-те місце з 34 очками, практично забезпечили собі місце в лізі, але більше нічого не вирішують. Сезон для них добігає кінця без особливих цілей. Натомість Жил Вісенте на 6-му місці з 49 очками і веде боротьбу за місце в єврокубках – лише три очки від зони Ліги конференцій. Ця додаткова мотивація може дати їм невелику перевагу, але їхня виїзна форма кульгає: лише одна перемога в останніх п'яти матчах на виїзді. Ріу-Аве вдома важко зламати, особливо проти команд, які також надають перевагу оборонній організації. Різниця в мотивації очевидна: Жил Вісенте це потрібно, Ріу-Аве – ні, але це не завжди конвертується в голи.
Загальна форма Ріу-Аве останнім часом виглядає непогано – чотири перемоги в останніх семи матчах, але домашня форма інша: дві поразки, дві нічиї та лише одна перемога в п'яти іграх. Вони недобирають за очікуваними голами (xG) вдома (в середньому 1.5 xG проти 1 забитого голу), що свідчить про можливу регресію. Виїзна форма Жил Вісенте так само нестабільна: одна перемога, дві нічиї та дві поразки в останніх п'яти виїзних матчах. Вони також недобирають за xG на виїзді (1.49 xG проти 1.1 голів), тому можуть видати більш реалістичну гру. Однак обидві команди створюють моменти, але не реалізовують їх стабільно. Середній загальний xG у домашніх матчах Ріу-Аве становить 2.18, а у виїзних матчах Жил Вісенте – 2.52, обидва показники нижчі за поріг 2.5. Забивати важко, особливо Ріу-Аве, які не змогли відзначитися в двох із п'яти останніх домашніх ігор.
Обидві команди мають повні склади без травм і дискваліфікацій. Ключові гравці Ріу-Аве: 27 доступні. Ключові гравці Жил Вісенте: 23 доступні. Ризик ротації мінімальний, обидва тренери можуть виставити найсильніші склади. Без несподіваних сюрпризів у старті тактичні плани мають виконуватися як задумано. Ця стабільність може зіграти на руку більш організованій стороні.
Це класичне тактичне протистояння двох захисних команд, які роблять ставку на кутові. Ріу-Аве в середньому володіють м'ячем 51.6%, Жил Вісенте – 52.6% – обидві комфортно почуваються без м'яча. Вони не пресингують агресивно, а сідають у компактні блоки і покладаються на стандарти та контратаки. Загальна кількість ударів помірна: у домашніх матчах Ріу-Аве в середньому 27.24 удари, у виїзних матчах Жил Вісенте – 21.80. Великих моментів мало: Ріу-Аве в середньому 3.58 великих моментів у домашніх матчах, Жил Вісенте – 4.27 на виїзді. Оскільки обидві команди надають перевагу оборонній формі, моментів з гри буде обмаль. Стандарти стають ключовими – обидві команди мають високі середні показники кутових (Ріу-Аве 10.24 загалом, Жил Вісенте 9.23), тому кутові можуть стати ключовим полем битви. Очікуйте тактичну, низькотемпову гру з невеликою кількістю явних нагод з гри.
Домашні матчі Ріу-Аве демонструють чіткий патерн: низька результативність. Чотири з п'яти матчів пройшли за тоталом 2.5 (лише нічия 2-2 з AVS перевищила цей показник). У цих матчах Ріу-Аве створювали пристойний xG, але мали проблеми з реалізацією, причому два матчі закінчилися 0-0 або 0-1. Винятком стала поразка 1-2 від ФК Алверка, де xG був майже рівним. Важливо, що Ріу-Аве лише раз забили більше одного гола в п'яти матчах. Виїзні матчі Жил Вісенте схожі: чотири з п'яти матчів мали два або менше голів (виняток – нічия 2-2 з Тонделою). Примітно, що Жил Вісенте забили два голи лише в одному з п'яти виїзних матчів, а в двох матчах вони не забили взагалі або забили один. Великих моментів мало: Ріу-Аве в середньому 1.58 за, 2.00 проти; Жил Вісенте 2.00 за, 2.27 проти. Тактичний патерн зрозумілий: обидві команди насилу створюють моменти високої якості без стандартів. Кількість кутових стабільно висока: Ріу-Аве в середньому 6.37 кутових за, 3.87 проти (разом 10.24); Жил Вісенте 6.20 за, 3.03 проти (разом 9.23). Жовті картки помірні, але вищі за середні по лізі: у домашніх матчах Ріу-Аве в середньому 4.21 жовтих, у виїзних матчах Жил Вісенте – 4.90. Патерни сильно збігаються: мало голів, багато кутових, помірна кількість карток.
