Sporting Kansas City vs Seattle Sounders FC - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskОстанні 4 виїзні перемоги Сіетла були 1-0 – їхній xG на виїзді лише 1.08, тому регресія ймовірна, а тотал менше 2.5 за 2.30 – сильний валуй з оцінкою 58%.
Кутові більше 9.5 пройшли в 4 з 5 виїзних матчів Сіетла (в середньому 12.57), а КС пропускають 4.44 кутових вдома – ставка на більше 9.5 за 1.80 дає 22.4% переваги при 68% ймовірності.
Обидві команди без ключових атакерів: Сіетл без Руснака, Ролдана, Арріоли, Руйдіаса; КС без Радої – це знижує креативність і підтримує наратив про малорезультативність.
Сіетл тримав сухі матчі в 4 з 5 останніх виїздів, а КС не забивали лише раз вдома – Обидві не заб'ють за 2.20 має валуй, якщо довіряти захисту Сіетла.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоВідрив у мотивації колосальний. Спортінг Канзас-Сіті на дні таблиці МЛС – лише 4 очки після 9 матчів, вже 15 очок від зони плей-оф. П'ять поразок поспіль, 7 з 9 загалом. Вдома взяли лише 1 очко з 4 матчів. Кожна гра тепер про гордість і уникнення приниження, але без імпульсу та з розтрощеним травмами складом одна відчайдушність не допоможе. Сіетл Саундерс, навпаки, на п'ятому місці з 19 очками за 8 ігор. Вони мають легітимні амбіції на плей-оф і бачать цю гру як ідеальну можливість взяти 3 очки проти найслабшої команди ліги. Календар сприяє Сіетлу: попереду домашні матчі, тому причин для ротації немає. Їхня мотивація професійна – вигравати ті ігри, які маєш вигравати. Різниця в якості та вірі величезна. КС грають ні за що, Сіетл – за позицію. Це мотиваційна прірва, яку статистика не перекриє.
Спортінг Канзас-Сіті у вільному падінні. Сім поразок поспіль у лізі, лише одна перемога за сезон. Цифри невтішні: вдома пропустили xG 4.26 від Колорадо, 3.15 від Коламбуса, 1.86 від Сан-Дієго. Лише раз тримали суперника нижче 1.5 xG вдома – і то була нічия 2-2, де все одно пропустили 3.15. Їхня власна атака: 0.79 xG за домашню гру, NPxG такий самий (без пенальті). Вони просто не можуть створювати моменти постійно. Сіетл, навпаки, був нещадно ефективним. Виграли 6 з 8, а їхня виїзна форма особливо вражає: 4 сухих матчі за останні 5 виїздів. Однак їхній xG вказує на регресію: забивали 2.5 голи за гру з лише 1.46 xG – велике перевиконання. Останні 5 виїзних матчів дали лише 1 гол за гру з 1.08 xG – це стабільно. Регресія неминуча, і зустріч із відчайдушним КС, який спробує сісти в автобус (навіть якщо погано), може обмежити моменти Сіетла. Ключова розбіжність: xG проти КС величезний (2.69), але xG за Сіетла скромний (1.08 на виїзді). Це кричить про малорезультативну гру, де ефективність Сіетла проти некомпетентності КС взаємно знищуються.
Обидві команди десятковані, але травми Сіетла більше б'ють по атакувальній потужності. У КС відсутні 4 ключових захисники (Росеро, Борхес, Рейнольдс, Нденбе) плюс ключовий півзахисник Радоя. Їхня захисна структура в руїнах. Однак атакувальна ланка в основному ціла з Йовельїчем та Гаррісом. Сіетл втратив 7 ключових гравців: опору півзахисту Жуана Паулу, творців Руснака та К. Ролдана, захисника Кіма, воротаря Фрея, а також вінгерів Арріолу та Руйдіаса. У стартовому складі четверо гравців, які не є основними. Тим часом атака КС стикається з обороною Сіетла, яка хоч і без Кіма, але має Рагена та Толо – пристойно. Відсутність Фрея у воротах – удар, але запасний Томас здатний. Чистий ефект: Сіетл втрачає креативність, КС – захисну надійність. Це може означати менше голів з обох боків – Сіетл не зможе так ефективно ламати низький блок без Руснака, а КС все одно не тримають сухих матчів. Але більший вплив на атаку Сіетла – їм буде важко створювати моменти високої якості.
