Wrexham vs Stoke City - AI прогноз та аналіз
Рівень ризику
medium riskМаркерні матчі показують ТМ 2.5 голів в 8 з 12 комбінованих матчів (67%) — цей захисний конфлікт сприяє низьким тоталам, грайте на ТМ 2.5.
Патерни першого тайму: Wrexham в середньому забивають 0.91 голу в першому таймі вдома, тоді як Stoke пропускають 0.47 на виїзді; розгляньте Wrexham забити першими за 1.53.
Розбіжність xG: Wrexham перевиконують на +0.63 гола за матч, високий ризик регресії — уникайте ставок на високі індивідуальні тотали Wrexham.
Стабільність кутових: Обидві команди в середньому мають понад 11 кутових загалом у маркерах, з 4 з 6 домашніх матчів Wrexham, що мали 10+ кутових; ТБ 10.5 кутових за 1.67 — це сильна ставка.
Коефіцієнти
Winner
Double chance
1st half
Draw no bet
Both teams to score
Match goals
Asian handicap
Cards in match
Corners 2-Way
First team to score
Індекс тиску
Втома
AI Аналіз
Як ми передбачаємоВсі чекають, що Wrexham легко переможе вдома. Таблиця каже, що так і буде, але мотивація розповідає іншу історію. Wrexham займають 7-ме місце з 64 очками, прямо за межами плей-оф — кожне очко критично важливе для їх поштовху до вищого дивізіону. Stoke City на 16-му місці з 55 очками, комфортно в середині таблиці, без особливого стимулу, окрім гідності. Ця різниця в 9 очок — це прірва в бажанні. Наступний матч Wrexham через 3.2 дня проти Oxford United, але вони не можуть собі дозволити ротацію — це територія обов'язкової перемоги. У Stoke схожий графік, але їх сезон фактично закінчено; їм може не вистачати гостроти. Мотиваційна перевага повністю на боці Wrexham, але це не гарантує розгрому. Висновок для ставок: Грайте на Wrexham, що покажуть більше голоду, але не чекайте розправ.
Остання форма Wrexham — це класичний випадок перевиконання. Вони забивали в середньому 1.7 голів за матч при всього 1.07 xG за останні 10 ігор — розбіжність +0.63, що кричить про регресію. Подивіться на матчі: поразка 1-5 вдома від Southampton, де їх переграли (xG 1.28-2.61), і перемога 5-3 над Ipswich з роздутого xG (2.42-0.95). Вони забивають більше, ніж мали б, і це нестійко. Stoke City, з іншого боку, недовиконують на виїзді — середній показник 0.6 голів з 0.84 xG, розрив -0.24. Їх поразка 0-2 від Derby показала, що вони нічого не створили (xG 0.30-2.39), але в інших іграх у них були шанси. Виїзна форма Stoke жалюгідна: 5 поразок в останніх 7 матчах на виїзді, лише 0.6 голів за матч. Wrexham мають забити менше, Stoke можуть нарешті реалізувати. Висновок для ставок: Регресія нависає над Wrexham, що робить ТМ привабливим.
Травми калічать обидві оборони, але відсутність гравців у Wrexham може притупити їх атаку більше. Wrexham пропускають чотирьох КЛЮЧОВИХ гравців: Бена Шіфа (півзахисник), Ліберато Какаче (захисник), Томаса О'Коннора (захисник) і Зака Вайнера (захисник). Відсутність Шіфа критична — він креативний мотор, і без нього їх побудова страждає. Stoke без п'яти КЛЮЧОВИХ гравців, включаючи захисника Бена Гібсона (сумнівно) і нападника Роберта Боженика. Їх оборона ослаблена, але їх атака і так бідує на виїзді. Склади не підтверджені, тому впевненість низька для точних ринків. Однак вплив очевидний: у Wrexham буде менше взаємодії в півзахисті, Stoke вразливі в обороні. Це створює умови для брудної, помилкової гри, а не вільного футболу. Висновок для ставок: Чекайте незлагодженої гри з голами зі стандартів або помилок.
Зіштовхуються дві захисні, багаті на кутові команди — це кричить про тактичну битву з обмеженими відкритими атаками. Обидва в середньому мають близько 51% володіння, але цифри розкривають більше. Wrexham вдома створюють 1.44 xG за матч і пропускають 0.84, показуючи, що вони можуть вигризати шанси. Stoke на виїзді генерують лише 0.83 xG і пропускають 1.94, що свідчить про їх діряву оборону на виїзді. Стильовий конфлікт означає, що обидва пріоритетують захисну організацію, що призведе до низького темпу та небагатьох чистих моментів. Стандарти будуть ключовими: Wrexham в середньому мають 5.33 кутових вдома, Stoke 5.28 на виїзді, з загальною кількістю кутових близько 11.5 за матч. Голи, швидше за все, прийдуть зі стандартів або контр-атак, а не з постійного тиску. Висновок для ставок: Ця зустріч сприяє ТМ на голи, але ТБ на кутові через захисні побудови та загрозу з повітря.
