St.Louis City vs San Jose Earthquakes - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskСент-Луїс пропускав у 19 з останніх 20 загалом і 15/15 вдома; Сан-Хосе забивали у 19/20 загалом і 15/15 на виїзді. Ця серія 19/20 проти 15/15 робить ОЗ Так майже гарантією. Ставте ОЗ за 1.50.
Домашні маркери: Сент-Луїс — в сер. 8.56 кутових загалом, завжди менше 10.5. Виїзні маркери: Сан-Хосе — в сер. 8.11 загалом, менше 10.5 у 3/4. Комбіновано 6/7 андерів. Кутові менше 10.5 за 1.73 мають сильний EV.
Сан-Хосе виграли 8 з 9 матчів цього сезону, тоді як Сент-Луїс виграв 1 з 8. Незважаючи на історію очних зустрічей на користь Сент-Луїса, поточна форма вказує на виїзну перемогу. Коефіцієнти 2.65 — щедрі.
Обидві команди мають в сер. 4.4 жовтих карток за матч у маркерах, але арбітр Фішер дає в сер. 3.46. Менше 4.5 карток за 1.83 має невелику цінність з огляду на тенденції рефері.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоПрірва між цими командами — величезна. Сан-Хосе на вершині таблиці з 24 очками після 9 матчів, вісім перемог — на вісім більше, ніж у команди, яка виграла лише раз за весь сезон. Ерсквейкс грають із шиком — 5-1, 4-1, 3-1 останніми тижнями. У них найкращий показник у лізі, і вони чітко націлені його утримати. Сент-Луїс — 14-й, 6 очок, і вже на 8 очок від зони плей-оф. Їхній сезон вислизає. Але мотивація висока з різних причин: Сент-Луїсу терміново потрібні очки, щоб врятувати сезон, а Сан-Хосе хоче зберегти імпульс. У гостей у середу гра Кубка США, але з їхньою глибиною складу та впевненістю ризик ротації низький. Господарі вдома і у відчаї — вони вийдуть з вогнем. Мотиваційна перевага у Сан-Хосе за якістю, але у Сент-Луїса — за відчаєм.
Сент-Луїс має лише одну перемогу в останніх восьми матчах, і та з рахунком 3:1 над Нью-Інгленд, де xG показав рівну гру (1.08-1.55). Вони не можуть зберігати ворота сухими — лише одна суха гра за останні 20 загалом, жодної вдома за 15 матчів. Вони дозволяють моменти: вдома суперники створюють у середньому 2.22 великих моменти за гру. Сан-Хосе, тим часом, мають переможну серію з п'яти матчів загалом, три з них на виїзді. Вони забивали щонайменше три голи в чотирьох з останніх п'яти. Виїзна форма ідеальна: чотири перемоги з чотирьох, усі з перевагою мінімум у два м'ячі. Вони трохи перевершують xG на виїзді (в середньому 1.31 xG за, 1.7 голів забито), але регулярно створюють великі моменти (2.56 за гру на виїзді). Ризик регресії існує, але коли створюєш стільки моментів, голи приходять. Ерсквейкс на повному контролі.
У Сент-Луїса відсутні три ключові гравці в обороні: Хазіель Ороско (травмований), Йоакім Нільссон (під питанням) і Расмус Альм (травмований). Це весь хребет захисту. Крім того, вибули ще четверо гравців ротації. Проти Сан-Хосе, які забивали в 19 з останніх 20 матчів загалом і в усіх 15 виїзних, це рецепт катастрофи. Сан-Хосе без ключового півзахисника Вітора Кости, і під питанням ДеДжуан Джонс та Бруно Вілсон, але в них є глибина. Тімо Вернер веде лінію атаки — він бере участь у голах у кожному виїзному матчі. Список травм господарів — величезний червоний прапор для їхньої оборонної стійкості.
Обидві команди описують як 'захисні, з великою кількістю кутових', але це оманливо. Сент-Луїс захищається, бо мусить — вони слабкі. Сан-Хосе захищаються, бо контролюють гру, і суперники сідають в оборону. Статистика володіння (Сент-Луїс 53.6% проти Сан-Хосе 46.8% на виїзді) свідчить, що Сент-Луїс матиме більше м'яча, але їм бракує ударної сили. Сан-Хосе смертельно небезпечні на контратаках: в середньому 2.56 великих моментів на виїзді. Тактичний конфлікт очевидний: Сент-Луїс намагатиметься грати щільно, але зрештою буде розірваний. Обидві команди мають стиль із багатьма кутовими, але кутові Сан-Хосе йдуть від виносів м'яча та контратак, тоді як Сент-Луїс заробляє їх через тривалий тиск. Очікуйте менше кутових, ніж середні показники, бо Сан-Хосе сядуть глибше, а Сент-Луїс не створить достатньо моментів для 10+ кутових.