Обидві команди описуються як «захисні, з великою кількістю кутових». Але це з середніх показників сезону. Захист КС далеко не надійний – вдома пропускають 2.69 xG. Захист Сіетла на виїзді справді легітимний: 1.23 xG проти. Тактично це класичне протистояння низького блоку проти володіння. Сіетл в середньому володіє м'ячем 52.6% на виїзді, КС – 44.6% вдома. Сіетл домінуватиме в м'ячі та намагатиметься зламати глибокий захист КС. Однак без Руснака та К. Ролдана їхня здатність знаходити кишень зменшується. КС намагатимуться контратакувати через Йовельїча та Гарріса, але їм не вистачає креативності в центрі. Це може бути гра з невеликою кількістю моментів, яка вирішиться зі стандартів або індивідуальних помилок. «Кутова» природа обох команд свідчить про велику кількість кутових – Сіетл пропускає 8.53 кутових на виїзді, КС подає 3.44 вдома. Очікуйте, що КС отримає моменти з кутових, захищаючись глибоко. Загальна кількість кутових може легко перевищити 9.5.
**Домашні маркери Спортінг Канзас-Сіті (5 матчів):** Вибірка мала, але постійна – КС домінують суперники. vs Сан-Хосе (1-3): xG 0.76-1.71, BC 1-3, corners 2-4, shots 10-10. Їх переграли, незважаючи на однакові удари. vs Колорадо (1-4): xG 0.74-4.26, BC 2-7, corners 6-4. Розгром з 7 великими моментами Колорадо. vs Сан-Дієго (0-1): xG 0.36-1.86, BC 2-3, corners 2-6. КС рідко загрожували. vs Коламбус (2-2): xG 1.49-3.15, BC 3-7, corners 4-4. Вони забили, але Коламбус був набагато кращим. vs Чикаго (0-1 у січні): без детальної статистики, але КС програли. Патерн: КС пропускають високий xG (в середньому 2.69), багато великих моментів (4.78) та кутових (4.44 проти). Вони рідко створюють більше 3 великих моментів самі. **Виїзні маркери Сіетл Саундерс (6 матчів):** vs Х'юстон (1-0): xG 1.40-0.94 (імовірно, Х'юстон 1.40, Сіетл 0.94). vs Міннесота (0-0): xG 0.62-0.75. vs Сан-Хосе (1-0): xG 0.51-2.35 – викид, Сіетл домінував за xG. vs Сент-Луїс (1-0): xG 1.13-0.66. vs RSL (1-2 поразка): xG 1.50-1.68. vs Міннесота (9-10 по пенальті? Але це плей-оф, результат 90 хв? Дані показують 9-10, але xG 2.90-0.99 (Сіетл 2.90, суперник 0.99) – червона картка суперника). За останні 5 регулярних виїзних матчів: xG за Сіетла в середньому 1.14, проти 1.02. Але з викидом на Сан-Хосе (2.35) середнє вище. Однак патерн: Сіетл постійно виграє на виїзді, не домінуючи за xG. Вони створюють близько 1 xG, пропускають близько 1 xG. Ключ – вони реалізують моменти на високому рівні. Але ризик регресії високий. Тактичний патерн: виїзні матчі Сіетла малорезультативні (4 з 5 останніх на тотал менше 2.5). Вони покладаються на захисну надійність та ефективне завершення. Проти зламаного захисту КС можуть забити, але не багато.
Лише дві зустрічі за останні 12 місяців, обидві в 2025. Сіетл виграв обидві: 5-2 на виїзді та 3-2 вдома. Найсвіжіша – серпень 2025 у Сіетлі: xG 1.50-4.34 на користь Сіетла, BC 2-8, corners 3-4, shots 12-21. Сіетл домінував. Попередній матч у липні в КС: xG 3.43-2.32 на користь КС (несподівано), BC 3-3, corners 7-4, shots 23-13. КС створили більше, але програли 2-3, з червоною карткою Сіетла наприкінці. Той матч був відкритим з 5 голами. Але обидві команди значно змінилися – у КС 7 нових гравців, у Сіетла 8. Тренери залишилися ті ж. H2H натякає на можливість голів, але нинішні ослаблені склади та виїзна захисна форма Сіетла говорять про меншу результативність. Вибірка занадто мала для сильних висновків, але матчі були результативними. Однак обидва були з здоровишими складами.
