Sporting CP vs Benfica - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium risk4 маркерних матчі Sporting CP в ЛЧ в середньому лише 1.12 xG за гру з 3 перемогами, але низькими базовими цифрами — букмекерський висновок: уникайте ставок на те, що вони заб'ють понад 1.5 голи.
Серія Benfica з Обидві заб'ють у 5 матчах на виїзді є нестійкою, враховуючи маркерний xG проти 1.27 — букмекерський висновок: очікуйте Обидві заб'ють — Ні в цьому матчі, регресія неминуча.
Особисті зустрічі показують ТМ 2.5 голи в 3 з останніх 4 матчів із середнім сумарним xG 1.56 — букмекерський висновок: сильна підтримка для ТМ 2.5 тут.
Арбітр Joao Pedro Pinheiro в середньому 4.73 жовті картки за матч, нижче лігової бази 5.1 — букмекерський висновок: лінії Жовті картки ТМ пропонують валуй, особливо ТМ 7.5 за 1.73.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоЦе класичне вирішальне дербі, де все на кону — але календар кидає палицю в колеса. Sporting CP на другому місці з 71 очком, Benfica на третьому з 69, лише 2-очкова різниця. Кожне очко критично для обох, але у Sporting вже через 3.1 дні півфінал Кубка Португалії проти FC Porto. Це серйозне відволікання і примушує до середнього ризику ротації — ключові гравці можуть відпочивати або рано піти на заміну. У Benfica немає такої завантаженості; їх наступний матч у лізі через 6 днів проти Moreirense, тому повна зосередженість і свіжий склад. Мотиваційна перевага трохи на боці Benfica — вони можуть викластися повністю, тоді як Sporting мусять балансувати пріоритетами. Ставте на Benfica, що скористаються будь-якими змінами в складі.
Недавня форма Sporting CP приховує серйозні проблеми. Вони перевиконують свій xG на +0.6 голів за матч — в середньому 2.2 голи при всього 1.6 xG. Ризик регресії реальний. Подивіться на поразку від Arsenal вдома: 0-1 з лише 0.84 xG, вони майже нічого не створили проти топ-суперника. Перемога 4-2 над Santa Clara мала 2.69 xG, але 5 великих шансів — непогано, але пропустили 2 голи з 0.92 xG, дірява оборона. Benfica стабільніші: справедлива різниця xG (+0.11 на виїзді), але вони грають на тоненького. Нічия 1-1 з Casa Pia була катастрофою — 0.36 xG проти 1.67 xG, їм пощастило вирватися. На виїзді вони виграли три з останніх семи, але пропускали голи в п'яти з них. Обидві команди показують, що їх можна стримувати, особливо проти якісних суперників.
Відсутності у Sporting CP болюче вдаряють. Втрати Jeremiah St. Juste (КЛЮЧОВИЙ захисник) і Nuno Santos (КЛЮЧОВИЙ півзахисник) послаблюють їхній хребет. Відсутність St. Juste робить їх дірявими в обороні — у недавніх матчах вони пропускали, незважаючи на низький xG. Nuno Santos — це креативний двигун; без нього їхня атака втрачає плавність. Fotis Ioannidis і Iván Fresneda — це ротаційні втрати, але ключові відсутності критичні. Benfica мають повний склад — без травм, без ризику ротації. José Mourinho може виставити свій найкращий склад, тоді як Rui Borges, можливо, муситиме відпочивати гравців для кубка. Ця дисбаланс — величезний фактор: оборонна стабільність і атакувальні опції Benfica недоторкані, у Sporting вони підірвані. Ставте на Benfica, що контролюватимуть середину поля і скористаються оборонними прогалинами.
Обидві команди мають репутацію з високим володінням і оборонним стилем, але цифри розповідають іншу історію. Sporting CP в середньому лише 39.0% володіння в маркерних матчах, Benfica — 48.9% — отже, Benfica, швидше за все, домінуватимуть у володінні. Однак обидві команди люблять кути і схильні до обережної гри проти сильних суперників. Це дербі не буде відкритим; це буде тактична битва з небагатьма чіткими шансами. Низьке володіння Sporting свідчить про те, що вони сидять глибоко і контратакують, вище володіння Benfica означає, що вони пробують, але борються з організованою обороною. Маркерні матчі показують низькі сумарні xG (2.10 для Sporting, 2.75 для Benfica в середньому). Очікуйте повільного темпу, забитості в середині поля та обмежених великих шансів. Голи будуть важкими.
Розберемо, як ці команди грають проти топ-рівня. Для Sporting CP вдома в маркерах ЛЧ: проти Arsenal (0-1) — 0.84 xG, 2 великі шанси, але програли, незважаючи на більше ударів. Проти PSG (2-1) — 0.89 xG проти 1.42 xG, перевершили xG завдяки клінчам. Проти Club Brugge (3-0) — 1.84 xG, 4 великі шанси, домінували, але проти слабкішого суперника в ЛЧ. Проти Marseille (2-1) — 1.11 xG, червона картка супернику рано, спотворений результат. Патерн: Sporting створюють скромний xG (в середньому 1.12) і покладаються на ефективність, а не обсяг. Для Benfica на виїзді в маркерах: проти Real Madrid (1-2) — 1.64 xG, конкурували, але програли. Проти Juventus (0-2) — 1.44 xG, створили шанси, але пропустили. Проти Sporting Braga (2-2) — 1.23 xG, була червона картка, високорезультативна аномалія. Патерн: Benfica в середньому 1.48 xG на виїзді, але дозволяють 1.27 xG, ігри тісні з помірною результативністю. Перетин: У обох команд були матчі з червоними картками (2 з 7 загалом), що вказує на високу напругу і потенціал для низькорезультативних ігор при повних складах. Тактичний висновок: ці команди нейтралізують одна одну, що веде до ТМ 2.5 у більшості якісних матчів.
