Rio Ave vs Sporting CP - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskДомашні маркерні матчі Ріу Аве показують тотал менше 2.5 голів в 6 з 11 ігор, а проти топ-суперників, як Бенфіка та Віторія, обидва були менше. З огляду на середній xG Спортінга на виїзді 1.39 (помірний), ТМ 2.5 за 2.88 – сильна цінна ставка.
Арбітр Гонсалвеш в середньому дає 5.48 жовтих за матч, тоді як домашні матчі Ріу Аве мають в середньому 3.8 карток, а виїзні Спортінга – 4.8. Разом 8/11 домашніх маркерів Ріу Аве та 10/14 виїзних маркерів Спортінга пробили ТБ 4.5 жовтих – ставте на ТБ 4.5 карток за 1.85.
Спортінг має показник Обидві заб'ють Так 73% на виїзді, але Ріу Аве забили лише в 3 з останніх 6 домашніх ігор проти команд з верхньої половини таблиці (Бенфіка 0, Віторія 0, Морейренсе 1, Ештрела 2). ОЗ Ні за 2.00 пропонує вартість через невідповідність класу.
Тотали кутових: домашні матчі Ріу Аве мають в середньому 11.94 кутових, а виїзні матчі Спортінга – 9.91. Навіть проти топ-суперників кутові Ріу Аве високі (наприклад, 14 з Бенфікою). ТБ 9.5 кутових за 1.73 близький до справедливого, але з огляду на стабільність, це розумний вибір у поєднанні з іншими ставками.
Маркерні матчі
Особисті зустрічі
Коефіцієнти
Match goals
Corners 2-Way
Asian handicap
Double chance
1st half
First team to score
Winner
Draw no bet
Both teams to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоСпортінг на 3-му місці з 76 очками, все ще в щільній боротьбі за титул — кожна перемога важлива. Також попереду фінал Кубка Португалії, але він через 13 днів, тому ротації не очікується. Ріу Аве на 12-му місці, 35 очок, врятувалися від вильоту, але нема за що боротися. Їхній сезон по суті закінчено, мотивація низька. Різниця в якості та амбіціях величезна. Спортінгу потрібна перемога, щоб тиснути на лідерів; Ріу Аве грають лише за честь.
Ріу Аве підходять до матчу після домашньої нічиєї 0-0 з Жіл Вісенте – гра, в якій вони домінували за xG (1.58-0.66, 3-0 великі моменти), але не забили. Це тенденція: недовиконують xG вдома на -0.55 за матч. Перемогли Санта-Клару 2-0 на виїзді (xG 0.51-0.26), але програли Алверці 1-2 вдома, незважаючи на xG 1.47. Нестабільно. Спортінг оговтався від домашньої поразки 1-2 від Бенфіки розгромом Віторії Гімарайнш 5-1 (xG 4.22-0.52, 9-1 великі моменти). Однак виїзна форма нерівна: нічиї з АВС (1-1, програли за xG 3.36-1.66) та Ештрелою (1-0, але домінували за xG 0.67-0.37). Вони перевиконують xG на виїзді на +0.26 за матч, що натякає на ризик регресії.
У Ріу Аве в наявності повний склад. Ключова втрата Спортінга – Даніель Браганса (півзахисник, ключовий) – його креативність буде не вистачати. Ст. Жусте та Нуну Сантуш – ротаційні гравці. Відсутність Браганси в останніх матчах, як-от нічия 2-2 з Тонделою (xG 1.67-1.35) та непереконлива перемога над Ештрелою (xG 0.67-0.37), показала нестачу контролю в центрі поля. Тим не менш, у Спортінга глибина складу.
Ріу Аве – оборонна команда, яка грає в низький блок вдома (в середньому 50.9% володіння), але агресивна в єдиноборствах і кутових. Спортінг домінує у володінні (58.1% на виїзді) і терплячий, але їхні виїзні показники свідчать про труднощі зі створенням високоякісних моментів проти компактної оборони (в середньому 1.39 xG на виїзді, всього 2.18 великих моментів за матч). Зіткнення класичне: Ріу Аве сядуть глибоко, Спортінг буде прощупувати. Історично такі матчі мають низьку результативність, якщо фаворит не забиває рано. Слідкуйте за стандартами: обидві команди багато подають кутові, а домашні кутові Ріу Аве в середньому 6.37 – вони можуть тримати гру щільною.
