Toronto FC vs San Jose Earthquakes - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskДомашні матчі Торонто мають у середньому 11.75 тотальних кутових, а виїзні Сан-Хосе — 10.89. Ставка на кутові більше 10.5 за 1.91 дає чіткий валуй з оцінкою ймовірності 60%.
Обидві команди мають сильні серії ОЗ: Торонто забивали в 14 з 15 домашніх матчів, Сан-Хосе — у всіх 15 виїзних. ОЗ Так дуже ймовірно, незважаючи на короткий коефіцієнт.
Сан-Хосе забивають першими в більшості виїздів (в середньому 0.78 голів у першому таймі), тоді як Торонто мають у середньому лише 0.10 голів у першому таймі вдома. Ставте на перший гол Сан-Хосе за 1.73.
Рефері Майкл Венн дає в середньому 6 жовтих карток за матч, значно вище середнього по MLS (4.3). У поєднанні зі схильністю обох команд до карток, ставка на тотал карток більше 4.5 за 1.83 — солідний валуй.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоСан-Хосе летять високо на вершині MLS з 27 очками за 10 матчів, вигравши 9 з останніх 10. Вони мають величезну перевагу в 14 очок над Торонто, яке йде 14-м з 13 очками. Для Сан-Хосе це шанс збільшити відрив і зберегти темп у матчі зі слабшим суперником. Попереду складний календар — Ванкувер, Сіетл і Даллас, тому втрата очок тут була б втраченою можливістю. Торонто, своєю чергою, відчайдушно потребує очок, щоб піднятися в таблиці. У них лише 3 перемоги за весь сезон, і вони в зоні вильоту. Домашній матч проти лідера — мотивація висока для сенсації. Однак найближчий матч Canadian Championship через 3 дні може спричинити невелику ротацію, але ліга в пріоритеті. У Сан-Хосе таких проблем немає. Мотиваційна перевага явно на боці гостей, які в чемпіонській формі, але Торонто битиметься, щоб не опуститися ще нижче.
Торонто підходить до матчу зі змішаними результатами: три нічиї, дві перемоги та дві поразки в останніх семи домашніх іграх. Їхні показники xG розповідають про оверперформанс — вдома вони в середньому мають 1.38 xG, але забивають 2 голи за гру, розбіжність +0.62 кричить про регрес. Нічиї 3-3 з Філадельфією та Остіном були хаотичними, з високими xG (1.15 та 3.11 відповідно), але й великими моментами в обох воріт. В останньому матчі з Атлантою вони створили лише 0.64 xG і програли 2-1. Вони діряві в захисті, пропускаючи вдома в середньому 0.96 xG, але реальна кількість голів більша. Сан-Хосе, навпаки, — машина. Вони виграли 5 виїздів поспіль, забиваючи по 2 і більше в кожному. Їхній виїзний xG — 1.43 за і 1.55 проти, але вони трохи оверперформлять (+0.57). Розгром ЛАФК 4-1 та перемога 2-3 у Сент-Луїсі показали, що можуть вичавлювати результат, навіть коли xG гірший. Вони створюють великі моменти — 2.56 за виїзну гру. Обидві команди в голоманії: Торонто бачить ОЗ у 12 з 15 останніх домашніх матчів, а Сан-Хосе забивав у кожному виїзному матчі цього сезону.
Торонто розгромлені травмами. Десять гравців недоступні, серед ключових — Джордже Михайлович (півзахист), Вокер Циммерман (захист), Діандре Керр (напад), Річі Ларія (захист). Стартовий склад включає кількох гравців із запасу, а критичні втрати в захисті та півзахисті послаблять структуру. Джош Сарджент веде лінію атаки, але без підтримки. Сан-Хосе також втратили ключових: Тімо Вернер (напад) та Бруно Вілсон (захист) вибули, але глибина складу краща. Вони все ще мають небезпечних атакувальників, як-от Уссені Буда та Престон Джадд. Відсутність Вернера знижує загрозу в атаці, але якості для голів достатньо. Криза травм у Торонто серйозна — вони не можуть дозволити собі втрачати ще захисників. Така невідповідність у доступності гравців сильно на користь гостям.
Обидві команди описують як оборонні та кутові, але цифри кажуть інше. Торонто захисні за стилем, але пропускають багато — вдома вони дозволяють 2.20 великих моментів за гру. Сан-Хосе, незважаючи на оборонний ярлик, нищівні на контратаках: на виїзді вони створюють у середньому 2.78 великих моментів. Володіння Торонто помірне (49.7%), у Сан-Хосе ще нижче (47.2%). Це натякає на матч, де Сан-Хосе сядуть в автобус і битимуть на контратаках, використовуючи дірки в захисті Торонто. Кутові — ключовий аспект: обидві команди генерують багато: Торонто вдома в середньому 6.23 кутових, Сан-Хосе на виїзді — 2.89, але суперники в середньому подають 8.00 кутових проти них. Середній тотал кутових часто перевищує 10.5 (11.75 у домашніх матчах Торонто, 10.89 у виїзних Сан-Хосе). Картки теж імовірні: Торонто вдома отримує в середньому 2.30 жовтих, Сан-Хосе на виїзді — 1.78, але рефері Майкл Венн дає в середньому 6 жовтих за матч (вище середнього по лізі — 4.3). Цей матч має всі складові для подієвої гри: голи, кутові та картки.
