Sparta Rotterdam vs PSV Eindhoven - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskСпарта недозабиває домашній xG в середньому на 0.52, забиваючи 1.1 гол проти 1.62 xG у останніх 5 домашніх матчах — корекція свідчить, що вони 'винен' більше голів, що посилює Обидві заб'ють Так.
У ПСВ голи з обох сторін були в 16 з останніх 20 матчів загалом та 4 з останніх 5 виїзних маркерів, із середнім xG 2.74 на виїзді — це кричить про Обидві заб'ють Так як ставку з високою ймовірністю.
Голи у першому таймі: Спарта забиває 0.74 за 1Т вдома, ПСВ пропускає 1.28 за 1Т на виїзді — ставте на Тотал Більше 0.5 голів у першому таймі для ранньої активності.
Сумарні кутові в середньому 12.20 для Спарти вдома та 11.27 для ПСВ на виїзді, обидві команди активно грають на кутові — Тотал Більше 10.5 кутових за 1.83 пропонує валуй на основі послідовності.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоУ цьому матчі середняк Спарта зіткнеться з лідером чемпіонату ПСВ, але мотиваційна різниця — колосальна. Спарта займає 8-ме місце з 42 очками, 29 позаду ПСВ, і після 76% сезону вони б'ються за честь і потенційне місце у верхній половині таблиці. Наступні матчі — проти середняків типу SC Telstar та Go Ahead Eagles, тому концентрація буде повною. ПСВ же, з іншого боку, спокійно йде на 71 очку, практично чемпіони, і чекає навантажений графік з матчами проти AFC Ajax та інших. Вони можуть ротувати ключових гравців або не показати достатньо запалу, особливо з огляду на майже закріплений титул. Різниця очевидна: Спарта голодна до очок вдома, тоді як ПСВ може дозволити собі розслабитися, що робить цей матч потенційною пасткою для фаворита.
Домашня форма Спарти показує команду, яка забиває менше, ніж за очікуваними голами. У останніх п'яти домашніх матчах їхній середній xG 1.62, але реально забито лише 1.1 гола, це недолік -0.52, що вказує на ризик корекції. Перемоги над FC Volendam (2:0, xG 1.63-0.37) та Heracles Almelo (2:0, xG 2.46-0.40) показують, що вони можуть домінувати над слабшими суперниками, але нічиї з PEC Zwolle (1:1, xG 1.78-1.59) та NEC Nijmegen (1:1, xG 1.49-0.99) підкреслюють вразливість. Виїзна форма ПСВ нестабільна: вони перемогли FC Groningen 2:1 з 2.44 xG, але програли Newcastle United 0:3 з лише 0.34 xG. У виїзних матчах Ередивізі вони пропускають у середньому 1.28 гола за перший тайм, даючи шанси з самого початку. Загалом, ПСВ має середній xG 2.28 за матч, але у 16 з останніх 20 ігор були голи з обох сторін, що свідчить про діряву оборону.
Склад ПСВ спустошений травмами, і це важливо. Вони пропускають чотирьох ключових гравців: півзахисників Alassane Pléa (сумнівно), Jerdy Schouten та Ruben van Bommel, плюс захисника Sergiño Dest. Ці відсутності підрізають їхню креативність у півзахисті та стабільність у обороні — без Schouten та van Bommel вони вже програвали на виїзді. Спарта, навпаки, має повний склад без ризиків ротації. Така неврівноваженість означає, що ПСВ виставить ослаблений склад, що швидше за все порушить їхній стиль з високим володінням. Чекайте падіння організаційної якості, що зробить їх більш вразливими до контратак Спарти. Глибина Спарти дозволяє їм агресивно пресити, використовуючи тимчасову оборону ПСВ.
Це зіткнення стилів: ПСВ має 56.3% середнього володіння на виїзді, але обидві команди орієнтовані на оборону. Спарта в середньому має 48.3% володіння вдома і їх описують як 'оборонну, з наголошенням на кутові', тобто вони сядуть глибоко, поглинатимуть тиск і покладатимуться на стандарти. ПСВ, незважаючи на ярлик 'високе володіння, оборонні', домінуватиме у володінні, але зіткнеться з низьким блокуванням. У таких поєдинках голи часто приходять з контратак або помилок. Домашній xG проти Спарти лише 1.13, що свідчить про солідність, тоді як виїзний xG за ПСВ становить 1.45 — не переконливо. Тактична боротьба буде повільною, з ПСВ, що зондує, і Спартою, що чекає моментів. Це сприяє більш щільній грі з меншою кількістю чистих моментів, але дірява оборона ПСВ може запросити атаки Спарти.