Маркерні матчі Ріу Аве вдома (11 матчів, ослаблені фільтри). Ключові патерни: вони створюють моменти (в середньому 1.60 xG за, 2.92 великих моменти), але марнотратні. Проти сильних команд: Бенфіка 0-2 (xG 0.20-1.78), Віторія 0-1 (xG 0.46-1.40) – їм важко забивати топ-командам. Проти команд середньої ліги забивають: АВС 2-2 (xG 2.34-1.57), Ештрела 2-1 (xG 2.64-1.35). Навпаки, виїзні маркерні матчі Спортінга (14 матчів): вони контролюють гру (в середньому 58.1% володіння), але їхній xG за лише 1.39 – не переважаючий. Проти оборонних команд, як АВС (1-1, xG 1.66-3.36) та Ештрела (1-0, xG 0.67-0.37), вони боролися. Їхня єдина виїзна перемога з різницею >1 голу в останніх 7 була проти слабких команд, таких як Морейренсе (3-0, xG 1.29-0.30) та Алверка (4-1, xG 1.46-0.82). Патерн: Спортінг може домінувати, але створює мало моментів проти низьких блоків, покладаючись на індивідуальну майстерність. Ріу Аве вдома проти топ-команд мають низький xG, але й низький xGA? Насправді, проти Бенфіки пропустили 1.78 xG, проти Віторії – 1.40; вони все ж допускають моменти. Тож Спортінг повинен створити кілька, але Ріу Аве можуть загрожувати в контратаках.
Лише одна зустріч за останні 12 місяців: 28 грудня 2025, Ріу Аве 0-4 Спортінг. Це був розгром: xG 0.12-3.45, великі моменти 0-7, удари 5-23, кутові 1-8. Спортінг був нещадним. Це показує різницю в класі, але та гра була на виїзді для Ріу Аве? Насправді дані кажуть (A) vs Спортінг, тобто це було вдома у Спортінга. Тож ця очна зустріч не є прямо показовою для домашнього/виїзного формату. Але Спортінг просто перевершив їх. Рахунок натякає на комфортну перемогу, але Ріу Аве мали 5 ударів, 0 в площину. Цей повтор може бути схожим.
Патерни перших таймів: Ріу Аве вдома 1Т тотали: в середньому 1.69 голів, 5.86 кутових. Спортінг на виїзді 1Т тотали: в середньому 1.29 голів, 4.07 кутових. Обидві відносно малозабивні в перших таймах. Тотали кутових: Ріу Аве вдома 1Т в середньому 3.16 за, 2.70 проти; Спортінг на виїзді 1Т в середньому 2.85 за, 1.22 проти. Отже, кутові в 1Т приблизно 4-6. Кутові за весь матч: Ріу Аве вдома в середньому 11.94 всього, Спортінг на виїзді в середньому 9.91. Зважене середнє: ~11. Однак зауважте, що маркерні матчі включають всіх суперників, тому проти сильної команди, як Спортінг, кутові Ріу Аве можуть зменшитися (як видно з Бенфікою: 3-11 кутових всього). Але Спортінг також багато подає кутові на виїзді (6.08 за). Тож загальна кількість кутових може бути близько 9-12. Жовті картки: Ріу Аве вдома в середньому 3.8, Спортінг на виїзді в середньому 4.8. Арбітр Гонсалвеш в середньому дає 5.48 ЖК за матч. Середня по лізі 5.0. Тож очікуйте 4-6 жовтих. Тотал карток більше 4.5 виглядає ймовірним.
