SV Zulte Waregem vs RAAL La Louvière - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
low riskДомашні маркери Зюлте в середньому мають 2,8 загальних голів з БТТС у 60% матчів – ставте на тотал більше 2,5 та БТТС Так.
Виїзні маркери Ла-Лув'єр показують 72,7% БТТС та середній тотал 2,73 голів – узгоджується з відкритою грою.
Зюлте недовиконують xG вдома на 0,55 голів за гру – регресія свідчить про більше голів.
Середня кількість кутових: 8,82 у Зюлте вдома та 10,34 у Ла-Лув'єр на виїзді – тотал більше 9,5 має валуй за 1,83.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
AI Аналіз
Як ми передбачаємоОбидві команди грають у Про-лізі, але їхні позиції в лізі невідомі. Тим не менш, мотивація має бути високою на цьому етапі сезону. Зюлте-Варегем підходять до цього матчу після впевненої виїзної перемоги 2:0 над тією ж Ла-Лув'єр тиждень тому. Цей результат перервав триматчеву безвиграшну серію Зюлте і дає їм явну психологічну перевагу. Ла-Лув'єр, навпаки, у штопорі – три поразки поспіль у всіх турнірах. Їхня виїзна форма викликає занепокоєння – програли чотири з останніх п'яти матчів на виїзді. Обидві сторони мають що доводити: Зюлте хоче набрати обертів, а Ла-Лув'єр відчайдушно потребує зупинити падіння. Останні очні зустрічі також показали напружену боротьбу, тому жодна команда не може дозволити собі розслабитися. Очікуйте мотивованого, інтенсивного протистояння, де обидві команди тиснутимуть заради результату.
Поточна форма SV Zulte Waregem – мішок з шишками. В останніх семи матчах загалом вони мають три перемоги, одну нічию та три поразки. Найпомітнішим результатом стала перемога 2:0 у Ла-Лув'єр минулого тижня, але до цього вони програли Standard Liège та KV Mechelen. Вдома Зюлте нестабільні: чотири перемоги, чотири нічиї та сім поразок в останніх 15 домашніх матчах. Їхні показники xG розповідають історію недовиконання вдома – в середньому 1,75 xG за матч, але забивають лише 1,2 голи, різниця -0,55. Це свідчить про те, що вони створюють моменти, але не реалізовують їх, і регресія має призвести до голів. RAAL La Louvière у гіршому стані. Вони програли чотири з останніх п'яти загалом, включаючи три поразки поспіль. Їхня виїзна форма особливо погана: лише дві перемоги в останніх 16 виїзних матчах. Проте, їхні показники xG більш збалансовані на виїзді (1,05 xG, 1,2 забитих голи). Вони створюють моменти, але й багато пропускають, про що свідчить їхній середній показник 1,73 xG проти на виїзді. Обидві сторони мають атакувальні інструменти, щоб забивати, але оборонні недоліки очевидні.
SV Zulte Waregem недоступний ключовий півзахисник Емран Согло, який був важливим у їхній побудові атак. Без нього Зюлте втрачають креативний вихід і потребуватимуть, щоб інші взяли на себе відповідальність. Нападник Джозеф Аманква Опоку під питанням, що ще більше обмежує атакувальну глибину. Однак основа складу залишається недоторканою з досвідченими гравцями. Для RAAL La Louvière відсутність ключового нападника Мохамеда Белхейра є серйозним ударом. Він їхня головна загроза в атаці, і його відсутність відчувалася в нещодавній поразці від Зюлте, де вони завдали лише одного удару в площину. І без того обмежений атакувальний потенціал Ла-Лув'єр страждає без нього. Обидві команди будуть змушені адаптуватися, що може призвести до більш обережного підходу або змусить менш відомих гравців взяти на себе відповідальність.
