Sunderland vs Nottingham Forest - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskДомашні маркери Сандерленда: 3 з 4 завершилися тоталом менше 2.5, середній тотал xG лише 1.98. Ставте на тотал менше 2.5 за 1.73.
Гольова серія Ноттінгем Форест на виїзді: 8 матчів поспіль із голом на виїзді. Але перевищення xG натякає на регрес. 'Обидві заб'ють – Ні' за 1.95 має цінність.
Кутові: Форест в середньому 4.40 на виїзді, Сандерленд пропускає 5.56 вдома. Разом із особистою зустріччю (11 кутових), більше 9.5 за 1.73 – надійний малий ринок.
Закономірності першого тайму: Сандерленд не пропускав у першому таймі вдома в маркерах (0.00 GA), тоді як Форест пропускає 1.37 на виїзді. Очікуйте обережний старт – '1-й тайм менше 0.5' або 'Нічия в 1-му таймі' (2.10) – варіанти.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоСандерленд на 11-му місці з 46 очками, комфортна середина таблиці – грають лише за честь. Сезон фактично закінчений – ні вильоту, ні Європи. А ось Ноттінгем Форест у справжній боротьбі за виживання. 16-ті з 36 очками, лише чотири бали над зоною вильоту – кожне очко на вагу золота. Але є нюанс: у Форест через шість днів грандіозний чвертьфінал Ліги Європи з Астон Віллою. Це може спричинити підсвідому ротацію або меншу інтенсивність. Тим не менш, пріоритет виживання, швидше за все, переважить європейську відволікаючу. Мотивація: у Форест більше на кону, але можуть грати з оглядкою. Сандерленд розслаблені, але здатні влаштувати сенсацію.
Форма Сандерленда виглядає неоднозначно: вдома перемогли Тоттенхем 1-0 (xG 1.79-0.91, заслужено), потім програли 4-3 на виїзді Астон Віллі, хоча й з кращим xG (2.67-1.76). Та поразка була жорсткою – створили 7 великих моментів проти 3 у Вілли. Вдома вони були надійні в захисті: поразка 0-1 від Брайтона (xG 0.90-1.68), перемога 1-0 над Бернлі (xG 1.20-0.06). Різниця xG вдома незначна (середній xG 1.12 проти 1.2 забитих голів). Ноттінгем Форест виходять на серію з шести матчів без поразок у всіх змаганнях (4 перемоги, 2 нічиї), але їхній xG розповідає іншу історію. Вони забили 4 голи з 1.19 xG проти Бернлі та 3 голи з 1.25 xG на виїзді до Тоттенхема. За останні 10 матчів вони забивають 1.8 гола з 1.25 xG – явне перевищення очікувань. Регрес неминучий. На виїзді вони перевищують ще більше: 2 голи за гру з 1.36 xG. Ця гольова серія (8 виїздів поспіль з голом) вражає, але тримається на нестійкій реалізації.
Сандерленд втратили трьох ключових гравців: Бертран Траоре (форвард), Жоселен Та Бі (півзахисник), а Омар Альдерете (захисник) під питанням. Стартовий склад все ще має якість: Граніт Джака в центрі поля, Енцо Ле Фе креативний, Браян Бробі у нападі. Глибина складу нормальна. У Ноттінгем Форест більші проблеми: голкіпер Джон Віктор вибув, основний центральний захисник Мурільйо відсутній, ключові півзахисники Ден Ндоє та Елліот Андерсон під питанням. Це чотири ключові відсутності в стартовому складі. Оборона виглядає хиткою без Мурільйо, а півзахист втрачає креатив. Вітор Перейра, можливо, змушений виставити ослаблений склад, особливо з огляду на Лігу Європи. Це може порушити форму Форест.
Обидві команди описуються як захисні та з великою кількістю кутових. Середні володіння майже ідентичні: Сандерленд 47.3%, Форест 48.0%. Це кричить про тактичний глухий кут – жодна сторона не домінуватиме з м'ячем. Сандерленд вдома пропускають лише 0.84 xG за матч у маркерних іграх, тоді як Форест на виїзді пропускають 1.25 xG. Обидві віддають перевагу глибокій обороні та контратакам або стандартам. Кутові можуть стати ключовою битвою: Форест в середньому подають 4.40 кутових на виїзді, Сандерленд пропускають 5.56 вдома – тотал може перевищити 9.5. Голи, швидше за все, прийдуть зі стандартів або помилок оборони, а не з відкритої гри. Матч налаштований на малопродуктивну, вимотуючу гру.
