Tondela vs Moreirense - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskТондела не виграє вдома у 6 матчах (0 перемог) і забиває в середньому лише 0.9 голів за гру, незважаючи на xG 1.19 – очевидне недотримання очікувань. Ставте проти них з форою -0.5 азійської.
Виїзні маркери Моріренше показують, що вони роблять у середньому 35.95 фолів (разом із суперником) – найвищий показник у вибірці. З рефері Байшінью, який в середньому дає 6.43 жовтих, більше 5.5 карток за 1.80 – сильна ставка.
Маркерні матчі обох команд показують середню кількість кутових понад 10 (Тондела 12.22, Моріренше 7.89, разом ~10). Більше 9.5 кутових за 2.10 має валуй, особливо враховуючи захисну битву, яка призведе до багатьох стандартів.
Єдина очна зустріч за 12 місяців завершилася 1-0 з тоталом менше 2.5, менше 9.5 кутових і без 'обидві заб'ють'. Патерн зберігається: очікуйте ще один щільний матч.
Маркерні матчі
Особисті зустрічі
Коефіцієнти
Match goals
First team to score
Double chance
Winner
1st half
Draw no bet
Corners 2-Way
Asian handicap
Both teams to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоТондела б'ється за виживання, посідаючи 17-те місце – лише одне очко від зони плей-оф за виліт. Кожен матч тепер як фінал кубка. Моріренше розташувалися на 7-му місці, мають 17 очок відриву від небезпеки – їм нічого грати. Різниця в мотивації колосальна. Наступна гра Тондели проти прямого конкурента ФК Ароука додає тиску для здобуття результату тут. Календар Моріренше легший, але їх виїзна форма нестабільна. Очікуйте, що Тондела вийде агресивно, але відсутність домашніх перемог (жодної за 6 ігор) говорить про те, що вони не вміють конвертувати зусилля в голи. Моріренше може влаштувати нічия.
Нещодавня форма Тондели – повний бардак. Вони виграли у Каза Піа (0-1), але суперник грав більшість матчу в меншості. До цього зіграли внічию зі Спортінгом (2-2) у хаотичному матчі, де перевершили очікування (1.67 xG проти 1.35). Вдома вони не виграють шість матчів поспіль – три нічиї та три поразки. xG вдома (1.19 за матч) говорить про те, що вони мали забивати більше, ніж 0.9 голів, але неефективність біля воріт залишається. Моріренше також нестабільні. Вони обіграли Ештрелу 3-2, хоча програли за xG 2.75 проти 1.68, потім програли 4-1 у Бенфіки. На виїзді у них нічиї та вузькі перемоги, але xG на виїзді (1.1 за матч) збігається з фактичними голами (1.1). Обидві команди не дотягують або ледь вицарапують результат.
Обидві команди мають повні склади без травм і дискваліфікацій. Ризик ротації низький, оскільки в обох є чотири дні до наступного матчу. Глибина складу Тондели невелика, але вони виставлять найсильніший склад. У Моріренше більше варіантів, але з огляду на їхнє положення в середині таблиці, навряд чи вони будуть сильно ротувати. Стабільність – нейтральний фактор; ключових відсутніх немає.
Це зіткнення двох оборонних команд. Обидві надають перевагу організації, а не креативу. Тондела в середньому володіє м'ячем 49.6% вдома, Моріренше – 53.7% на виїзді, так що володіння буде приблизно рівним. Обидві команди часто подають кутові та отримують картки – стандарти та фоли будуть частими. Однак захисна надійність означає, що голів буде небагато. Домашні маркери Тондели показують, що вони створюють моменти, але й пропускають багато. Виїзні маркери Моріренше свідчать, що вони компактні, але вразливі до контратак. Тактична битва, ймовірно, розгорнеться в центрі поля, з невеликою кількістю гострих моментів.