Це тактична битва між двома оборонно орієнтованими сторонами. Zulte Waregem, незважаючи на оборонний ярлик, в середньому володіють м'ячем 50,3% вдома, що свідчить про те, що вони комфортно розігрують м'яч від воріт. Їхній стиль також корнер-хеві: в середньому майже 5 кутових за домашній матч. RAAL La Louvière, навпаки, використовують низький блок, оборонний підхід з лише 36,1% володіння на виїзді. Вони також корнер-хеві та картк-хеві, тобто намагатимуться зривати гру і розраховувати на стандарти. Коли такі стилі стикаються, ми часто бачимо помірну кількість моментів, але також багато фолів і карток. Ключова битва – здатність Зюлте зламати глибоку оборону. Ла-Лув'єр шукатимуть шанс на контратаці або зі стандартів. Враховуючи оборонні пріоритети обох команд, це може бути зупинено-стартовий матч, але дані свідчать про те, що голи все одно трапляються через стандарти та індивідуальні помилки.
Подивимося, як обидві команди виступають у подібних матчах. Для Zulte Waregem вдома (10 маркерних матчів) картина чітка: вони створюють моменти, але важко завершують. Проти Cercle Brugge (2:2) вони мали 1,83 xG, але лише 2 удари в площину, тоді як суперник мав 1,77 xG і 5 ударів у площину – типова відкрита гра. Проти RC Sporting Charleroi (1:0) Зюлте мали лише 1,00 xG і здобули мінімальну перемогу. Проти Standard Liège (0:1) вони контролювали xG (0,98-1,46), але програли. Найпоказовіший матч – проти Anderlecht (2:4), де Зюлте мали 3,14 xG, але втратили великі моменти. Загалом, домашні маркери Зюлте в середньому мають 1,73 xG за і 1,49 проти, загальна кількість голів у середньому 2,8 за матч. БТТС (обидві заб'ють) відбувся в 6 з 10 матчів. Для RAAL La Louvière на виїзді (11 маркерів, 2 з ранніми червоними картками) вони більш різноманітні. Проти Cercle Brugge (0:3) вони були доміновані (xG 0,51-2,76). Проти того ж суперника (3:1) вони виграли з xG 1,96. Проти Standard Liège (1:1) вони трималися (xG 0,80-1,61). Закономірність: Ла-Лув'єр рідко залишають ворота сухими на виїзді – лише 3 з 11 маркерів – і загальна кількість голів у середньому 2,73, при БТТС у 8 з 11 (72,7%). Перетин наборів маркерів свідчить про матч із загальною кількістю голів близько 2,5-3,0 і високою ймовірністю БТТС. Обидві команди здатні забивати, але також пропускають, особливо Ла-Лув'єр. Тактична картина підтверджує, що, незважаючи на оборонні ярлики, ігри не є нудними.
Лише дві очні зустрічі за останні 12 місяців, але вони інформативні. 19 квітня 2026 року Zulte Waregem виграли 2:0 на виїзді, хоча мали 1,24 xG проти 1,81 xG у Ла-Лув'єр. Зюлте були реалістами з 4 великими моментами, тоді як Ла-Лув'єр недовиконали. 13 грудня 2025 року на полі Зюлте матч закінчився 2:2. Зюлте мали 1,73 xG (з пенальті) і 71% володіння, тоді як Ла-Лув'єр мали 1,12 xG. Отже, обидва матчі були напруженими, Зюлте в цілому створювали більше, але Ла-Лув'єр створювали небезпечні моменти. Наступність хороша: тренери ті самі, тактика знайома. Середня загальна кількість голів в очних зустрічах – 3,0 голи, БТТС у половині випадків. Ці матчі підкріплюють ідею про те, що голи ймовірні.
