RKC Waalwijk vs Willem II Tilburg - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskДомашні маркери РКК в середньому мають 12.8 кутових та 5.2 голів за гру – ставте на кутові більше 10.5 (2.00) і ТБ 3.5 (2.38) для постійного валуя.
Обидві команди забивали у 9/9 комбінованих маркерних матчів (5/5 РКК вдома, 4/4 Віллема на виїзді) – ОЗ за 1.50 має 67% імовірності, але фактична частота 90%+.
Віллем II виграв обидва очні матчі цього сезону, хоча в одному був перебитий – їхня клінічна реалізація робить перемогу гостей (2.57) сильною валуйною ставкою.
Голи в першому таймі в середньому 1.61 у виїзних маркерах Віллема та 1.67 в очних зустрічах – перший тайм ТБ 1.5 пропонує валуй, якщо коефіцієнт перевищує 2.00.
Маркерні матчі
Особисті зустрічі
Коефіцієнти
Double chance
Match goals
Draw no bet
Corners 2-Way
First team to score
1st half
Both teams to score
Asian handicap
Winner
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоОбидві команди, ймовірно, в середині таблиці, і на цьому етапі сезону їм нема за що боротися, але близькість до матчу-відповіді 9 травня додає мотивації. РКК Валвейк приймає цю гру перед тим, як через чотири дні поїхати до Віллема II – результат тут задасть тон цьому дабл-хедеру. Жодна з команд не ризикує вильотом і не бореться за єврокубки, тому головні рушії – гордість та місцеве суперництво. Той факт, що обидва склади повністю доступні без ризику ротації, свідчить, що вони вийдуть у найсильніших складах. Тим не менш, мотивація тут не є ключовим фактором; набагато важливіші ігрові патерни.
РКК Валвейк вдома – справжня гольова машина: 5 голів в останній домашній грі (4-2 з Родою) та 5-3 проти Гоу Егед Іглз до того. Але не вірте рахунку: вони значно перевиконали свій xG. Вдома їхній середній xG – 1.96, але вони забивають 2.75 – ризик регресії. Їхня оборона дірява, пропускаючи 2.39 xG за домашній матч. Віллем II також перевиконує (1.06 xG забито проти 1.5 голів за гру), але вибірка мала (лише 1 останній матч). У тому матчі вони обіграли РКК 2-1, хоча були перебиті. Обидві команди забивають і пропускають вільно, що створює передумови для результативного матчу.
Обидві команди мають повну готовність складу без травм чи дискваліфікацій. Ключові гравці РКК у формі, і Віллем II також без проблем зі здоров'ям. Тренери ті самі, що й у попередніх очних зустрічах, тому тактична спадкоємність висока. Без ризику ротації та з повним тижнем між матчами (за винятком майбутнього дабл-хедера), обидві сторони, як очікується, виставлять найсильніші склади. Ця стабільність підтверджує патерни, встановлені в маркерних матчах.
Обидві команди класифікуються як 'оборонні, з великою кількістю кутових', але дані свідчать про інше. Вдома РКК пропускає 7.26 кутових за гру та подає 6.69 – загалом 13.95, значно вище середнього. Їхні матчі в середньому мають 5.26 великих моментів та 4.37 загального xG. Віллем II на виїзді в середньому має 12.45 кутових та 3.62 великих моментів. Тактична битва буде навколо стандартів та переходів, обидві сторони, ймовірно, створять багато моментів. Володіння м'ячем буде розділеним (РКК 50.5%, Віллем 45.2% на виїзді), тому гра має бути відкритою.
