Santos vs Atlético Mineiro - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskSantos вдома перевиконує голи проти xG в середньому на +0.29 — ефективно, але нестійко; робіть ставки проти високих тоталів.
Atlético Mineiro на виїзді має в середньому лише 0.93 xG за матч та червоні картки в 2 з 7 маркерів — уникайте ставок на їхню атаку на виїзді.
Перший тайм: Santos забиває 1.05 гола за 1Т вдома, але 2.61 у Atlético роздуто червоними картками; чекайте повільного старту, робіть ставку на 1Т менше.
Особисті зустрічі: Santos виграв 2-0 вдома в останній зустрічі з 2.27 xG — домашня перевага зберігається; розгляньте Santos draw no bet за 1.57.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоЦе серединний бій за очки, де кожна точка на вазі. Santos на 15-му місці з 10 очками, всього на чотири очки позаду Atlético Mineiro, який на 8-му. Пройшло лише 26% сезону, обом командам треба лізти вгору, але у Santos вдома є невелика мотиваційна перевага — вони близько до зони вильоту і не можуть собі дозволити втрачати очки. Наступні матчі: Santos приймає Recoleta в Sudamericana через 3.1 дня, але ризик ротації LOW; у Atlético матч у Sudamericana через 5 днів, теж LOW ризик ротації. Ніхто не відволікається на континентальні турніри. Однак захисний домашній стиль Santos та їхня серія голів вдома (13 голів у останніх 15 домашніх матчах) свідчать, що вони боротимуться запекліше. Atlético, хоча й сильніший на папері, часто не може на виїзді. Різниця: Santos більш відчайдушний вдома, але обидва пріоритетують захисну стійкість над атакою.
Santos забивають більше, ніж прогнозує xG, особливо вдома. Їхні останні п'ять домашніх матчів: 2-0 проти Remo з 1.33 xG, поразка 1-2 від Internacional незважаючи на 1.17 xG, нічия 1-1 з Corinthians на 1.03 xG, перемога 2-1 над Vasco з лише 0.75 xG, і 1-1 з São Paulo з 1.09 xG. Середній домашній xG — 1.31, але вони забивають 1.6 гола за матч — це +0.29 перевиконання. Вони створюють моменти, але покладаються на ефективність. Atlético Mineiro загалом теж перевиконує (середній xG 1.19 проти голів 1.4), але виїзна форма інша. Останні п'ять на виїзді: перемога 4-0 над Chapecoense з 2.09 xG, але поразки від Fluminense (0.71 xG), Vitória (0.47 xG), Grêmio (0.93 xG), і Bragantino (0.44 xG). Середній виїзний xG — лише 0.99, голи 0.9 — вони не можуть забити на виїзді. Їхня велика перемога над Chapecoense — виняток; інакше вони беззубі на чужині.
У Santos відсутні ключові гравці, що може пошкодити їхній захист. Álvaro Barreal (півзахисник, KEY), Gabriel Menino (півзахисник, KEY), і Igor Vinícius (захисник, KEY) — всі поранені. Це послаблює їхній контроль у середині та захисну стабільність. З Lucas Veríssimo і Luan Peres у захисті вони можуть бути вразливими. Однак Neymar і Rony в атаці дають вогневу міць. У Atlético Mineiro немає ключових відсутностей — усі стартові гравці на кшталт Hulk і Reinier доступні. Їхній склад у повній силі, що дає їм перевагу в якості та глибині. Вплив: дірява оборона Santos через травми може пропускати, але їхня атака може компенсувати. Незламний склад Atlético свідчить, що вони будуть організовані в захисті, але їхні виїзні проблеми з голами залишаються. Без ключових півзахисників Santos може не впоратися зі створенням проти суцільного блоку Atlético.
Це тактична битва між двома захисно орієнтованими командами, що часто грають на кути. Santos має в середньому 52.4% володіння, Atlético — 51.5% — обидва воліють контролювати м'яч, але не домінувати. Santos жовтокартково активний вдома (3.05 жовтих за матч), тоді як Atlético менш на виїзді (1.73 жовтих). Зіткнення означає низький темп, мало шансів у грі та ставку на стандарти. Захисний стиль Santos вдома дозволив їм пропускати лише 0.51 гола в середньому за перший тайм. Виїзний стиль Atlético передбачає пропуск великих шансів (2.92 проти за матч), але рідкі голи. Чекайте обережної гри з обома командами, які сядуть глибоко, що призведе до низької кількості ударів у рамку (Santos 4.04, Atlético 3.98 за матч) та боротьби за кути. Це кричить про Тотал менше 2.5 голів і, можливо, багато фолів.
