Santos vs Fluminense - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskДомашні маркери Сантос показують 10 з 12 матчів були на ТМ 2.5 голів, із середнім загальним xG 2.15 — це кричить про ставку на ТМ 2.5 з високою впевненістю.
Флуміненсе на виїзді в 4 з 5 маркерних матчів були на ТМ 2.5 голів, із середнім лише 1.12 xG в атаці — їхня атака бороться на виїзді, підтверджуючи низький тотал.
Арбітр Вілтон Перейра Сампайо в середньому показує 5.09 жовтих карток за матч, вище за базовий рівень ліги 4.8 — ціль на тотал більше 5.5 карток за 2.00 для валуя.
Паттерни першого тайму: Сантос у 1Т забивають в середньому 0.88, Флуміненсе 1.00, із загальним 1.42 — тотал менше 1.5 голів у 1Т ймовірний, підтримуючи повільний старт і нічию в першому таймі.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоСантос застрягли на 15 місці з 13 очками — вони вже фліртують з проблемами вильоту в довгому сезоні. Кожна домашня гра — це матч на виживання, але їхній графік жорстокий: Копа Бетано до Бразилії через три дні, потім поїздки на Судамерикану. Ризик ротації середній, але мотивація максимальна вдома. Флуміненсе на 4 місці з 20 очками, женуться за континентальними місцями. Їхній календар легший з Копа Бетано до Бразилії через чотири дні — ризик ротації низький, але вони можуть собі дозволити грати на нічию на виїзді. Ключова різниця: Сантос відчайдушно потребують очок, щоб вилізти з низу, тоді як Флуміненсе досить комфортні, щоб пріоритезувати структуру над агресією. Це створює напружену, розраховану битву, де жодна сторона не поспішатиме з перевагою.
Сантос вдома виграє результати, перебільшуючи очікування. Вони перемогли Атлетіко Мінейро 1-0 з лише 1.32 xG — це була щільна оборонна гра. Перемога 2-0 над Ремо прийшла з 1.33 xG, знову на ефективності. Але заглибтесь: вони програли 1-2 Інтернасьйоналу незважаючи на подібний xG (1.17 vs 1.24), а нічия 1-1 з Корінтіанс була через червону картку. Домашній середній xG — 1.31, але вони забивають 1.6 гола за матч — це +0.29 перебільшення, яке не може тривати вічно. Флуміненсе — це бомба регресії: в цілому, вони забивають 1.9 голів з 1.38 xG, це +0.52 перебільшення, яке кричить про корекцію. На виїзді ще гірше — лише 0.9 голів з 1.08 xG, недобігають на -0.18. Їхня поразка 1-2 від Фламенгу показала 1.12 xG проти 2.30, оголивши діряву оборону. Останні перемоги, як 3-1 над Корінтіанс, були з завищеним xG (2.14 vs 0.56) — це не повториться на виїзді.
Сантос відсутні чотири ключові гравці: Габріель Меніно (організатор півзахисту), Гонсало Ескобар і Майке (оборонні стовпи), і Роні (загроза в атаці). Без них їхній і так оборонний набір стає ще більш крихким — вони розраховуватимуть на Неймара та Габріеля Барбосу, щоб створити магію, але основа послаблена. Відсутність гравців у Флуміненсе не менш критична: Агустін Каноббіо і Єферсон Сотелдо вибули, а Герман Кано та Лучано Акоста під сумнівом. Кано — їхній найкращий бомбардир — якщо він пропустить, їхня атака втратить найгостріший край. Джон Кеннеді замінить його, але він менш точний. Обидві команди латаються, зменшуючи вогневу міць. Це не лише про відсутність імен — це про те, як оборона Сантос тече без Ескобара та Майке, і як позиційна гра Флуміненсе заїдає без Каноббіо та Сотелдо для зв'язку гри. Очікуйте брудних, низькоякісних атак.
Обидві команди люблять володіння — Сантос в середньому 53.7%, Флуміненсе 53.3% — але це стерильний контроль. Вони оборонні за природою: Сантос сідають глибоко та контратакують, Флуміненсе тримають м'яч без проникнення. Це зіткнення — тактичний патовий стан, який чекає на свій час. Стиль Сантос, орієнтований на кутові (6.00 за матч вдома), означає, що стандарти можуть бути їхнім єдиним виходом. Флуміненсе, також схильні до кутових на виїзді (2.97 за, 5.70 проти), домінуватимуть у володінні, але не зможуть пробитися. З відсутніми атакуючими, остання третина буде безладом. Темп буде повільним, фоли частими — обидві команди в середньому понад 26 фолів за матч. Це кричить про обережну, низькоподійну гру, де одна помилка або стандарт вирішить все. Не очікуйте відкритого футболу; очікуйте двох організованих підрозділів, які гасять один одного.