Домашні маркери РКК малюють чітку картину: результативні та об'ємні матчі. Проти Роди (1 травня) вони виграли 4-2, але мали лише 1 великий момент проти 2 – гра була хаотичною. Проти того ж суперника в лютому програли 1-2, незважаючи на 13 ударів – xG 1.10 проти 2.47. Маркерний матч очних зустрічей від 17 жовтня показав, що РКК програв 2-3, незважаючи на домінуючий xG (2.10 проти 0.88) та 25 ударів – вони створили 3 великі моменти, але пропустили 2. Перемога 5-3 над Гоу Егед Іглз мала xG 3.31 проти 4.51 та 8 великих моментів загалом. Перемога 3-1 над Херенвеном була полегшена червоною карткою, тому ставтеся до неї скептично. Патерн: домашні ігри РКК в середньому мають 5.2 загальних голів, 12.8 кутових та величезну кількість ударів. Виїзні маркери Віллема II показують подібний хаос. У РКК (17 жовтня) вони виграли 3-2, хоча були перебиті 12-25 – клінічно. У Телстар – нічия 2-2 з 8 ударами проти 16. У Дордрехті – поразка 1-2, але 23 удари та 10 кутових. У НАК Бреда – нічия 1-1 з 11 ударами проти 17. Патерн: виїзні ігри Віллема II в середньому мають 3.5 голів, 12.3 кутових, і вони, як правило, перебиті, але ефективні. Обидві команди сприяють відкритим іграм.
Два очні матчі цього сезону обидва виграли Віллем II. У жовтні Віллем II виграв 3-2 на виїзді, незважаючи на те, що РКК мав xG 2.10 проти 0.88. Статистика була однобокою: РКК 25 ударів, 7 у площину; Віллем 12 ударів, 4 у площину. Але Віллем II виграв за голами. У лютому Віллем II виграв 2-1 вдома, з xG 1.58 проти 1.48 – більш рівна боротьба. Кутові були 10-2 на користь Віллема в тому матчі. Середні показники очних зустрічей: загальні голи 4.0, кутові 12.67, великі моменти 5.0. Ці зустрічі підтверджують патерн: обидві команди створюють і пропускають моменти.
Патерни перших таймів: домашні матчі РКК в середньому мають 0.94 голів у першому таймі та 5.31 кутових. Віллем II на виїзді в середньому мають 1.61 голів у першому таймі та 5.22 кутових. Обидві команди мають сильну результативність у перших таймах. Кутові більше 10.5 виглядають привабливо: загальна кількість кутових РКК вдома в середньому 12.8, Віллема на виїзді 12.45, очні зустрічі 12.67. У 6 з 9 маркерних матчів (як вдома, так і на виїзді) кутові перевищили 10.5. Фоли та картки приблизно на середньому рівні ліги, без сильної переваги.
Коефіцієнти на ТБ 2.5 різко впали – з 2.35 до 1.60, тобто скорочення на 32%. Це відображає значну підтримку ринку на голи. Обидві заб'ють оцінюється в 1.50, що передбачає 67% ймовірності, але фактична частота в маркерах ще вища. Справедливі ймовірності без маржі: вдома 38.5%, в гостях 35.9%, нічия 25.6%. Ринок трохи схиляється до господарів, але з огляду на очні зустрічі та форму, перемога гостей за 2.57 може запропонувати валуй. ТБ 3.5 за 2.38 також цікавий, враховуючи середні голи в маркерах (4.37 вдома, 3.43 на виїзді). Кутові більше 10.5 за 2.00 мають валуй із приблизно 67% оціночної частоти.
Corners Over 10.5
Коефіцієнт
2.00
Чому ця ставка
Середні показники маркерів: РКК вдома 12.8, Віллем на виїзді 12.45, очні зустрічі 12.67. Частота 6/9 (67%) у всіх відповідних матчах. Коефіцієнт 2.00 передбачає 50% – очевидний валуй. Очікуйте багато стандартів.
Обидві команди забивають у 5/5 домашніх маркерів РКК, 4/4 виїзних маркерів Віллема та обох очних зустрічах. З коефіцієнтом 1.50 це сильний валуй, враховуючи фактичну частоту. Очікуйте голів з обох боків.
Усі три ноги сильно підтримуються даними: ОЗ у 9/9 маркерів, ТБ 2.5 у 8/9, кутові більше 10.5 у 6/9. Покриває багато ймовірних рахунків (1-1, 2-1, 2-2, 3-2 тощо) з широкою геометрією рахунків.
Якщо РКК Валвейк веде в рахунку після першого тайму
Обидві заб'ють у другому таймі