Royale Union Saint-Gilloise vs Club Brugge KV - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskH2H показує, що 4 з 5 зустрічей мали ТМ2.5 з середнім xG 1.96 — ставте на ТМ2.5 тут за 1.95 для явного валуя.
Юніон зберегли 8 сухих матчів у останніх 15 домашніх іграх, тоді як Брюгге без ключових захисників та воротаря — Обидві заб'ють - Ні за 2.05 є сильною ставкою.
Маркерні матчі показують, що Брюгге пропускають в середньому 2.33 xG на виїзді, але Юніон пропускають лише 1.50 xG вдома — це протистояння сприяє низькорезультативній боротьбі з ТМ2.5.
Патерни першого тайму показують низькі голи та xG, з Юніоном, що пропускав 2.00 голів у 1Т у маркерах, спотворених великими поразками; насправді чекайте повільний старт — розгляньте 1Т ТМ0.5 або 1.5.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоУсі чекають запальної битви лідерів. Але придивись ближче. Royale Union Saint-Gilloise очолюють таблицю з одним очком випередження — 39 очок з 32 ігор. Club Brugge дихають у потилицю з 38 очками. Це не просто ще один матч — це потенційний вирішальний поєдинок за титул, коли пройдено 84% сезону. Господарі мають невелику перевагу та комфорт своєї фортеці, але нічия зберігає їх на першому місці. Брюгге, з іншого боку, мають виграти, щоб випередити. Обидві команди мають легкі наступні матчі через 3 дні, тому ризик ротації низький. Ключова різниця: Юніон може налаштуватися не програти, знаючи, що очко зберігає їх лідерство. Брюгге будуть змушені атакувати, що грає на руку обороні Юніону. Мотивація зашкалює в обох, але підходи відрізнятимуться — один стримуватиме, інший пробиватиме. Ця тактична напруга задає тональність обережній грі, а не святу голів.
Форма Юніону виглядає бездоганно на папері — п'ять перемог поспіль. Заглибся в xG. Та перемога 1-0 над KV Mechelen? Їх перевершили по xG 0.36 до 2.74, і вони вижили завдяки одному голу. Вдома — 1-0 над Sint-Truidense з xG 1.32. Вони витинають результати, а не розносять команди. Їх середній xG вдома — 1.35, але забивають 1.6 — невелике перевиконання. Форма Брюгге вибуховіша. Чотири перемоги поспіль, забивають 2+ у кожній. Але на виїзді вони перевиконують xG на цілих 0.58 — середній xG 1.92, але 2.5 голи. Це кричить про регресію. Поглянь на 2-1 проти Sint-Truidense: xG 2.44 за, 1.97 проти, але вони пропустили з обмежених шансів. Їхня оборона на виїзді дірява — у маркерних матчах вони пропускали в середньому 2.33 xG. Суцільність Юніону зустрічається з нестабільною атакою Брюгге, і регресія наближається для голів Брюгге на виїзді.
Травми можуть вирішити все. Юніон можуть залишитися без Promise David, їх ключового форварда. Він під питанням, і якщо пропустить, їхня атака втратить важливу ланку — вони забивали в 13 домашніх матчах поспіль, але відсутність David може притупити цю перевагу. Проблеми Брюгге глибші. Відсутні Carlos Forbs, ключовий півзахисник, та Kyriani Sabbe, захисник. Найкритичніше — воротар Simon Mignolet вибув. Втрата основного воротаря у вирішальному матчі за титул — катастрофа. Lynnt Audoor, ротаційний півзахисник, також відсутній. Це знищує їхню оборонну стабільність. Юніон вдома і так важко пробити; проти Брюгге з латаною обороною та резервним воротарем — величезна перевага. Здатність Брюгге зберегти сухий рахунок серйозно підірвана, що робить їх вразливими навіть до обмеженої атаки Юніону.
Це зіткнення двох оборонних систем, які обожнюють стандартні положення. Юніон в середньому мають лише 40.7% володіння — вони раді сидіти глибоко, поглинати тиск і бити на контратаках або з кутових. Вони сильно накручують кути і отримують багато карток, тобто руйнують гру і створюють моменти з мертвих м'ячів. Брюгге мають більше володіння — 54.1%, але вони також орієнтовані на оборону на виїзді. Тактична битва буде між низьким блоком Юніону та контрольованим наступом Брюгге. Брюгге матимуть м'яч, але компактна форма Юніону буде важкою для проходження. Голи, швидше за все, будуть з помилок або стандартів, а не з відкритої плавної гри. З обома командами, що пріоритетують оборону, темп буде повільним, а моменти рідкісними. Це протистояння історично дає мало голів, і ця закономірність має зберегтися тут.