Сантос вдома: розберемо кожен маркер. проти Атлетіко Мінейро (1-0): xG 1.32-0.73, лише 2 великих моменти — млин. проти Ремо (2-0): xG 1.33-0.39, знову низька загроза. проти Інтернасьйоналу (1-2): xG 1.17-1.24, конкурентно, але з тоненького. проти Корінтіанс (1-1): xG 1.03-0.46, червона картка перекосила. проти Васко да Гами (2-1): xG 0.75-1.36, переграли, але вкрали. проти Сан-Паулу (1-1): xG 1.09-0.59, ще одна щільна нічия. Старіші матчі, як проти Крузейро (3-0), мали вищий xG (1.92), але це виняток — більшість низькорезультативні. У 10 з 12 маркерів загальна кількість голів була менше 2.5. Патерн: домашні ігри Сантос — це оборонні млини з середнім загальним xG 2.15, але фактичні голи часто не дотягують. Флуміненсе на виїзді: проти Васко да Гами (2-3): xG 0.94-1.00, взаємний обмін, але лише 5 загальних голів із низького xG. проти Ремо (2-0): xG 2.22-0.85, аномалія з високим xG. проти Греміо (2-1): xG 0.92-0.73, вицарапали. проти Крузейро (0-0): xG 0.56-0.95, не могли забити. проти Васко да Гами (0-2): xG 0.56-0.98, беззубий. Чотири з п'яти виїзних маркерів мали менше 2.5 голів. Висновок: Флуміненсе на виїзді не можуть створювати, в середньому лише 1.12 xG в атаці. У сукупності ці маркери вказують на низькорезультативну гру — обидві команди пріоритезують оборону, а атаки неефективні.
Лише одна зустріч за останні 12 місяців: серпень 2025 року, 0-0 вдома у Сантос. Сантос мав xG 0.54 проти 0.18 у Флуміненсе — нудили до сльоз. Вони зробили лише 2 удари в площину в сумі, з 6 кутових у Сантос і 1 у Флуміненсе. Картки були високими (3-4 жовті), фоли накопичилися (13-19). Цей матч — шаблон: обидва тренери ті самі, склади змінилися (8 гравців у Сантос, 6 у Флуміненсе), але оборонне мислення залишилося. Той безгольовий нічий не був випадковістю — це був тактичний патовий стан із мінімальними моментами. З огляду на поточні проблеми складу та подібні стилі, повторення цілком ймовірне.
Малі ринки сяють тут. Кутові: Сантос вдома в середньому 6.00, Флуміненсе на виїзді 2.97, з суперниками, які пропускають 4.63 і 5.70 відповідно — загальні середні становлять 10.63 для маркерів Сантос і 8.67 для Флуміненсе. Тотал більше 9.5 кутових за 1.73 виглядає солідно, оскільки обидві команди схильні до кутових. Картки: Сантос вдома в середньому 2.90 жовтих, Флуміненсе на виїзді 1.07, але суперники отримують 2.04 і 2.73, в сумі 4.94 і 3.80. Арбітр Вілтон Перейра Сампайо в середньому показує 5.09 жовтих за матч, вище за базовий рівень ліги 4.8 — тотал більше 5.5 карток за 2.00 має валуй. Перший тайм: Сантос у 1Т забивають в середньому 0.88, Флуміненсе 1.00, в сумі 1.42. 1Т xG — 0.68 vs 0.69, тому тотал менше 1.5 голів у 1Т ймовірний, але коефіцієнти прямо не дано. Удари в площину: Сантос в середньому 4.13, Флуміненсе 4.40, в сумі 7.85 — низький результат, що підтверджує приглушений матч.
Букмекери пропонують перемогу господарів за 2.57, нічию 3.10, перемогу гостей 2.85. Справедливі ймовірності після видалення маржі: Господарі 36.6% (справедливі коефіцієнти 2.73), Нічия 30.4% (справедливі коефіцієнти 3.29), Гості 33.0% (справедливі коефіцієнти 3.03). Для тоталу менше 2.5 голів за 1.61 моя оцінка: 68% ймовірності на основі стабільності маркерів (10/12 домашніх матчів Сантос на ТМ 2.5, 4/5 виїзних Флуміненсе на ТМ 2.5), H2H 0-0 та оборонних стилів. Справедливі коефіцієнти для 68% — 1.47 — букмекер пропонує 1.61, тому EV = (0.68*1.61)-1 = 0.0948, позитивний валуй. Тотал більше 2.5 за 2.25 означає ймовірність 44.4%, занадто високу з огляду на дані. Кутові більше 9.5 за 1.73: ймовірність 60% із середніх, справедливі коефіцієнти 1.67, EV = (0.60*1.73)-1 = 0.038, невеликий валуй. Картки більше 5.5 за 2.00: ймовірність 55% на основі бази арбітра та команд, справедливі коефіцієнти 1.82, EV = (0.55*2.00)-1 = 0.10, валуй-ставка.
Total Under 2.5
Коефіцієнт
1.61
Чому ця ставка
Маркери показують 10/12 домашніх ігор Сантос і 4/5 виїзних ігор Флуміненсе були на ТМ 2.5, H2H був 0-0, і обидві команди оборонні з відсутніми атакуючими. Це замок.
Арбітр Сампайо в середньому показує 5.09 жовтих, вище за лігу 4.8. Сантос вдома в середньому 2.90 жовтих, Флуміненсе на виїзді 1.07, але фоли високі — тотал більше 5.5 у 7/12 маркерів Сантос.
Вкриває рахунки 0-0, 1-0, 2-0, 0-1, 0-2 — широко та реалістично, враховуючи оборонні дані. Маркери та H2H підтримують низьку результативність без голів у обох воріт.
Якщо 0-0 на перерві
Тотал менше 2.5 голів