RSC Anderlecht vs Royale Union Saint-Gilloise - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskУ 3 очних матчах всі закінчилися з ТМ 2.5 та ОЗ Ні – це 100% успіх. Дві ключові травми півзахисників Андерлехта (Уерта, Строєйкенс) роблять ще складнішим розкриття захисту Юніона. Ставте на ТМ 2.5 за 1.85.
Виїзні маркери Юніона в середньому мають 1.51 xG за, але лише 0.8 голів – серйозний андерперформанс, який має регресувати. Але навіть з регресією загальна кількість голів залишається низькою через захисний стиль Андерлехта. Сценарій «ТМ 2.5» тримається.
Домашні маркери Андерлехта мали 0 голів у першому таймі в 2 з 3 матчів. Очні зустрічі також мали 2 з 3 безгольових перших таймів. Перший тайм ТМ 0.5 за ~2.60 пропонує валуй, якщо доступно.
Арбітр Вергоот дає в середньому лише 1.5 жовтих за матч (вибірка з 2). Обидві команди в середньому отримують 3-4 жовтих, але з поблажливим арбітром ТМ 3.5 карток за 1.80 – солідний вибір на малому ринку.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
AI Аналіз
Як ми передбачаємоТаблиця не бреше: Юніон Сент-Жілуаз на 15 очок відірвався на вершині, залишилося чотири тури. Вони вже однією рукою тримають трофей, але самозаспокоєність не в їхньому ДНК. Виграли 12 з останніх 14 матчів ліги і женуться за історією. Андерлехт, тим часом, застряг на 4-му місці, на 8 очок від вершини, але лише на 2 від 5-го. Кожне очко має значення у боротьбі за єврокубки. Розрив у якості та формі величезний, але рівень мотивації різний. Юніон має чемпіонство в кишені і може підсвідомо скинути оберти, тоді як Андерлехт відчайдушно хоче врятувати невдалий сезон. Очікуйте, що господарі будуть агресивнішими на початку, але захисна міць Юніона має поглинути тиск. Справжня напруга в тому, чи професіоналізм Юніона переважить потенційне психологічне розслаблення. Враховуючи ставки, обидві сторони спочатку діятимуть обережно, але терміновість Андерлехта може призвести до помилок в атаці, які Юніон покарає на контратаках.
Останні матчі Андерлехта рвані: виграли лише два з останніх шести (2-1 у Мехелена, 3-1 з Гентом), але програли чотири інші, включаючи розгром 4-2 від Брюгге, де пропустили 3.25 xG. Їхній xG оверперформанс в цілому (+0.48 за матч) кричить про регресію – вони забивали більше, ніж очікувалося. Вдома в середньому 1.67 голів при 1.52 xG, тому невеликий оверперформанс, але не надто екстремальний. Юніон, навпаки, був майже ідеальним: сім перемог у восьми останніх, єдина вада – нульова нічия з Гентом. Але на виїзді вони сильно недобирають у забитих голах: 0.8 голів при 1.51 xG за матч. Цей розрив не збережеться – регресія вказує на більше голів найближчим часом. В захисті вони скелясті: лише 0.55 xGA на виїзді. Дірява оборона Андерлехта (1.29 xGA вдома) дасть Юніону шанси. Різниця у формі величезна, але xG попереджає, що результати Андерлехта були поліпшені, а Юніона – трохи невдачливі на виїзді.
Андерлехт без двох ключових півзахисників: Сесар Уерта та Маріо Строєйкенс травмовані та відсутні в центрі поля. Уерта – творча іскра, Строєйкенс дає енергію – їхня відсутність означає, що Андерлехт втрачає діапазон пасів та інтенсивність пресингу. Команда вже має проблеми з розкриттям організованих захистів, а без цих двох атака стає ще більш передбачуваною. Юніон, з іншого боку, має лише сумнівного Проміса Девіда – ключовий нападник, але не незамінний. У них глибина в атаці та півзахисті. Перевага в складі явно на боці Юніона – і за якістю, і за доступністю. Послаблений півзахист Андерлехта матиме проблеми з контролем м'яча проти дисциплінованої форми Юніона.
