RSC Anderlecht vs KAA Gent - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskДомашні маркерні матчі Андерлехта показують 6 з 10 з Under 2.5 голів, середній xG 2.71 — ставте на Under 2.5 тут.
Виїзні матчі Гента мають BTTS в 7 з 11 маркерів, середній xG 3.28 — підтримує BTTS Yes у цій грі.
Голи в першому таймі рідкісні: Андерлехт в середньому 0.96 голів за в 1Т, Гент 0.76 — беціть на 1H Under 0.5 голів за 2.50.
Арбітр Лоуренс Віссер в середньому 4.67 жовтих карток за матч, вище базової лінії ліги 4.1 — цільте Yellow Cards Over 4.5 за 1.80.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоДві очки розділяють ці команди за вісім турів — кожен результат важить для єврокубків. Андерлехт на шостому з 22 очками, Гент на четвертому з 24. Домашня перевага дає Андерлехту невеликий плюс, але їх форма останнім часом хитка. Виїзна серія Гента нестабільна — вони виграли три з останніх шести на виїзді, але пропустили чотири в Генку. У обох команд майбутні календарі не страшні, тому серйозних ротацій не буде. Напруга очевидна: Андерлехту потрібна перемога, щоб вскочити в топ-4, а Гент не може дозволити собі втрачати очки на виїзді. Це не мертвий матч — це прямий шестиочковий з впливом на плей-оф. Очікуйте повну зосередженість з обох сторін.
Форма Андерлехта — як американські гірки. Програли 4-2 у Брюгге, хоч мали 3.25 xG — це перевиконання в поразці. Потім вдома проти Серкль Брюгге, поразка 2-3 з 1.82 xG показує діряву оборону. Їх перемога 5-1 над Оуд-Геверле Леувен виглядає обманюючою: всього 1.44 xG, завдяки пенальті. Середній xG вдома 1.57, голи 1.67 — забивають трохи вище очікуваного, але пропускають забагато великих моментів. Гент так само нестабільний. На виїзді виграли 3-1 у Дендера з 2.21 xG, потім отримали 0-3 від Генка з лише 0.79 xG. Їх середній xG на виїзді 1.54, голи 1.44 — трохи недовиконують. Обидві команди мають схожі розбіжності в xG, але мінливість результатів вказує на оборонну крихкість. Останні поразки Андерлехта та мішані результати Гента свідчать, що жодна не в домінуючій формі.
Ключові відсутності вплинуть на гру. Андерлехт без Сезара Уерти, креативного півзахисника — його відсутність позбавляє їх плеймейкера в тісних зонах. Ілай Камара також відсутній, що робить їх оборону дірявішою. Без Уерти вони не могли розкрити низький блок у недавніх домашніх нічиїх. Гент втрачає Матісса Самосуа, ключового півзахисника, який диктує темп — його травма послаблює їх контроль у середині поля на виїзді. Обидві команди мають ротаційних гравців поза грою, але основні втрати в креативності. Атака Андерлехта буде більш спиратися на стандарти, а Гент може сісти глибше без роздачі Самосуа. Ці травми штовхають гру до більш брутальної, менш плавної — саме того, що очікується від двох оборонних команд без своїх диригентів.
Це тактичний патовий стан. Андерлехт в середньому мають 57.3% володіння вдома — вони домінуватимуть м'ячем, але не зможуть проникнути. Гент на виїзді сидить глибше з 46.2% володіння, задоволений поглинанням тиску і контратаками. Обидві команди відомі оборонним стилем і багато кутовими, що перекладається на повільний темп з частими стандартами. Високе володіння Андерлехта не призвело до високої результативності — лише 1.67 голів за домашню гру. Гент пропускає в середньому 1.69 xG на виїзді, тому вони вразливі, але організовані. Зіткнення означає, що Андерлехт контролюватиме процес, але низький блок Гента примусить до дальніх ударів і навісів. Очікуйте накопичення кутових — Андерлехт в середньому 7.23 за гру, Гент 4.67 на виїзді, але тотали часто перевищують 10.5. Голи будуть з помилок або стандартів, не з відкритої гри.