Розберемо домашні маркерні матчі Спарти, щоб побачити їхню картину. Проти FC Volendam: перемога 2:0 з 1.63 xG, пропустили лише 0.37 xG — сухий рахунок проти слабої атаки. Проти PEC Zwolle: нічия 1:1, 1.78 xG за, 1.59 проти, голи з обох сторін та рівна гра. Проти NEC Nijmegen: 1:1, 1.49 xG за, 0.99 проти, ще одна щільна гра. Проти FC Groningen: 2:0, 1.63 xG за, 0.34 проти, домінування в обороні. Проти Heracles Almelo: 2:0, 2.46 xG за, 0.40 проти, демонстрація атакуючого потенціалу. Однак поразки, як 0:3 від SC Heerenveen (xG 0.61-1.54), показують вразливість проти сильніших команд. Картина: Спарта вдома тримає матчі низькорезультативними проти середняків, з 7 сухими рахунками у 15 домашніх матчах, але бороться проти топ-команд. Тепер маркерні матчі ПСВ на виїзді. Проти FC Groningen: перемога 2:1, 2.44 xG за, 1.08 проти, голи з обох сторін та високий xG. Проти Newcastle United: поразка 0:3, 0.34 xG за, 2.40 проти, повна перевага суперника. Проти FC Utrecht: перемога 2:1, 1.39 xG за, 1.34 проти, участь червоної картки. Проти SC Heerenveen: перемога 2:0, 0.77 xG за, 0.81 проти, удачливий результат. Проти AZ Alkmaar: перемога 5:1, 2.39 xG за, 0.28 проти, вибуховий, але винятковий результат. Картина: виїзні матчі ПСВ часто мають голи з обох сторін (4 з останніх 5 маркерів), із середнім xG 2.74, але послідовність низька через маленьку вибірку. Перетин: обидві команди схильні до помірних тоталів близько 2.7-2.8 xG, але оборонна домашня тактика Спарти може придушити результативність ПСВ.
Лише дві особисті зустрічі за останні 12 місяців, обидві — перемоги ПСВ. 2025-08-09 ПСВ виграв 6:1 на виїзді, з xG 1.73-1.21 — ПСВ домінував у ударах 23-8 і володінні 66%-34%. 2025-05-18 ПСВ виграв 3:1 у Спарти, xG 2.84-0.81, знову з контролем 69% володіння та перевагою в ударах 25-5. В обох випадках Спарту перегнали, пропустивши рано в першому таймі (0:3 та 0:1 на перерві). Однак ті матчі грали повноцінні склади ПСВ, на відміну від нинішнього травмованого. Історична домінація очевидна, але поточні умови інші, що знижує релевантність.
Дані малих ринків вказують на конкретні ставки. Кутові: Спарта вдома в середньому 5.36 кутових за, 6.84 проти, сумарно 12.20; ПСВ на виїзді в середньому 6.87 за, 4.40 проти, сумарно 11.27. Це свідчить про тотал кутових близько 12, що робить Тотал Більше 10.5 за коефіцієнтом 1.83 привабливим. Жовті картки: Спарта вдома в середньому 1.76 за, 2.17 проти, сумарно 3.93; ПСВ на виїзді в середньому 2.33 за, 1.77 проти, сумарно 4.10, але арбітр Alex Bos в середньому показує лише 3.06 картки за матч, що нижче базового лігового рівня 3.4, вказуючи на ймовірно нижчу кількість карток. Перші тайми: Спарта забиває 0.74 гола в 1Т вдома, тоді як ПСВ пропускає 1.28 гола в 1Т на виїзді — Спарта може вдарити рано. Сумарний xG за перший тайм становить 1.28 для Спарти та 1.23 для ПСВ, що підтримує активність у першій половині. Індивідуальні тотали: домашній xG Спарти 1.64, виїзний xG ПСВ 1.45, обидва помірні.
Букмекери пропонують перемогу ПСВ за 1.75, нічию за 4.20 та перемогу Спарти за 4.00. Справедливі ймовірності після вилучення маржі: 53.9% для перемоги ПСВ (справедливі коефіцієнти 1.85), 22.5% для нічиєї (4.45) та 23.6% для перемоги Спарти (4.24). Моя оцінка: перемога ПСВ 50% (справедливі коефіцієнти 2.00), нічия 30% (3.33), перемога Спарти 20% (5.00), що вказує на валуй у нічиїй та перемозі Спарти. Для Тоталу Більше 2.5 за 1.36 справедлива ймовірність близько 73.5% (справедливі коефіцієнти 1.36), але я оцінюю ймовірність 70% (справедливі коефіцієнти 1.43), тож невеликий негативний EV. Обидві заб'ють Так за 1.40: я оцінюю ймовірність 80% (справедливі коефіцієнти 1.25), букмекер пропонує 1.40, EV = (0.80 * 1.40) - 1 = 0.12, чіткий валуй. Кутові Більше 10.5 за 1.83: я оцінюю ймовірність 60% (справедливі коефіцієнти 1.67), EV = (0.60 * 1.83) - 1 = 0.10, валуй.
Both Teams to Score Yes
Коефіцієнт
1.40
Чому ця ставка
У ПСВ голи з обох сторін були в 16 з останніх 20 матчів загалом та 4 з останніх 5 виїзних маркерів, тоді як Спарта забиває в 12 з 15 домашніх матчів. З травмованою обороною ПСВ, Спарта знайде свій гол, а атака ПСВ все ще має середній xG 2.28 за матч. Ставте на Обидві заб'ють Так з високою впевненістю.
Спарта вдома в середньому має 12.20 сумарних кутових, ПСВ на виїзді 11.27, обидві команди активно грають на кутові. З домінуванням у володінні ПСВ, кутові будуть часто. Ймовірність 60%, справедливі коефіцієнти 1.67, букмекер пропонує 1.83 — хороший валуй.
Цей комбінований прогноз покриває рахунки типу 2:1, 3:1, 3:2 — широко та реалістично, враховуючи ймовірність перемоги ПСВ та серії з голами з обох сторін. За даними маркерів, 3 з останніх 5 виїзних перемог ПСВ включали голи з обох сторін, що підтверджує цю ставку.
If Sparta Scores First
Ставте на Перемогу ПСВ або Нічию