Три домашні маркери Тондели дають чіткий патерн. Проти Жил Вісенте (2-2) вони мали 1.75 xG, але пропустили 1.67 та пенальті. Проти ФК Алверка (1-1) домінували у володінні (60%), але створили лише 1.67 xG, і допомогла червона картка Алверки. Проти ФК Ароука (3-1) вони фактично мали менше xG (0.45 проти 0.77), але виграли, що підкреслює фактор удачі. Середні: загальний xG 2.56, кутові 12.22, картки 7.78, фоли 23.78. Високі показники кутових та карток стабільні. Чотири виїзні маркери Моріренше показують схожий захисний патерн. У Каза Піа (1-1) вони мали 1.57 xG, але пропустили пенальті. У Ріу Аве (2-1) програли за xG (0.55-1.32), але виграли. У АВС (2-0) контролювали гру. В Ештрели (0-0) – нудна нічия. Середні: загальний xG 2.29, кутові 7.89, картки 5.06, фоли 35.95. Високий рівень фолів вражає. Коли ці стилі зустрічаються, очікуйте низькорезультативний, агресивний матч із багатьма кутовими та картками.
Лише одна зустріч за останні 12 місяців – домашня перемога Моріренше 1-0. Матч був щільним: xG 0.48-0.53, мало ударів (8-7), мало великих моментів (0-2) і мало кутових (2-4). Єдиний гол стався з одного великого моменту. Це посилює очікування низькорезультативної гри. Обидва тренери все ще на своїх посадах, тому тактична спадковість зберігається.
Патерни першого тайму показують, що Тондела в середньому забиває 0.89 голів у першому таймі вдома (1.89 загалом), тоді як Моріренше – 0.56 голів на виїзді (1.56 загалом). Обидві команди схильні починати повільно. Кутові в першому таймі: Тондела 3.78, Моріренше 2.33, разом 6.11. Загальна середня кількість кутових 12.22 проти 7.89 – гра, як правило, активізується в другому таймі. Жовті картки: середня по лізі 5.0, середня у рефері 6.43, домашня середня Тондели 7.78, виїзна середня Моріренше 5.06. Очікуйте близько 6-8 карток. Фолів багато: Тондела 23.78, Моріренше 35.95 – рефері буде зайнятий.
Справедливі ймовірності букмекерів: Перемога вдома 50.0%, Нічия 27.3%, Перемога на виїзді 22.7%. Моя оцінка: Перемога вдома 40%, Нічия 35%, Перемога на виїзді 25% – нічия має деякий валуй за 3.40. Тотал більше 2.5 за 2.00 знижений, тотал менше 2.5 за 1.80 відкотився. Враховуючи захисні стилі, ТМ 2.5 здається більш імовірним. Обидві заб'ють – Так за 1.80, Ні за 1.95. "Обидві заб'ють – Ні" відкотилося, що вказує на певний валуй. Лінія кутових 9.5: Більше за 2.10, Менше за 1.67. Середні по маркерах вказують на Більше, але вибірка мала.
Yellow Cards Over 5.5
Коефіцієнт
1.80
Чому ця ставка
Рефері Рікардо Байшінью в середньому показує 6.43 жовтих за матч. Домашні маркери Тондели – 7.78, виїзні Моріренше – 5.06. Разом із високими середніми фолів (23.78 та 35.95) очікуйте багатокарткову гру. Більше 5.5 за 1.80 – солідно.
Обидві команди грають від оборони, маркери показують середній загальний xG 2.56 та 2.29 відповідно, єдина очна зустріч була 0-1, а Тондела вдома ледь забиває. ТМ 2.5 – очевидний вибір.
Обидві ставки відповідають низькорезультативній логіці. Перекриває такі рахунки, як 0-0, 1-0, 0-1, 2-0, 0-2 (але 2-0 та 0-2 менш імовірні). Простір рахунків включає принаймні три результати: 0-0 (вузько), 1-0, 0-1. Враховуючи захисні схеми, ця комбінація розумна.
Якщо 0-0 після першого тайму
Тотал менше 1.5 у другому таймі (або залишайтеся з ТМ 2.5 до матчу) – команди, ймовірно, залишаться обережними.