Розберемо, як Wrexham грають вдома проти захисних команд. Portsmouth вдома: перемога 2-1, але xG був лише 0.65-0.58 — вицарапана перемога з низькою якістю. Leicester вдома: нічия 1-1, xG 1.08-0.52, домінували за ударами, але не могли закінчити. Sheffield United вдома: перемога 5-3, xG 2.29-1.89, дика гра з пенальті, що роздули рахунок — не типова. Blackburn вдома: нічия 1-1, xG 1.65-0.94, знову недовиконання xG. Charlton вдома: перемога 1-0, xG 2.46-0.81, але потрібно було пенальті. Oxford вдома: перемога 1-0, xG 0.77-0.15, червона картка допомогла. Патерн: Wrexham часто виграють або грають внічию вдома з помірним xG, але голи непередбачувані — 4 з 6 матчів були під ТБ 2.5. Тепер Stoke на виїзді. Derby на виїзді: поразка 0-2, xG 0.30-2.39, розгромлені та беззубі. Preston на виїзді: поразка 1-3, xG 0.97-2.84, пропустили великі шанси. Swansea на виїзді: поразка 0-2 з червоною карткою, xG 1.47-1.41, конкурентно, але крихко. Birmingham на виїзді: нічия 1-1, xG 0.36-2.05, пощастило отримати очко. Norwich на виїзді: перемога 2-0, xG 2.06-0.54, виняток. Watford на виїзді: поразка 0-1, xG 0.52-1.22, біда з забиванням. Патерн: Stoke жахливі на виїзді — 5 з 6 маркерних матчів були під ТБ 2.5, і вони в середньому забивають лише 0.44 голу в першому таймі. Перетин: Коли зустрічаються дві захисні команди, голи пересихають — 8 з 12 комбінованих маркерних матчів були під ТБ 2.5. Висновок для ставок: Ця тактична битва сприяє низькій результативності.
Лише одна особиста зустріч за останні 12 місяців: 18 жовтня 2025 року у Stoke City, де Stoke перемогли 1-0. xG був майже ідентичним — 0.59-0.61, що вказує на щільну, низькоякісну гру. У Wrexham був 1 великий шанс, але вони не забили, тоді як Stoke реалізували мінімальні можливості. Кутові були 4-6 на користь Stoke, а картки низькі (0-2). Цей матч був у Stoke, тому вдома у Wrexham вони можуть мати більшу перевагу, але захисний характер зберігається. Обидві команди мають тих самих тренерів, тому тактична знайомість може призвести до ще однієї обережної сутички. З лише одним дата-поінтом впевненість середня, але це підсилює тенденцію до низької результативності, видиму в маркерах. Висновок для ставок: Історія пропонує ще одну вузьку, орієнтовану на ТМ гру.
Малі ринки вказують на гру, багату кутовими, з помірною кількістю карток. Щодо голів: Wrexham в середньому мають 1.44 xG вдома, Stoke 0.83 xG на виїзді, з xG суперників 0.84 та 1.94 відповідно — загальний xG близько 2.5, але реальні голи можуть бути нижчими через перевиконання/недовиконання. Кутові: Загальна середня кількість 11.44 для Wrexham вдома та 11.29 для Stoke на виїзді, з помірною стабільністю — ТБ 10.5 кутових за 1.67 виглядає солідно. Картки: Середні показники команд 3.09 для Wrexham вдома та 3.51 для Stoke на виїзді, але арбітр Adam Herczeg в середньому показує 3.59 жовтих карток за матч, нижче базової лінії ліги 4.1 — це свідчить про те, що ТМ 3.5 карток може мати валуй за 1.91. Патерни першого тайму: Wrexham забивають 0.91 голу в першому таймі вдома, Stoke пропускають 0.47 на виїзді, тому Wrexham забити першими за 1.53 правдоподібно. Великі шанси: Wrexham створюють 2.20 за домашній матч, Stoke допускають 3.36 на виїзді, що вказує на потенціал для 'обидві заб'ють', але слабка атака Stoke (0.78 великих шансів на виїзді) обмежує це. Висновок для ставок: Фокусуйтеся на ТБ кутових та ТМ карток.
Букмекери пропонують Перемогу господарів за 1.62 (мається на увазі ймовірність 61.7%), Нічию за 3.80 (26.3%) та Перемогу гостей за 5.00 (20.0%). Справедливі ймовірності без маржі становлять 57.1% на перемогу господарів, 24.4% на нічию, 18.5% на перемогу гостей — тому кефи на перемогу господарів трохи завищені. Щодо тоталів: ТБ 2.5 за 1.80 (мається на увазі 55.6%), ТМ 2.5 за 2.00 (50%). Моя оцінка: з маркерів та стилю, ТМ 2.5 має ймовірність 55% через захисний конфлікт та низьку результативність в особистих зустрічах. Справедливі кефи для ТМ 2.5 при 55% — 1.82, букмекер пропонує 2.00 — EV = (0.55*2.00)-1 = 0.10, очевидний валуй. Кутові ТБ 10.5 за 1.67: оцінена ймовірність 60%, справедливі кефи 1.67, EV нейтральний. Картки ТМ 3.5 за 1.91: ймовірність 55%, справедливі кефи 1.82, букмекер 1.91 — EV = (0.55*1.91)-1 = 0.05, невеликий валуй. Висновок для ставок: ТМ 2.5 голів — це найкращий валуй.
Total Under 2.5
Коефіцієнт
2.00
Чому ця ставка
Захисний конфлікт, низька результативність в особистих зустрічах, безсилля Stoke на виїзді та ризик регресії Wrexham — все вказує на ТМ. 8 з 12 маркерних матчів були під ТМ 2.5, і середній загальний xG близько 2.5, але з волатильністю.
Обидві команди багаті на кутові: Wrexham в середньому мають 5.33 кутових вдома, Stoke 5.28 на виїзді, з загальними середніми 11.44 та 11.29. 4 з 6 домашніх маркерних матчів Wrexham мали 10+ кутових.
Покриває рахунки типу 1-0 та 2-0 — реалістичні результати з урахуванням домашньої переваги Wrexham та захисних стилів. 6 з 15 домашніх перемог Wrexham цього сезону були з різницею 1-0 або 2-0.