Давайте розберемо, як ці команди грають у схожих сценаріях. Андерлехт вдома: 10 маркерних матчів показують патерн. Проти Серкль Брюгге: програли 2-3 з 1.82 xG, 5 великих моментів, 8 кутових — багато подій, але оборонні прогалини. Проти Оуд-Геверле Леувен: виграли 5-1, але лише 1.44 xG, 1 великий момент — удачливий рахунок, роздут пенальті. Проти RAAL La Louvière: нічия 0-0, 1.29 xG, 1 великий момент — не змогли розкрити глибокий блок. Проти FCV Dender: ще одна нічия 0-0, 1.75 xG, 2 великих моменти — володіння без результату. У 6 з цих 10 матчів тотал голів був Under 2.5. Гент на виїзді: 11 маркерів виявляють мінливість. Проти FCV Dender: виграли 3-1 з 2.21 xG, 2 великих моменти — клінічні на контратаках. Проти KRC Genk: програли 0-3, переграні з 0.79 xG. Проти Sporting Charleroi: виграли 3-2 у стрілянині з 2.84 xG. Але в 7 з 11 виїзних маркерів була BTTS, і 6 мали Over 2.5 голів. Спільне? Коли Андерлехт грає проти оборонних команд, матчі низькорезультативні, або виїзні матчі Гента часто з обоємя забитими. Тут, з обома командами, що пріоритетують оборону, патерн вказує на тісну, низькорезультативну гру з загрозами зі стандартів.
Лише дві зустрічі за останні 12 місяців, обидві в січні 2026. Спочатку Андерлехт виграв 1-0 вдома — гол з пенальті і червона картка Гента на 90-й хвилині спотворили гру. Немає даних xG, але це була брутальна перемога. Потім Гент виграв 4-2 вдома — Андерлехт мав 1.52 xG проти 3.48 Гента, з 3 великими моментами кожен. У тій грі було 17 кутових і 7 жовтих карток, що вказує на гарячу, багатоподійну сутичку. З тими ж тренерами і схожими складами, ці H2H показують, що матчі можуть бути тісними або відкритими, але інциденти як червоні картки і пенальті вирішували результати. Домашня перемога була низькорезультативною, виїзна поразка високорезультативною — але мала вибірка обмежує впевненість. Очікуйте фізичну боротьбу з потенціалом для карток.
Дані по малим ринкам розповідають чітку історію. Загальний xG: Андерлехт в середньому 2.71 за матч, Гент 3.28 — натякає на помірний потенціал голів. Кутові: Андерлехт 7.23 за, 4.68 проти; Гент 4.67 за, 7.21 проти — середній тотал матчу 11.91 і 11.88, стабільно вище 10.5. Жовті картки: Андерлехт 2.15 за, 3.71 проти; Гент 1.60 за, 1.53 проти — тотали близько 5.86 і 3.13, але арбітр Віссер в середньому 4.67, вище базової лінії ліги 4.1. Патерни першого тайму: голи в 1Т низькі — Андерлехт 0.96 за, 1.57 проти; Гент 0.76 за, 0.89 проти. Кутові в 1Т: Андерлехт 3.83 за, 2.39 проти; Гент 2.01 за, 2.51 проти — отже, кутові накопичуються більше у другому таймі. Для ставок дивіться на Corners Over 10.5, Yellow Cards Over 4.5, та 1H Under 0.5 голів.
Коефіцієнти букмекерів: перемога господарів 1.85, нічия 3.50, перемога гостей 3.60. Справедливі ймовірності після видалення маржі: господарі 49.0% (справедливі коефіцієнти 2.04), нічия 25.9% (3.86), гості 25.2% (3.97). Моя оцінка: перемога господарів 45% (справедливі 2.22), нічия 35% (2.86), перемога гостей 20% (5.00). Для перемоги господарів, букмекер дає 1.85 проти моїх справедливих 2.22 — негативний EV. Для Under 2.5 голів, коефіцієнти 2.15; моя оцінка ймовірності 60% (справедливі 1.67), отже EV = (0.60 * 2.15) - 1 = 0.29, позитивний валуй. Коефіцієнти рухались: перемога господарів укоротилась до 1.85, перемога гостей зросла до 3.60 — гроші на Андерлехт. Валуй лежить в Under 2.5 та можливо нічиї, враховуючи мою вищу ймовірність нічиєї.
Corners Over 10.5
Коефіцієнт
2.10
Чому ця ставка
Андерлехт в середньому 7.23 кутових за, Гент 4.67 проти на виїзді, з тоталами матчу стабільно близько 11.9. Обидві команди багато працюють на кутових, отже очікуйте високий обсяг стандартів.
Домашні маркерні матчі Андерлехта показують 6/10 з Under 2.5 голів, середній xG Гента на виїзді 1.54, і обидві команди оборонні з ключовими травмами. Ця гра буде тісною та низькорезультативною.
Покриває рахунки 1-1, 2-2, 3-3+ — широко та реалістично, враховуючи забивні та оборонні показники обох команд. Моя оцінка ймовірності для цього комбо 25%, пропонуючи валуй.
Якщо Андерлехт веде 1-0 після 60 хвилин
Under 2.5 total goals