ДОМАШНІ маркери Сент-Луїса (3 матчі): Перемога над Нью-Інгленд 3:1 вдома, але xG був 1.08-1.55 — їх переграли. Поразка від Сіетла 0:1, xG 0.66-1.13, жодного великого моменту. Нічия з Шарлотт 1:1, xG 1.72-0.60, домінували, але не втримали перевагу. Паттерн: Сент-Луїс важко створює проти організованої оборони (0 великих моментів проти Сіетла), але може забити, коли є простір. Їхній xG вдома — 1.08 за гру — нижче середнього. В захисті вони дозволяють моменти (2.22 великих моменти за гру). ВИЇЗНІ маркери Сан-Хосе (4 матчі, послаблені фільтри): Перемога 4:1 над ЛАФК, хоча по xG програли 1.04-1.38 — холоднокровна реалізація. Перемога 3:1 над Спортінг KC, програш по xG 0.76-1.71, але забили три. Перемога 1:0 у Ванкувері, xG 0.65-1.21 — вміють вигризати. Перемога 1:0 у Філадельфії, xG 0.88-1.18 — стійкі. Паттерн: Сан-Хосе неймовірно ефективні на виїзді, часто переграють, але забивають більше, ніж пропускають. Вони створюють 2.56 великих моментів за гру і реалізують їх. Перетин: Сент-Луїс даватиме моменти, Сан-Хосе їх заб'є. Обидві команди забивають у домашніх маркерах Сент-Луїса: 2/3. У виїзних маркерах Сан-Хосе: 2/4. Це кричить про ОЗ.
Лише дві зустрічі за останні 12 місяців. У вересні 2025 року Сент-Луїс виграв 3:1 на виїзді, хоча по xG програли 1.96-3.30 — у них було по 4 великих моменти, але Сан-Хосе завдали 10 ударів у площину. Сент-Луїс забив три в першому таймі. У травні 2025 року Сент-Луїс виграв 2:1 вдома, xG 1.65-0.82, але пропустив пенальті. В обох матчах було ОЗ, в обох тотал більше 2.5. Загальний xG в середньому 4.33 — високий. Обидві команди змінили по 6-7 гравців, але тренери залишилися. Історія очних зустрічей свідчить про голи, коли ці сторони зустрічаються.
Малі ринки: Домашні маркери: кутові Сент-Луїса в сер. 6.67 за, 1.89 проти, загалом 8.56. Менше 10.5 кутових в усіх трьох матчах. Виїзні маркери: кутові Сан-Хосе в сер. 3.39 за, 4.72 проти, загалом 8.11. Менше 10.5 у 3/4 матчів (один матч із Філадельфією мав 12). Загалом, кутових менше 10.5 у 6/7 маркерних матчів. Жовті картки: арбітр Дрю Фішер дає в сер. 3.46 за матч, нижче середнього 4.3. Домашні маркери: сер. 4.44 жк. Виїзні маркери: сер. 4.28. Менше 4.5 карток у 4/7. Перший тайм: голи Сент-Луїса в 1-му таймі в сер. 1.77 (вдома), голи Сан-Хосе в 1-му таймі в сер. 0.83 (на виїзді). Очікуйте гол у першому таймі.
Ринкові коефіцієнти сильно змістилися на користь гостей: коеф на перемогу гостей знизився з 3.00 до 2.65, тоді як на господарів зріс із 2.10 до 2.45. Це відображає форму Сан-Хосе. ОЗ Так за 1.50 популярний (спільнота 91.5%), але справедлива ймовірність на основі даних близько 67%, що дає невеликий валуй. Тотал більше 2.5 за 1.57 має схожий валуй. Тотал менше 2.5 за 2.35 переоцінений з огляду на тренди ОЗ. Кутові менше 10.5 за 1.73 мають валуй: оціночна ймовірність 75% (6/8 матчів), справедливі коеф 1.33, букмекер 1.73. Жовті картки менше 4.5 за 1.83: оціночна ймовірність 57%, справедливі 1.75, невеликий край. Для переможця матчу, Сан-Хосе за 2.65 — валуй: моя оцінка 40% (справедливі 2.50), тож EV = 0.40*2.65 -1 = 0.06.
Corners 2-Way - Under 10.5
Коефіцієнт
1.73
Чому ця ставка
Сильний валуй. У маркерах 6/7 матчів мали менше 10.5 кутових. Домашні тотали кутових Сент-Луїса: 9, 9, 7. Виїзні Сан-Хосе: 8, 6, 8, 12. Лише один матч пішов на більше. Очікуйте щільної гри з обмеженою кількістю кутових.
Основний вибір. Обидві забивають у 2/3 домашніх маркерів Сент-Луїса, 2/4 виїзних маркерів Сан-Хосе та в обох очних матчах. Сент-Луїс забивав у 13/15 домашніх ігор і пропускав у всіх 15. Сан-Хосе забиває у 15 виїзних матчах поспіль. Оборонні втрати Сент-Луїса це гарантують. ОЗ тут буде.