Seattle Sounders FC vs St.Louis City - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskДомашні маркери Сиетла показують сер. xG 1.99 та забивали в 15/15 матчах, вказуючи на сильну атакуючу форму вдома — ставте на Сиетл заб'є.
Виїзні маркери Сент-Луїса мають сер. xG 1.15, але лише сер. 0.00 голів у 1Т, натякаючи на повільні старти — розгляньте тотал менше 0.5 у 1Т для Сент-Луїса.
Очні зустрічі: Сиетл виграв обидва матчі з сер. xG 2.03 проти 0.79, демонструючи домінування — валуй на перемогу Сиетла.
Арбітр Кріс Пенсо має сер. 4.38 жовтих карток за матч, вище середнього по лізі 4.2, підтримуючи тотал карток більше 3.5.
Коефіцієнти
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоСиетл на 7-му місці з 13 очками після 6 матчів, міцно тримається в гонці за плей-оф. Кожне домашнє очко зараз на вагу золота — вони виграли 4 з останніх 5 на Льюмен Філд. Сент-Луїс на 25-му місці з лише 6 очками після 7 ігор, уже в ямі. Вони відчайдушно потребують очок, але історично погано грають на виїзді — лише одна виїзна перемога за останні 15 матчів. Календар ще більше нахиляє мотивацію: у Сент-Луїса через три дні матч Кубка США (30 квітня з Чикаго Фаєр), що може призвести до ротації або розсіяної уваги. У Сиетла наступні п'ять матчів — усі в MLS, чотири вдома — повна концентрація тут. Мотиваційна перевага цілком на стороні господарів, яким треба набирати очки рано. Сент-Луїс може пріоритезувати виживання замість амбіцій.
Останні шість матчів Сиетла: чотири перемоги, одна нічия, одна поразка. Але заглибтесь у рахунки — вони перевиконують голи відносно xG на +0.88 за матч. Та домашня перемога 2-0 над Колорадо? Усього 1.09 xG. Виїзна перемога 1-0 над Сент-Луїсом? 1.13 xG проти 0.66. Вони вискакують завдяки ефективності, а не домінуванню. Ризик регресії високий — їх середній xG 1.42, але вони забивають 2.3. Останні сім матчів Сент-Луїса: одна перемога, три нічиї, три поразки. Вони недовиконують xG на -0.4 за матч — нічия 1-1 з Далласом мала 1.36 xG, отже, повинні були забити більше. На виїзді вони зіграли дві нічиї, але дві програли, з пристойним xG (сер. 1.32 проти 1.4 голів). Створюють моменти, але не можуть забити — 1.1 гола за матч загалом. Форма обох команд натякає на щільну, низькорезультативну гру, де регресії xG можуть зіткнутися.
Сиетл без ключового захисника Кім Кі-хі (сумнівний), плюс сімоє інших, переважно гравці ротації. Захист латаний — Антіно Лопес і Джексон Реген мають проявити себе, але без організації Кі-хі вони дір'явіші. Сент-Луїс без Фалу Фолла (КЛЮЧОВИЙ захисник, відсутній) та Хазіель Ороско (сумнівний), що підриває їх оборонну схему 3-4-2-1. Обидві відсутності б'ють найсильніше по захисту. Атака Сиетла залишається цілою з Феррейрою та Моррісом, але ослаблений захист збільшує потенціал помилок. Півзахист Сент-Луїса втрачає креативність без Расмуса Алма (сумнівний). Очікуйте неакуратних переходів та сподівання на стандарти — жодна зі сторін не домінуватиме чисто.
Обидві команди позначені як 'оборонні, з багатьма кутами'. Сиетл має сер. володіння 52.3%, Сент-Луїс 49.4% — ніхто не тримає м'яч, просто обережне зондування. Це тактична м'ясорубка: низький темп, мало моментів у відкритій грі, але стандартів повно. Кути будуть литися — домашній сер. Сиетла 4.57 кутів за, виїзний сер. Сент-Луїса 6.78 кутів за, з суперниками, що пропускають 4.50 проти них. Голи, ймовірно, прийдуть зі стандартів або оборонних помилок. Схема Сент-Луїса 3-4-2-1 сидить глибоко, запрошуючи тиск, тоді як схема Сиетла 4-2-3-1 будує повільно. Це зіткнення кричить про низьку подієвість у відкритій грі, але високу на кутах та фолах. Очікуйте обережної першої половини з зондуванням Сиетла та автобусом Сент-Луїса.