Патерни перших таймів: домашні маркери КС в середньому забивають 0.78, пропускають 1.23 в 1-му таймі (всього 2.01). Виїзні перші тайми Сіетла: 0.35 забитих, 1.00 пропущених (всього 1.35). Тобто перші тайми КС діряві, а в Сіетла на виїзді щільні. Але в 1-му таймі xG за КС вдома 0.40, проти 1.29; у Сіетла на виїзді 1-й тайм xG за 0.44, проти 0.50. Отже, перший тайм може бути малорезультативним, якщо Сіетл контролює, але не створює багато. Щодо кутових: КС вдома подають 1.28 кутових у першому таймі, пропускають 2.33 (всього 3.61). Сіетл на виїзді подають 2.46, пропускають 2.67 (всього 5.13). Тобто кутові зазвичай більші в другому таймі. Картки: рефері Сергій Дем'янчук в середньому дає 4.41 жовтої за матч (17 матчів), трохи вище середнього по лізі (4.3). Жодного червоного з участю цих команд. Матч може побачити близько 4-5 карток. Щодо голів, середній xG за маркерами: КС вдома тотал 3.48, Сіетл на виїзді 2.31. Разом ~2.9, але це завищено через високий xG пропущених КС. Враховуючи нижчий xG за Сіетла та нездатність КС створювати, фактичні голи можуть бути близько 2-3. Сильний тренд на тотал менше 2.5 у виїзних матчах Сіетла (4/5) вказує на цінність ставки на низ.
Букмекери сильно фаворитують гостей: перемога Сіетла за 1.66 (імовірність 60.2%), нічия 4.00 (25%), домашня перемога 4.75 (21.1%) – після зняття маржі: 56.7% гості, 23.5% нічия, 19.8% домашня. Мої оцінки: гості 55%, нічия 25%, домашня 20%. Отже, валюю на чистій перемозі немає. По тоталах: більше 2.5 за 1.60 (62.5%), менше 2.5 за 2.30 (43.5%). Я оцінюю ймовірність тоталу менше 2.5 у 58% – справедливі коефіцієнти 1.72, тому менше 2.5 за 2.30 має очікувану вартість +0.34 (58% * 2.30 - 1 = 0.334). Чіткий валуй. Обидві заб'ють Так за 1.61 (62.1%), я оцінюю в 50% – немає валюю. Кутові більше 9.5 за 1.80 (55.6%), я оцінюю в 68% (враховуючи, що 4/5 виїзних матчів Сіетла мали 10+ кутових, а домашні тотали КС в середньому 7.88, але з великою кількістю кутових проти). Справедливі коефіцієнти 1.47, тому більше 9.5 має EV +0.22. Картки більше 4.5 за 2.20 (45.5%), моя оцінка 50% – невеликий валуй, але менше впевненості. Валуйні ставки – тотал менше 2.5 та кутові більше 9.5.
Total Under 2.5
Коефіцієнт
2.30
Чому ця ставка
Виїзні матчі Сіетла – 4 з 5 останніх на тотал менше 2.5, в середньому лише 0.8 голів за гру. КС – найгірша команда ліги, але забивали в 3 з 4 домашніх ігор. Однак захист Сіетла – інший рівень: 4 сухих матчі за останні 5 виїздів. Обидві команди без ключових атакерів (Сіетл без Руснака, Ролдана, Арріоли; КС без творців у центрі). Очікувані тотали (3.48 вдома vs 2.31 на виїзді) завищені через слабкий захист КС, але 1.08 xG за Сіетла на виїзді свідчить, що вони не навалять багато. Регресія у завершенні Сіетла робить багато голів малоймовірними. Тотал менше 2.5 за 2.30 дає значний край.
Виїзні матчі Сіетла в середньому дають 12.57 кутових, причому 4 з 5 мали 10 або більше. Домашні матчі КС в середньому – 7.88 кутових, але це спотворено низьким володінням; проти захисної форми Сіетла КС мають отримувати кутові з виносів з глибини. Сіетл пропускає 8.53 кутових на виїзді. Очікуйте 10-12 кутових. Більше 9.5 за 1.80 – валуй.