З даних малих ринків середні загальні показники матчів промовисті. Загальний xG: вдома у Зюлте 3,22, на виїзді у Ла-Лув'єр 2,78. Загальні кутові: вдома у Зюлте 8,82, на виїзді у Ла-Лув'єр 10,34. Загальні жовті картки: вдома у Зюлте 3,46, на виїзді у Ла-Лув'єр 3,91. Удари в площину: вдома у Зюлте 8,85, на виїзді у Ла-Лув'єр 8,26. Великі моменти: вдома у Зюлте 4,05, на виїзді у Ла-Лув'єр 4,38. NPxG: вдома у Зюлте 2,86, на виїзді у Ла-Лув'єр 2,51. Ці цифри підтримують гру з приблизно 2,5-3,0 очікуваних голів. Перші тайми показують, що Зюлте пропускають рано (0,36 забито проти 1,00 пропущено за перший тайм), тоді як Ла-Лув'єр забивають більше в першому таймі (0,78 забито на виїзді), але також пропускають (1,02). Це говорить про те, що голи можуть бути в першому періоді. Кутові ринки цікаві: вдома у Зюлте 5,07 кутових, на виїзді у Ла-Лув'єр 4,10, загалом близько 9-10. Тотал кутових більше 9,5 оцінюється в 1,83, що відповідає середнім показникам. Середні показники карток близько 4, трохи нижче середнього по лізі, тому тотал карток менше 4,5 можна розглянути.
Букмекери встановили домашню перемогу на 1,95 (імовірність 46,6% після зняття маржі), нічию на 3,30 (27,5%) і виїзну перемогу на 3,50 (25,9%). Для тоталу голів: більше 2,5 за 1,90 (імовірність 52,6%), менше 2,5 за 1,90. БТТС Так за 1,75 (57,1%), Ні за 2,00 (50%). Кутові більше 9,5 за 1,83 (54,6%). Мої оціночні ймовірності: тотал більше 2,5 – 58% (справедливі коефіцієнти 1,72), БТТС Так – 62% (справедливі 1,61), кутові більше 9,5 – 55% (справедливі 1,82). Це визначає тотал більше 2,5 як валуйну ставку з очікуваною вартістю приблизно 0,10 (58% * 1,90 - 1 = 0,10). Аналогічно, БТТС Так має EV близько 0,085 (62% * 1,75 - 1 = 0,085). Коефіцієнти на домашню перемогу близькі до моєї оцінки 45%, що не дає чіткого валуя.
Total Over 2.5
Коефіцієнт
1.90
Чому ця ставка
Ставте на тотал більше 2,5 за 1.90. Маркерні матчі обох команд показують середні тотали 2,8 (Зюлте вдома) та 2,73 (Ла-Лув'єр на виїзді), причому БТТС відбувався у 60% та 72,7% випадків відповідно. Недовиконання Зюлте в завершенні означає, що вони повинні забивати, тоді як Ла-Лув'єр пропускали в 9 з 11 виїзних маркерних матчів. В очних зустрічах в середньому 3,0 голи. Коефіцієнти мають на увазі 52,6%, але дані свідчать про 58% – чіткий валуй.
БТТС Так за 1,75 – сильна ставка. Зюлте забивали в 11 з 15 домашніх матчів, а Ла-Лув'єр – в 11 з 15 виїзних. Маркерні матчі показують 60% БТТС для Зюлте вдома та 72,7% для Ла-Лув'єр на виїзді. В обох команд відсутні ключові атакувальні гравці, але захист однаково ослаблений. Остання очна зустріч мала БТТС в 1 з 2. З імовірністю 57,1%, наша оцінка 62% дає хороший валуй.
Комбінація тоталу більше 2,5 та БТТС Так – сильний експрес. Обидві складові незалежно підтримуються даними, і вони поділяють спільний простір рахунків: 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 1-3 тощо. Наша оціночна спільна ймовірність близько 50% (58% * 86% = 49,9%), що дає справедливий коефіцієнт 2,00, тоді як букмекер пропонує 3,42 – значний валуй.
Якщо 0-0 після першого тайму
Ставте на тотал більше 1,5 у другому таймі