Недавні особисті зустрічі тісні та низькорезультативні. Останні чотири зустрічі: Грудень 2025 (нічия 1-1) — Sporting мали 0.58 xG проти 0.92 xG Benfica, червона картка Benfica наприкінці, рівна гра. Липень 2025 (перемога Benfica 0-1) — немає даних xG, але низька кількість ударів (13-9), обережна гра. Травень 2025 (перемога Sporting 3-1) — високорезультативна аномалія з 4 великими шансами для Sporting, але контекст: мертвий матч наприкінці сезону. Травень 2025 (нічия 1-1) — Sporting мали 0.32 xG проти 1.60 xG Benfica, червона картка Sporting рано, Benfica домінували, але не змогли виграти. В середньому: сумарний xG 1.56, голи 1.5 за матч, кути 9.57, жовті картки 8.51. Три з чотирьох матчів мали ТМ 2.5. Безперервність: ті самі тренери, склади схожі, тому історичний патерн зберігається — очікуйте ще одне обережне, низькорезультативне дербі.
Малі ринки підводять до спокійної гри. Сумарні xG: Sporting 1.12 за, 0.98 проти; Benfica 1.48 за, 1.27 проти — загальний xG матчу в діапазоні 2.10-2.75, коливається біля лінії 2.5. Кути: Sporting в середньому 2.69 за, 5.97 проти; Benfica 6.56 за, 3.33 проти — загальні кути 8.66-9.89, отже лінія букмекера 9.5 — це підкидання монетки. Жовті картки: арбітр Joao Pedro Pinheiro в середньому 4.73 картки, лігова база 5.1; маркерні матчі показують 2.92-3.77 карток, нижче норми ліги. Патерни 1-го тайму: голи низькі (0.87-1.89 загалом), xG низький (0.72-1.27), розподіл кутів: вдома 29%, на виїзді 48% — Benfica починають сильно з кутів. Рекомендації: Кути ТМ 9.5 за 2.00 (в середньому 9.3, помірна стабільність), Жовті картки ТМ 7.5 за 1.73 (маркер в середньому ~3.3, значно нижче лінії), ТМ 0.5 голи в 1-му таймі за високими коефіцієнтами — але даних недостатньо для впевненості щодо загального тоталу 1-го тайму через малу вибірку.
Букмекери пропонують перемогу вдома за 2.10, нічию за 3.50, перемогу на виїзді за 3.20. Справедливі ймовірності після видалення маржі: вдома 44.3% (коефіцієнти 2.26), нічия 26.6% (3.76), на виїзді 29.1% (3.44). Моя оцінка: перемога вдома 35% (справедливі коефіцієнти 2.86), нічия 40% (2.50), перемога на виїзді 25% (4.00) — на основі ризику ротації та трендів особистих зустрічей. Нічия має валуй: мої 40% проти справедливих 26.6%, отже EV = (0.40 * 3.50) - 1 = 0.40, value bet. Для тоталів, ТБ 2.5 за 1.73, ТМ 2.5 за 2.08. Маркерний xG ~2.4, особисті сумарні 1.56, я оцінюю 45% ймовірності для ТБ 2.5 (справедливі коефіцієнти 2.22), букмекер пропонує 1.73 — немає валую. ТМ 2.5: оцінка 55% ймовірності (справедливі коефіцієнти 1.82), букмекер пропонує 2.08 — EV = (0.55 * 2.08) - 1 = 0.144, чіткий валуй. Рух коефіцієнтів: перемога на виїзді скоротилася до 3.20, нічия стабільна, що вказує на гроші на Benfica, але нічию ігнорують.
Draw
Коефіцієнт
3.50
Чому ця ставка
Ризик ротації для Sporting, повний склад Benfica, але проблеми на виїзді, тренди особистих зустрічей показують нічию в 2 з останніх 4. Моя оцінка: 40% ймовірності = справедливі коефіцієнти 2.50, букмекер пропонує 3.50 — чіткий валуй.
Арбітр в середньому 4.73 картки, маркерні матчі показують 2.92-3.77 карток, значно нижче лінії. Лігова база 5.1, отже ТМ ймовірний. Букмекер пропонує 1.73, оцінка 65% ймовірності = справедливі коефіцієнти 1.54 — валуй.
Нічия + Обидві заб'ють покриває рахунки типу 1-1, 2-2 — широко і реалістично, враховуючи, що в особистих зустрічах Обидві заб'ють було в 2 з 4 матчів і обидві команди можуть забити. Моя оцінка ймовірності: 25% для цієї комбінації, справедливі комбіновані коефіцієнти 4.00, букмекерські імпліцитні коефіцієнти близько 5.60 з одиночних, отже валуй.
Якщо Benfica заб'ють першими
ТМ 2.5 голи в матчі