Маркерні матчі Сандерленда вдома (4 ігри): проти Тоттенхема (1-0, xG 1.79-0.91, 3-1 BC, кутові 2-6), проти Бернлі (3-0, xG 1.20-0.06, 3-0 BC, кутові 1-2), проти Лідса (1-1, xG 0.70-2.17, 2-4 BC, кутові 3-9), проти Ньюкасла (1-0, xG 0.30-0.24, 1-0 BC, кутові 3-6). Закономірність: Сандерленд захищаються глибоко, пропускають мало великих моментів (в середньому 1.22 BC проти), і покладаються на ефективність. Власний xG за матч – лише 1.14. Загальна кількість голів у цих матчах: 1, 3, 2, 1 – три з чотирьох на тотал менше 2.5. Маркерні матчі Ноттінгем Форест на виїзді (6 ігор): проти Брайтона (1-2, xG 0.79-1.32, 1-2 BC, кутові 4-4), проти Брентфорда (2-0, xG 0.78-1.81, 1-3 BC, кутові 5-6), проти Фулхема (0-1, xG 0.67-1.50, 0-2 BC, кутові 5-1), проти Утрехта (2-1, xG 1.65-0.73, 5-2 BC, кутові 5-7), проти Евертона (0-3, xG 0.53-1.12, 1-1 BC, кутові 3-6), проти Борнмута (0-2, xG 0.37-0.58, удари 8-13, кутові 4-6). Закономірність: Форест часто програють битву xG на виїзді, але досягають результатів завдяки реалізації. Вони створюють мало великих моментів (1.47 в середньому), але пропускають більше (2.10). Тим не менш, у 4 з 6 маркерних матчів загальна кількість голів була менше 2.5. Маркери обох команд вказують на низьку результативність.
Лише одна зустріч за останні 12 місяців: Сандерленд виграв 1-0 на виїзді у вересні 2025 року. xG був майже рівним (1.66-1.68), але Сандерленд реалізував свої моменти. Кутові: 4-7 на користь Форест. Той матч проходив за схожих схем (Сандерленд 4-2-3-1, Форест 4-4-2). Обидва тренери ті самі. Результат свідчить про щільну, малопродуктивну гру.
Малі ринки: індивідуальні тотали – Сандерленд середній xG 1.14, Форест 0.82. Кутові: Сандерленд 2.11, Форест 4.40 (загалом 9.22 у маркерних іграх Форест). Жовті картки: Сандерленд 2.33, Форест 1.76 (загалом 5.11 у маркерних іграх Сандерленда, 4.69 у Форест). Фоли стабільно високі в обох. Закономірності першого тайму: Сандерленд забиває 0.78 голів вдома в першому таймі, пропускає 0; Форест забиває 0.78 на виїзді в першому таймі, пропускає 1.37. Кутові першого тайму: Сандерленд 1.44, Форест 3.07. xG у першому таймі низькі (1.12-1.13). Очікуйте повільний старт.
Букмекери пропонують: домашня перемога 2.75, нічия 3.20, виїзна 2.70. Справедливі ймовірності без маржі: вдома 34.7%, нічия 29.9%, гості 35.4%. Ринок дуже щільний, що відображає невизначеність. Тотал менше 2.5 оцінений в 1.73, що передбачає 57.8% ймовірності. Враховуючи захисні стилі обох команд і низькі xG у маркерних іграх, я оцінюю ймовірність 'менше 2.5' у 62% – це валуй (EV = 0.62*1.73 - 1 = +0.074). 'Обидві заб'ють – Ні' за 1.95 (51.3% імовірності) також має цінність – моя оцінка 55%, EV +0.078. Але 'Обидві заб'ють – Так' також можливе з огляду на гольову серію Форест. Я схиляюся до тоталу менше. Кутові більше 9.5 за 1.73 (57.8% імовірності) – середній тотал кутових у маркерах Форест 9.22, але у маркерах Сандерленда лише 7.67. Особиста зустріч мала 11. Моя оцінка 55% – невелика перевага.
Total Under 2.5
Коефіцієнт
1.73
Чому ця ставка
Обидві команди орієнтовані на захист з низькими показниками xG у маркерних іграх. Маркери Сандерленда вдома мали середній тотал xG 1.98, у Форест на виїзді – 2.07. 3 з 4 домашніх маркерів Сандерленда та 4 з 6 виїзних маркерів Форест завершилися тоталом менше 2.5. Єдина особиста зустріч закінчилася 1-0. Беріть 'Тотал менше 2.5' за 1.73 – моя оцінка 62% ймовірності, справедливий коефіцієнт 1.61.
Форест в середньому подають 4.40 кутових на виїзді, тоді як Сандерленд пропускають 5.56 вдома – разом 9.96. Особиста зустріч мала 11 кутових. Маркерні матчі показують стабільні тотали кутових (середнє 9.22 для Форест на виїзді, 8.0 для Сандерленда вдома). Більше 9.5 за 1.73 має цінність.
Обидва вибори базуються на одній низькорезультативній гіпотезі. Покриває рахунки 0-0, 1-0, 0-1, 2-0, 0-2 – п'ять можливих результатів з огляду на захисні стилі. Гольова серія Форест – ризик, але домашня оборона Сандерленда міцна.
Якщо 0-0 після першого тайму
Тотал менше 1.5 у другому таймі