Обидві команди мають ярлик «кутові та захисні», але це не означає обережну нульову нічию. Андерлехт має 46.9% володіння вдома, тоді як Юніон у середньому 51.8% на виїзді – невелика перевага гостей. Обидві пріоритетно організовують захист, що часто призводить до малозабивних матчів. Андерлехт покладається на стандарти та контратаки, але їхній високий відсоток володіння вдома змушує їх розкривати низькі блоки – з чим вони мали проблеми. Юніону комфортно захищатися глибоко та бити на контратаках. Зіткнення двох захисних систем зазвичай знижує загальну кількість голів, але стандарти та індивідуальні помилки все ще можуть призвести до забитих м'ячів. Ключова битва – в центрі поля: відсутність ключових творців Андерлехта проти компактної форми Юніона. Очікуйте небагато явних моментів, обидві команди покладатимуться на мертві м'ячі або помилки.
Маркери вдома для Андерлехта (3 матчі): проти Сінт-Трюйдена (2-1, xG 2.42-1.64, BC 3-2), проти Юніона (1-0, xG 0.42-0.87, BC 1-1), проти Брюгге (1-0, xG 1.55-1.24, BC 3-2). Шаблон зрозумілий: Андерлехт виграє, але з мінімальною перевагою, низька загальна кількість голів (в середньому 1.67 за гру). Вони створюють моменти, але не багато – в середньому великі моменти 2.33 за, 1.67 проти. Два з трьох матчів пройшли на ТМ 2.5. Маркери на виїзді для Юніона (3 матчі): проти Мехелена (1-0, xG 2.74-0.36, BC 3-0), проти Андерлехта (0-1, xG 0.87-0.42, BC 1-1), знову проти Мехелена (1-1, xG 1.72-1.14, BC 2-1). Крім розгромної перемоги за xG у Мехелена, інші два були малозабивними (по 1 голу в сумі). Маркери Юніона показують, що вони домінують у володінні та кутових, але не завжди конвертують. Шаблон для обох наборів: середня загальна кількість голів близько 1.5, низькі великі моменти, сильна захисна гра. Тактичне перекриття натякає на ще одну малозабивну боротьбу.
Три зустрічі за останні 12 місяців: Андерлехт виграв 1-0 вдома (xG 0.42-0.87, BC 1-1), Юніон виграв 2-0 вдома (xG 0.78-2.24, BC 2-3), та Юніон виграв 1-0 у Андерлехта (xG 1.17-2.03, BC 2-4). Всі три матчі пройшли на ТМ 2.5, і лише в одному забили обидві команди (у 2-0 фактично не було ОЗ – 2-0 означає сухий лист гостей). Насправді, у всіх трьох ОЗ не було. Середня загальна кількість голів – 1.33. Ці матчі були напруженими, фізичними, з багатьма фолами та картками. Обидва тренери залишилися, тому тактична спадкоємність висока. Очна статистика сильно схиляється до малозабивної, обережної зустрічі з як мінімум одним сухим листом. Юніон був кращою стороною у двох з трьох, але матчі завжди близькі.
Статистика маркерних матчів показує низькі суми за ключовими показниками: середня загальна кількість кутових 8.00 (вдома) та 10.00 (на виїзді), середня загальна кількість жовтих 8.00 (вдома) та 5.34 (на виїзді). Перші тайми ще тихіші: домашні маркери в середньому 0.56 голів у 1-му таймі, виїзні – 1.34, але виїзна цифра завищена через один матч. У 1-му таймі кутових мало. Середня кількість жовтих у лізі 4.0 за матч, але арбітр Яспер Вергоот в середньому дає лише 1.5 жовтих з дуже малої вибірки – ймовірно, поблажливий. Щодо ОЗ: лише 1 з 3 домашніх маркерів мав ОЗ; у виїзних маркерах 1 з 3 мав ОЗ. Очна: 0 з 3. Тренд вказує на ОЗ Ні. Кутові: середня загальна кількість близько 9, тому ТМ 9.5 кутових за 1.83 спокусливо, але мала вибірка. Андерлехт вдома в середньому 4 кутових при 2.67 пропущених, тоді як Юніон на виїзді 6.89 при 3.11 пропущених. Юніон схильний вигравати битву кутових. Але з обома захисними командами, загальна кількість кутових може залишитися помірною.