Розберемо домашні маркерні матчі Santos. 2-0 проти Remo: контроль з 1.33 xG, 7 кутових, але лише 3 удари в рамку — ефективне завершення. 1-2 проти Internacional: програли незважаючи на 61% володіння, 1.17 xG, але пропустили 1.24 xG і 3 великі шанси — захисні прорахунки. 1-1 проти Corinthians: червона картка на 87-й хвилині спотворила результат, але 1.03 xG та 4 кути — щільна гра. 2-1 проти Vasco: програли у ударах 16-8, 0.75 xG, але виграли — ключове перевиконання. 3-0 проти Cruzeiro: домінування з 1.92 xG, 9 кутових — загроза зі стандартів. 1-1 проти Mirassol: високий xG 1.99, але нічия 1-1 — марнотратство. 0-1 проти Vitória: 0.90 xG, програли — не впоралися з низьким блоком. 3-1 проти Corinthians: 1.83 xG, 5 кутових — ще один ефективний день. Патерн: Santos вдома створює шанси (середньо 1.33 xG), але нестабільно; вони перевиконують по голах і покладаються на моменти. Тепер виїзні маркерні матчі Atlético. 4-0 проти Chapecoense: 2.09 xG, але пропустили 1.74 xG і 4 великі шанси — проблеми в захисті. 0-2 проти Vitória: 0.47 xG, переграли — беззубі. 1-2 проти Grêmio: червона картка на 17-й хвилині, 0.41 xG — спотворено. 0-1 проти Bragantino: 0.44 xG, домінували — погана атака. 0-2 проти Bragantino (старіший): 0.86 xG, червона картка на 75-й — нестабільно. 0-0 проти Internacional: 0.27 xG, червона картка на -5-й — захисно, але пощастило. 0-1 проти Corinthians: 0.23 xG — неефективно. Патерн: Atlético на виїзді — це катастрофа: середньо 0.93 xG за, 1.59 проти, з червоними картками у 2 з 7 матчів. Вони пропускають великі шанси (2.92 за матч) і не можуть забити. Перетин: у обох команд низький xG у маркерах, що підтримує низькорезультативну гру.
Лише два особистих матчі за останні 12 місяців, тому вибірка мала, але інформативна. 2025-04-17: Santos виграв 2-0 вдома з 2.27 xG проти 0.81 xG, 3 великі шанси до 0 — домінуюча гра. 2025-09-14: нічия 1-1 на виїзді, але у Santos була червона картка на 55-й хвилині; xG був 1.32-1.16, великі шанси 2-3, тому гра була рівною. В обох матчах Santos показав, що може конкурувати, особливо вдома. Домашня перемога мала вищий xG та великі шанси, що вказує на домашню перевагу Santos. Однак зі змінами у складах (7 гравців у Santos, 8 у Atlético) та незмінними тренерами минулі тенденції можуть не повністю застосовуватися. Все ж, Santos не програв вдома Atlético у цій вибірці, що свідчить про психологічну перевагу.
Аналіз малих ринків: Середня кількість кутових — 9.92 для домашніх маркерів Santos, 11.90 для виїзних маркерів Atlético — загалом близько 10-12, схиляється до Over 9.5. Жовті картки: Santos 5.66 всього за матч, Atlético 4.42, обидва вище базової лінії ліги в 4.9, тому карток може бути багато. Удари в рамку: Santos 7.43, Atlético 8.34 за матч — помірно. Патерни першого тайму: Santos забиває 1.05 голів у 1Т вдома, але Atlético забиває 2.61 на виїзді — роздуті червоними картками; xG у 1Т низький (0.65 для Santos, 0.50 для Atlético). Кути у 1Т: Santos 5.86 всього, Atlético 3.88 — Santos домінує в ранніх стандартах. Для ставок, Кути Over 9.5 за 1.73 виглядає гарно, і Картки Over 5.5 за 1.91 має цінність з огляду на тенденції команд.
Коефіцієнти букмекерів: Перемога господарів 2.20, нічия 3.20, перемога гостей 3.30. Справедливі ймовірності після видалення маржі 7%: господарі 42.5% (справедливі коефіцієнти 2.35), нічия 29.2% (3.42), гості 28.3% (3.53). Моя оцінка: господарі 40% (справедливі 2.50), нічия 35% (2.86), гості 25% (4.00). Нічия за 3.20 пропонує цінність — моя ймовірність 35% проти справедливої 29.2%, EV = (0.35*3.20) - 1 = 0.12. Тотал менше 2.5 за 1.70: моя ймовірність 65% (справедливі 1.54), EV = (0.65*1.70) - 1 = 0.105. Обидві заб'ють Ні за 1.91: моя ймовірність 60% (справедливі 1.67), EV = (0.60*1.91) - 1 = 0.146. Зміни коефіцієнтів показують, що Тотал менше 0.5 скоротився, що вказує на ринковий нахил до низької результативності.
BTTS No
Коефіцієнт
1.91
Чому ця ставка
Santos home BTTS streak is 0 (8/15 BTTS), Atlético away BTTS streak 0 (3/15 BTTS). Marker matches show low big chance totals—Santos 3.03, Atlético 4.49 per match, but Atlético concedes big chances away. Injuries to Santos' defense might lead to goals, but Atlético's poor attack offsets. My estimate: 60% probability = fair odds 1.67, bookmaker offers 1.91—value.
Both teams are defensively oriented with low xG averages—Santos 2.26, Atlético 2.52 in markers. Streaks support: Santos home Over 2.5 streak 0 (5/15), Atlético away Over 2.5 streak 1 (4/15). H2H had low totals in recent meetings. My estimate: 65% probability = fair odds 1.54, bookmaker offers 1.70—clear value.