Торонто вдома: vs Атланта (1-2) — низький xG, але рівна гра, 8-7 кутові. vs Філадельфія (3-3) — хаос, 5 великих моментів за, але пропустили 1. vs Остін (3-3) — дуже високий xG (3.11-1.48), 11 ударів у площину, по 5 великих моментів. vs Цинциннаті (1-1) — червона картка вплинула, низький xG. vs Колорадо (3-2) — рання червона змінила гру, багато кутових (7-4). vs Колумбус (2-1) — низький xG, але 10-7 кутові. vs Нью-Йорк Ред Буллз (1-1) — рівно, 5-11 кутові. Закономірність: домашні матчі Торонто результативні, коли немає червоної. Середній тотал голів 2.14 (без матчів із червоними), але з оверперформансом. Кутові в середньому 11.75, з помірною стабільністю. Сан-Хосе на виїзді: vs Сент-Луїс (3-2) — виграли, хоча xG був гіршим (1.50-2.33), 3-11 кутові, пенальті. vs Спортінг КС (3-1) — гірші за xG, але ефективні, мало кутових (4-2). vs Філадельфія (1-0) — щільна гра, низький xG, 1-11 кутові. Закономірність: Сан-Хосе ефективні на виїзді, часто створюють менше моментів, але забивають. Суперники сильно домінують за кутовими (в середньому 8.00 проти). Це добре для кутових Торонто. Разом маркери обох команд вказують на голи: у домашніх матчах Торонто середній xG 2.25, у виїзних Сан-Хосе — 2.98. Великі моменти часті: 5.40 за матч у Торонто вдома, 5.34 у Сан-Хосе на виїзді. Тактичний патерн свідчить про відкриту гру з моментами в обох воріт.
Детальні дані про особисті зустрічі відсутні в нашій базі. Історично рахунок 3 перемоги кожній і 4 нічиї, але це не має значення для поточного сезону. Через відсутність недавніх очних зустрічей спираємося на поточну форму та маркери.
Патерни 1-го тайму: Торонто дуже повільно починає вдома — в середньому 0.10 голів у першому таймі (жахливо). Їхній xG у 1-му таймі — 0.55. Сан-Хосе на виїзді забивають 0.78 голів у першому таймі. Сумарний xG 1-го тайму — 1.54. Кутові в 1-му таймі: 5.55 в середньому, Торонто подають 2.47, дозволяють 3.08. Картки в 1-му таймі: рефері Венн дає в середньому 0.44 жовтих у першому таймі в виїзних матчах Сан-Хосе, але загальна кількість карток за матч висока. Для малих ринків розгляньте: Кутові >9.5 (обидві команди мають високі середні), Жовті картки >4.5 (рефері дає в середньому 6.0), ОЗ Так (обидві команди стабільно забивають). Перша команда, яка заб'є: Сан-Хосе (коеф. 1.73) імовірно, враховуючи їхню звичку забивати рано. Однак слабкий 1-й тайм Торонто може призвести до нічиєї або виїзної переваги. З огляду на дані, схиляюся до тоталу більше 2.5, ОЗ Так і кутових більше 10.5.
Коефіцієнти сильно змістилися на користь Сан-Хосе. Виїзна перемога зменшилася з 2.70 до 2.01 (рух на 26%), а домашня перемога зросла з 2.30 до 3.30 (рух на 43%). Нічия теж зросла. Справедливі ймовірності (без маржі) дають Сан-Хосе 46.8%, що нижче, ніж голосування спільноти (61%). Але з урахуванням форми та травм Сан-Хосе має бути вище. Моя оцінка: імовірність перемоги Сан-Хосе 55% (справедливий коеф. 1.82), але букмекер пропонує 2.01 — це валуй. Ринок переоцінив домашню форму Торонто? Можливо, але виїзний рекорд Сан-Хосе зоряний. Для тоталів: Тотал більше 2.5 за 1.60 — коротко; я оцінюю ймовірність у 65% (справедливий 1.54) — валюю нема. Тотал менше 2.5 за 2.30 має трохи цінності, якщо очікуєте мало голів, але дані кажуть про голи. ОЗ Так за 1.53 — коротко; я оцінюю ймовірність у 70% (справедливий 1.43) — невеликий валуй. Кутові більше 10.5 за 1.91 — валуй: обидві команди мають середній тотал значно вище 10, і стиль рефері не впливає на кутові. Очікуваний позитивний результат за кутовими більше 10.5. Картки більше 4.5 за 1.83: рефері дає в середньому 6, обидві команди схильні до карток, але Сан-Хосе на виїзді мають у середньому лише 4 тотальні картки — змішано. Тим не менш, легкий валуй.
Corners 2-Way - Over 10.5
Коефіцієнт
1.91
Чому ця ставка
Домашні матчі Торонто в середньому мають 11.75 тотальних кутових. Виїзні матчі Сан-Хосе — 10.89 (домінування суперників за кутовими). Обидві команди багато подають. Лінія 10.5 з коефіцієнтом 1.91 — чудовий валуй. Моя оцінка ймовірності — 60% (справедливий 1.67).
Сан-Хосе у домінуючій формі, виграли 9 з 10 матчів ліги та 5 виїздів поспіль. Криза травм Торонто робить їх уразливими. Коефіцієнт значно просів, але все ще дає цінність на 2.01 порівняно з моєю оцінкою ймовірності 55% (справедливий 1.82). Ставте на лідера.
Перемога Сан-Хосе — найімовірніший результат. Обидві команди стабільно забивають, а кутові високі. Ця комбінація покриває рахунки на кшталт 2-1, 3-1, 2-2 з багатьма кутовими. Діапазон рахунків: наприклад, 2-1 (4 голи, ОЗ, кутові >10.5) — поширений. Валідні рахунки: 2-1, 3-1, 3-2, 2-2, 4-1, 4-2 — багато варіантів.
Якщо 0:0 у перерві
Тотал більше 1.5 у 2-му таймі