Коефіцієнти показують явного фаворита: перемога Юніона за 1.85, Андерлехт – 4.00, нічия – 3.40. Ринок різко змістився в бік Юніона – виїзна перемога скоротилася на 5%, домашня зросла на 11%. Справедливі ймовірності без маржі: Домашня 23%, Нічия 27%, Виїзна 50%. Я оцінюю виїзну перемогу в 45%, тому немає цінності за 1.85. Нічия 27% – справедливо, домашня 23% можливо недооцінена, але на основі форми, не впевнений. Щодо голів, ТМ 2.5 за 1.85 проти ТБ 2.5 за 1.95. Ринок майже збалансований, трохи схиляється до ТМ. Моя оцінка: ймовірність ТМ 2.5 60% з огляду на шаблони маркерів, очне протистояння та відсутність гравців. Справедливі коефіцієнти для ТМ 2.5 були б 1.67, тому 1.85 дає позитивне очікуване значення +0.11. ОЗ Ні за 1.95 також привабливо: історичні дані свідчать про 70% шансів хоча б одного сухого листа, справедливі коефіцієнти 1.43, але з поточними командами, можливо, 60%? Це все одно дає EV. Кутові ТМ 9.5 за 1.83: середня загальна кількість кутових у маркерах близько 8-10, тому близько до 9.5, але з огляду на захисні стилі, ТМ може мати невелику перевагу. Я впевнений у ТМ 2.5 як основній цінності.
Total Under 2.5
Коефіцієнт
1.85
Чому ця ставка
ТМ 2.5 за 1.85 – найкращий валуй. Маркерні матчі в середньому дають 1.67 голів для Андерлехта вдома та 1.33 для Юніона на виїзді. В очних зустрічах в середньому 1.33. Обидві команди без ключових атакуючих гравців (Уерта, Строєйкенс, Девід). Оверперформанс Андерлехта в забитих голах чекає на регресію, тоді як андерперформанс Юніона на виїзді натякає, що вони можуть забити більше, але все одно залишитися в межах ТМ. Три набори даних сходяться: низькі xG тотали, захисні стилі та історичний прецедент. Моя оцінка: 60% шансів на ТМ 2.5, справедливий коефіцієнт 1.67. Букмекер дає 1.85 – чітке позитивне EV.
ОЗ Ні за 1.95 має потужну підтримку з очних зустрічей (0/3 ОЗ) та маркерних матчів (лише 1/3 кожен з ОЗ). Юніон залишав ворота сухими у 4 з 15 виїзних матчів, але проти слабших суперників. Андерлехт вдома має 8 сухих листів у 15, але остання форма змішана. Без ключових півзахисників загроза Андерлехта в атаці зменшується. Захист Юніона пропускає лише 0.55 xGA на виїзді. Ймовірність хоча б одного сухого листа – принаймні 60%, що робить ОЗ Ні валуйною ставкою.
Комбінація ТМ 2.5 та ОЗ Ні звужує простір рахунків до 0-0, 1-0, 2-0, 0-1, 0-2 – п'ять ймовірних результатів. Історичний контекст підтримує обидві ноги: всі три очні зустрічі мали обидві умови, а маркерні матчі мають низький тренд. Оцінка ймовірності: 50% (оскільки ТМ 2.5 на 60% та ОЗ Ні на 60%, перетин ~50%). Справедливі коефіцієнти 2.00; 3.25 дають величезний валуй (EV +0.625). Сильна комбінація для бетторів, схильних до ризику.