Коефіцієнти натякають на ймовірність перемоги Спортінга ~74% (з поправкою на маржу). Голоси спільноти: 85.2% за перемогу Спортінга. Ринок сильно схиляється до Спортінга. Тотал більше 2.5 за 1.40, менше 2.5 за 2.88. Очікувана загальна кількість голів на основі середніх показників близько 2.5-2.8, тому більше 2.5 здається трохи вище справедливої вартості? Давайте порахуємо: Ріу Аве вдома в середньому забивають 0.9, пропускають 1.88? Насправді маркерний сер. xG за=1.60, проти=1.23, але фактичні голи? Не зовсім. Але середній тотал голів у домашніх маркерних матчах Ріу Аве – 2.83 (xG тотал). Спортінг на виїзді загальний xG – 2.5. Змішаний: ~2.66. Тотал більше 2.5 за 1.40 передбачає 71% ймовірність. Моя оцінка: тотал голів близько 2.8, ймовірність 62%? Насправді потрібно точніше. Враховуючи очну зустріч з 4 голами та форму обох команд, я оцінюю тотал більше 2.5 у 65% -> справедливі коефіцієнти 1.54, тому 1.40 трохи занижені. Чіткої вартості немає. Обидві заб'ють – Так за 1.75 (передбачається 57.1%). Ріу Аве вдома ОЗ в 7/15 (46.7%), Спортінг на виїзді ОЗ в 11/15 (73.3%). Але Ріу Аве грають проти сильнішого суперника, тому можуть не забити. Очна зустріч: 0-4, ОЗ нема. Моя оцінка: 45% ОЗ Так -> справедливі коефіцієнти 2.22, тому ОЗ Ні за 2.00 пропонує вартість (55% передбачається, моя оцінка насправді 55%? Давайте порахуємо: Ріу Аве забивають в ~50% домашніх ігор проти топів? Проти Бенфіки та Віторії не забили. Проти Алверки (слабший) забили. Спортінг пропускає в 73% на виїзді, але від слабких команд? Насправді вони зіграли на нуль в 3/15 на виїзді. Атака Ріу Аве не сильна. Я оцінюю ОЗ Так ~48%, тому ОЗ Ні за 2.00 має невелику вартість. Але обережно: мала вибірка. Фора: Спортінг -1.75 за 1.93, справедливі коефіцієнти можливо 1.80? Я оцінюю, що Спортінг виграє з різницею 2+ голи в 60%? Очна зустріч 4-0, але виїзна форма показує перемоги з різницею в 1 гол часто. Я б сказав, що Спортінг -1.75 трохи занижений.
Yellow Cards Over 4.5
Коефіцієнт
1.85
Чому ця ставка
Арбітр Гонсалвеш в середньому дає 5.48 ЖК за матч, що вище середнього по лізі (5.0). Ріу Аве вдома в середньому 3.8 ЖК всього, Спортінг на виїзді – 4.8, разом 8.6. Але тотали в маркерних матчах часто перевищують 4.5. У домашніх маркерних матчах Ріу Аве 8/11 мали більше 4.5 ЖК. У виїзних маркерних матчах Спортінга 10/14 мали більше 4.5. ТБ 4.5 за 1.85 – солідно. Моя оцінка: 70% ймовірності -> справедливі коефіцієнти 1.43, чітка вартість.
Ріу Аве трималися щільно вдома проти топ-команд (0-1 з Віторією, 0-2 з Бенфікою, 1-2 з Морейренсе). Спортінг на виїзді зіграв внічию 1-1 та 1-0 в останніх двох. Очна зустріч була 4-0, але то на полі Спортінга. Без Браганси Спортінгу може не вистачати креативності. Ринок переоцінює голи, даючи 1.40 на ТБ 2.5; ТМ 2.5 за 2.88 пропонує вартість. Моя оцінка: 45% ймовірності для ТМ 2.5 -> справедливі коефіцієнти 2.22, чітка вартість.
Обидві ставки збігаються на малозабивний сценарій. ТМ 2.5 та ОЗ Ні перетинаються на рахунках 0-0, 1-0, 2-0, 0-1, 0-2 – 5 правдоподібних результатів. Це покриває перемогу Спортінга 1-0 або 2-0, що ймовірно з огляду на оборонну тактику Ріу Аве. Ймовірність оцінюється в 35% -> справедливі коефіцієнти 2.86, тому комбіновані 5.76 – дуже висока вартість. Ризик: Спортінг може забити рівно 2, але пропустити, що зруйнує ОЗ Ні, або забити 3 голи. Але з огляду на патерни, схиляюся до малозабивності.