Розберемо маркерні матчі. Для Юніону вдома: проти Sint-Truidense VV (1-0, xG 1.32-0.54) — контроль з 7 кутами, обмежені моменти. Проти Club Brugge (1-0, xG 1.59-0.56) — той самий суперник, обмежили їх до 0.56 xG. Проти Marseille (2-3, xG 0.66-1.46) — пропустили сильнішій команді, але вдома. Проти Sint-Truidense знову (2-0, xG 1.67-1.93) — перевершили по xG, але виграли. Проти Inter (0-4, xG 0.99-4.55) — розгромлено елітним опонентом. Закономірність: проти команд рівня Брюгге або слабших, Юніон тримаються щільно вдома — 3 з 5 матчів мали ТМ2.5, і вони пропускали в середньому 1.50 xG, але часто зберігали сухі рахунки. Для Брюгге на виїзді: проти Sint-Truidense (2-1, xG 2.44-1.97) — високо результативно, але пропустили. Проти Atletico (1-4, xG 1.75-2.10) — пропускали голи. Проти Юніону (0-1, xG 0.56-1.59) — не могли створити. Проти Sint-Truidense знову (2-3, xG 2.53-3.06) — ще одна стрілянина. Проти Sporting (0-3, xG 0.81-1.84) — закриті. Проти Bayern (0-4, xG 0.25-4.20) — розгромлені. Закономірність: Брюгге на виїзді пропускають багато — середній xG проти 2.33, і 4 з 6 матчів мали ТБ2.5, але проти оборонно міцних команд, як Юніон, вони не забивають. Перетин: коли ці стилі зустрічаються, голи всихають — як видно в їх H2H. Чекайте низькорезультативну тактичну боротьбу.
Очні зустрічі розповідають чітку історію. Останні п'ять матчів: чотири мали ТМ2.5. Лютий 2026 у Юніону: перемога 1-0, xG 1.59-0.56 — Юніон обмежив Брюгге мінімальними шансами. Жовтень 2025 у Брюгге: поразка 1-0, xG 0.37-0.47 — ще одна обережна гра. Липень 2025: поразка 1-2, але xG 1.46-2.03 — трохи вища результативність, але все ще низький xG. Квітень 2025: нічия 0-0, xG 0.53-1.24 — патовість з небагатьма великими шансами. Квітень 2024: перемога 1-0 у Брюгге, xG 0.49-1.00 — Юніон вицарапав. У кожному матчі сумарний xG низький, в середньому 1.96. Юніон зазвичай має перевагу вдома, тоді як Брюгге не може створити. Континуїтет є — ті самі тренери, схожі склади. Це не випадковість, а закономірність обережних тактичних битв, де голи в дефіциті. Робіть ставку на продовження цього тренду.
З малих ринків, сумарний xG: Юніон 2.77, Брюгге 3.85 у маркерах, але H2H середній 1.96 — нижче. Кути: Юніон середній 9.30, Брюгге 11.27, тому кути більше 9.5 за 1.80 виглядає твердо. Жовті картки: Юніон 4.23, Брюгге 4.03, близько до середнього по лізі 4.1 та арбітра Visser 4.67 — карти можуть бути середніми. Патерни першого тайму: Голи низькі — Юніон 0.50 за, 2.00 проти (спотворено великими поразками), Брюгге 0.56 за, 1.51 проти. Сумарний xG першого тайму: Юніон 1.17, Брюгге 1.61. Перші тайми зазвичай повільні, з лише 43-46% кутів у 1Т. Для ставок, кути більше 9.5 та ТМ2.5 підтримуються даними.
Букмекери пропонують 1.85 за ТБ2.5, 1.95 за ТМ2.5. Справедливі ймовірності після видалення маржі: перемога господарів 40.6% (справедливі коефіцієнти 2.46), нічия 27.7% (3.61), перемога гостей 31.7% (3.15). Моя оцінка: ТМ2.5 має близько 55% ймовірності на основі маркерів, H2H та стилів — справедливі коефіцієнти 1.82. Букмекер пропонує 1.95, тому очікувана цінність = (0.55 * 1.95) - 1 = 0.0725, валуй. Обидві заб'ють Так за 1.70, але дані вказують на Ні з сухими матчами Юніону та проблемами Брюгге на виїзді — ймовірність близько 40%, справедливі коефіцієнти 2.50, немає валуя. Перемога господарів за 2.25 проти справедливих 2.46, невеликий валуй, якщо вірити в домашню перевагу.
Total Under 2.5
Коефіцієнт
1.95
Чому ця ставка
Оборонна домашня форма Юніону, перевиконання xG Брюгге на виїзді, що чекає на регресію, та тренд низької результативності H2H збігаються. 5 з 5 матчів H2H мали ТМ3.5, 4 — ТМ2.5. Моя оцінка: ймовірність 55% = справедливі коефіцієнти 1.82, букмекер пропонує 1.95 — явний валуй.
Обидві команди любять кути — Юніон середній 9.30 кутів у маркерах, Брюгге 11.27. H2H середній 9.40 кутів. З оборонними стилями, що ведуть до битв на стандартах, це має спрацювати. Букмекер пропонує 1.80, ймовірність ~55%, справедливі коефіцієнти 1.82 — невеликий валуй.
Покриває рахунки 0-0, 1-0, 2-0 — широко та реалістично, базуючись на сухих матчах Юніону та низьких результатах H2H. EV позитивний з індивідуальних валуйних ставок.
Якщо 0-0 на перерві
Ставка на ТМ1.5 у другому таймі