Лише дві особисті зустрічі за останні 12 місяців, обидві завершилися внічию з однаковими рахунками 1-1 у першому таймі. Перша в травні 2025 року закінчилася 1-1, Ріу-Аве вдома, xG 0.99-0.90, кутові 6-7. Друга в грудні 2025 року закінчилася 2-2, Жил Вісенте вдома, xG 0.27-1.25 (значна перевага Жил Вісенте), кутові 1-10. Незважаючи на однобокий xG, результат залишився нічийним. Обидва матчі пройшли за ставкою «обидві заб'ють», а загальна кількість голів становила 2 та 4. Нічийний характер цих зустрічей підтримує думку, що жодна зі сторін не може домінувати. Оскільки ті самі тренери все ще на своїх постах (Сотіріс Сілайдопулос у Ріу-Аве, Сезар Пейшоту у Жил Вісенте), ймовірний схожий патерн.
Патерни першого тайму показові: у домашніх матчах Ріу-Аве в середньому 1.71 голу в першому таймі, але це включає матч із двома голами. Більшість матчів мали 0 або 1 гол у першому таймі. Середній xG першого тайму низький: 0.87. Кутові в першому таймі в середньому 4.19. У виїзних матчах Жил Вісенте в середньому 1.27 голу в першому таймі, з xG 1.02. Кутові в першому таймі в середньому 3.97. Отже, перші тайми зазвичай малорезультативні та щільні. Що стосується всього матчу, то загальна кількість жовтих карток в середньому перевищує 4.5 для обох сторін (Ріу-Аве вдома: 4.21, Жил Вісенте на виїзді: 4.90), що говорить про те, що картки можуть бути життєздатним ринком. Удари в площину помірні: в середньому 8.07-8.79, що вказує на обмежену кількість моментів біля воріт.
Коефіцієнти припускають, що перемога Жил Вісенте є найбільш імовірним результатом з коефіцієнтом 1.91, нічия – 3.50, перемога Ріу-Аве – 3.75. Після видалення маржі 7.6% справедливі ймовірності: домашня перемога 24.8%, нічия 26.6%, виїзна перемога 48.7%. Мої оцінки: домашня перемога 25%, нічия 35%, виїзна перемога 40%. Це дає цінність на нічию (моя ймовірність 35% проти справедливої 26.6%). Для загальної кількості голів: ТБ 2.5 оцінюється в 1.95, ТМ 2.5 – в 1.85. Враховуючи захисні стилі та патерни матчів, я оцінюю ТМ 2.5 з ймовірністю 60% (справедливий коефіцієнт 1.67), тому ТМ 2.5 пропонує цінність. «Обидві заб'ють» (Так) за 1.75 має ймовірність 57%, але моя оцінка нижча – 50% (справедливий коефіцієнт 2.00) – тому «Обидві заб'ють» (Ні) за 2.00 є валуйною ставкою. Для кутових: ТБ 9.5 за 1.80 здається трохи заниженим порівняно з моєю оцінкою в 55% (справедливий коефіцієнт 1.82) – на межі.
Under 2.5 Goals
Коефіцієнт
1.85
Чому ця ставка
Обидві команди грають від оборони, матчі-маркери показують 4/5 домашніх матчів Ріу-Аве та 4/5 виїзних матчів Жил Вісенте з тоталом менше 2.5. Середній xG низький (2.18 та 2.52), а історія особистих зустрічей демонструє дві нічиї з 2 та 4 голами. Оскільки жодна сторона не є результативною в грі з м'ячем, ТМ 2.5 є найбільш очевидною ставкою. Моя оцінка: 60% ймовірність, справедливий коефіцієнт 1.67, букмекер пропонує 1.85 – чітка цінність.
Перші тайми в матчах-маркерах малорезультативні: середня кількість голів у першому таймі домашніх матчів Ріу-Аве 1.71, але це завищено через один матч; більшість мали 0 або 1. У виїзних матчах Жил Вісенте середня кількість голів у першому таймі 1.27. Загальний xG першого тайму низький (0.87 та 1.02). З обережним початком, ТМ 1.5 у першому таймі є ймовірним. Букмекер не вказаний, але стандартний коефіцієнт ~1.40. Моя оцінка: 70% ймовірність, цінність.
Обидві умови підтверджуються даними: мало голів з матчів-маркерів та багато кутових від обох команд. Геометрія рахунків: ТМ 2.5 покриває 0-0, 1-0, 0-1, 1-1, 2-0, 0-2 (6 результатів), а кутові ТБ 9.5 незалежні, але ймовірні. Якщо гра залишиться низькорезультативною, але багатою на стандарти, ця комбінація зіграє. Покриває багато ймовірних рахунків.
Якщо Жил Вісенте ведуть 1-0 після першого тайму
ТМ 2.5 за матч