Сиетл вдома за 16 маркерів: сер. xG 1.99 за, 1.23 проти. Заглибтесь у матчі: 2025-05-04 проти Сент-Луїса — перемога 4-1, але xG 3.83-1.06, з 7 великими моментами — тотальне домінування. 2026-02-23 проти Колорадо — 2-0, лише 1.09 xG, ефективно, але не переконливо. 2025-09-14 проти ЛА Галаксі — 2-2, 3.47 xG, висока створюваність моментів, але дір'явий захист. 2025-07-06 проти Коламбус Крю — 1-1, 1.68 xG, не вдавалося реалізувати. Патерн: Сиетл створює великі моменти (сер. 4.00 ВМ) вдома, але результати різняться — 10 перемог, 4 нічиї, 2 поразки в цих 16. Вони забивають рано (сер. 1.22 голів у 1Т), але часто пропускають (Обидві заб'ють у 9/15 домашніх серій). Сент-Луїс на виїзді за 4 маркери: сер. xG 1.15 за, 1.10 проти. Матчі: 2026-04-12 у Далласа — 1-1, 1.36 xG, пристойна атака. 2026-03-02 у Сан-Дієго — 0-2, лише 0.41 xG, беззубий. 2026-04-04 у НЙСФК — 1-1, 1.14 xG. Патерн: Сент-Луїс конкурує на виїзді, але не має рішучості — сер. 0.00 голів у 1Т, лише 1.56 великих моментів за матч. Перетин: домашня сила Сиетла (високий xG, ранні голи) зустрічається з виїзною боротьбою Сент-Луїса (низька результативність, повільні старти) — ймовірно, контроль Сиетла з обмеженою загрозою Сент-Луїса, але стандарти можуть перевернути.
Лише дві зустрічі за останні 12 місяців. 8 березня 2026: Сиетл виграв 1-0 на виїзді — xG 1.13-0.66, Сиетл кращий, але не домінуючий, з 2 великими моментами проти 0. 4 травня 2025: Сиетл 4-1 вдома — xG 3.83-1.06, розгром з 7 великими моментами. Сер. xG в очних зустрічах 2.03 за Сиетл, 0.79 проти — ясне домінування. Обидва тренери ті самі, але склади змінилися (7 гравців у Сиетла, 8 у Сент-Луїса). Тренд не заперечити: Сиетл знає, як перемагати Сент-Луїс, особливо вдома, де вони накопичили 29 ударів і 8 кутів у перемозі 4-1.
Дані малих ринків: сумарний xG 3.22 для домашніх маркерів Сиетла, 2.25 для виїзних маркерів Сент-Луїса — натякає на загальний тотал близько 2.7, але оборонні стилі тягнуть його вниз. Кути: домашній сер. Сиетла 4.57 за, 4.09 проти; виїзний сер. Сент-Луїса 6.78 за, 4.50 проти — комбінований тотал 11.28, волатильний (помірна консистенція). Жовті картки: домашній сер. Сиетла 1.82, виїзний Сент-Луїса 1.67 — тотал 3.49, біля середнього по лізі 4.2. Патерни першої половини: Сиетл забиває 1.22 гола у 1Т вдома, Сент-Луїс 0.00 на виїзді — раннє лідерство Сиетла ймовірне. xG у 1Т: Сиетл 1.13, Сент-Луїс 0.30 — Сиетл стартує швидко. Кути у 1Т: Сиетл 1.83, Сент-Луїс 3.67 — Сент-Луїс отримує ранні стандарти. Використовуйте це для ринків 1Т: Сиетл забиває першим, тотал кутів більше у 1Т.
Букмекери пропонують перемогу господарів у діапазоні 1.68–1.88, справедливі коефіцієнти 1.79 (ймовірність 55.8%). Моя оцінка: ймовірність 60% — справедливі коефіцієнти 1.67, отже, букмекерські 1.68 близькі, невеликий валуй. Тотал менше 2.5 за 2.35, мається на увазі ймовірність 42.6%; я оцінюю 55% — справедливі коефіцієнти 1.82, букмекерські 2.35 пропонують явний валуй (EV 0.29). Обидві заб'ють Так за 1.61, мається на увазі 62.1%; я оцінюю 50% — немає валуя. Кути більше 10.5 за 2.10, мається на увазі 47.6%; я оцінюю 60% — справедливі коефіцієнти 1.67, валуй (EV 0.26). Картки більше 3.5 за 1.67, мається на увазі 59.9%; я оцінюю 65% — справедливі коефіцієнти 1.54, валуй (EV 0.09). Рух коефіцієнтів: тотал менше 2.5 дрейфував з 1.57 до 2.35 (+50%), вказуючи на гроші за більше, але дані підтримують менше — контранська нагода.
1H Goals Over 0.5
Коефіцієнт
1.50
Чому ця ставка
Сиетл вдома має сер. 1.22 гола у 1Т, Сент-Луїс на виїзді 0.00. Сиетл стартує швидко, ймовірно, заб'є рано. Моя оцінка: ймовірність 70% = справедливі коефіцієнти 1.43, букмекерські коефіцієнти не надані безпосередньо, але виводяться з ринків першої половини — валуй, якщо пропонуються близько 1.50.
Домашня форма Сиетла сильна з 10 перемогами в останніх 15, домінування в очних зустрічах, та мотиваційна перевага. Сент-Луїс на виїзді слабкий, без ключових захисників. Моя оцінка: ймовірність 60% = справедливі коефіцієнти 1.67, букмекер пропонує 1.68 — невеликий валуй.